Jump to content
timitry

Usd5000

Recommended Posts

Hy.........

aku dah join putera.com ni dekat sebulan tapi aku tak tau nak invest duit aku ni kat mane, aku nak masuk yang cam secure like Swisscash tu cam lambat sangat plak la tu macam susah nak widraw jek,aku keje gov so kalo nak TT aku tak berape suka takut kena enquiry,aku nak masuk danafutures tapi belum confident laa,nak masuk winlifund ade orang kate dah nak jadi scam,perggghhhhhhh pening gak kepala aku ni,dekat RM20 ribu tu tak kan aku nak bazir2 cam tu jek,ade sape-sape yang bole bagi aku idea,may b bole jadi donline korang......

kawan....kalo nak melabur jangan main semua duit ko tu....main sikit2 dulu......testmarket kata orang....jangan main hantam...

risiko memng tinggi......kalau nak betul2 selamat saudara masuk duit tu dlm asb...tentu selamatkan....huhuu

btul tuh bro.. kalu nak join bleh test mane2 tempat dulu...

aku rase sume tmpat ade risiko...

cume pandai pilih jer... tp x pueh ati laa dgr ko kate winlifund nak scam.. winlifund still bayar pada member2... xde pun nak scam.. dibayar trus dari syarikat plak tuh.. program lain mane ade byr trus.. kbanyakkan program lain jual pada etrader atau pun member2... hehe..

kalu aku dpt payment aku yg strusnya aku bgtau yg winli nih lom scam..

baik bro buat bisnes yang nyata...

klo mende internet ni, orang pandang serong jer kat kita, haram la apa la.

goyang kaki la, xhalal berkat la. ingat suker2 kiter ker nk join menda ni.

klo sy jd bro, sy pegi kursus keusahawanan pastu buat bisnes sdiri yg nyata, cipta peluang keja utk orang2 melayu. terinpirasi la plak dgn syed moktar bukhari yg ranking 40 dia orang no 7 kaya kat malaysia ni. yg lain cha ya nun bnyk pun.

sekian t.k

Edited by wu ming

Hy.........

aku dah join putera.com ni dekat sebulan tapi aku tak tau nak invest duit aku ni kat mane, aku nak masuk yang cam secure like Swisscash tu cam lambat sangat plak la tu macam susah nak widraw jek,aku keje gov so kalo nak TT aku tak berape suka takut kena enquiry,aku nak masuk danafutures tapi belum confident laa,nak masuk winlifund ade orang kate dah nak jadi scam,perggghhhhhhh pening gak kepala aku ni,dekat RM20 ribu tu tak kan aku nak bazir2 cam tu jek,ade sape-sape yang bole bagi aku idea,may b bole jadi donline korang......

Kalu susah2 sangat ko masukakan aja dalam account aku....... taulah aku cam mana nak perabihnya nanti....

USD5k tu banyak tu bro, jangan labur semuanya...kalau nak labur, at most labur separuh udahle..yang separuh lagi simpan dalam tempat yang secure..unit trust ke,asb ke...

tentang yang lagi separuh tu, join la esuissefund, salah satu program HYIP yang paling ramai investor dan kukuh..kalau nk tau lanjut, sila kunjungi thread esuissefund..takpun PM aku or call/sms aku..012-7634814 (fadzli)

tak masuk tak pe..yang penting study dulu program esuissefund..kukuh ke tak kukuh..oraitt

tahnks banyak2 bro-bro yang ternyata baik ati,tapi masalahnya aku memang nak peruntukan USD5K ni dalam internet biz ni,aku ade dalam USD 15K (mane aku dapat ko jangan tanye) aku cume nak peruntukan 1/3 dari ape yang aku ade,ape yang aku nak, aku nak invest tapi aku tak nak cari donline sebab aku tak nak menyusahkan orang kalo prog tu scam.. please bagi aku idea,aku takut aku salah langkah

tahnks banyak2 bro-bro yang ternyata baik ati,tapi masalahnya aku memang nak peruntukan USD5K ni dalam internet biz ni,aku ade dalam USD 15K (mane aku dapat ko jangan tanye) aku cume nak peruntukan 1/3 dari ape yang aku ade,ape yang aku nak, aku nak invest tapi aku tak nak cari donline sebab aku tak nak menyusahkan orang kalo prog tu scam.. please bagi aku idea,aku takut aku salah langkah

USD5k tu ko masuk 1500 kat ea, 1000 kat winli, 1000 kat fical, 1500 kat dcfund,

fuiiiyoooo..... banyak tu....

kalu main program yg pakai egold mcm mana?

egold laku maaa....

semua 5k tu beli egold pastu taruk skit2 dalam HYIP yg betul2 secure...

aku sarankan kat ForexInvestorClub sebab yg tu aku betul2 yakin

bleh try tgk site nyer,

ranking pon bgs dlm mane2 rate site :mellow:

kitorang bagi pandangan jer.. kalu nak join byk pilihan bleh buat..

nak pandangan pun bleh bagi... kalu aku baru nak join cam ko nih.. aku akan cari mnde baru dan main kat satu tempat.. sebab ko pun x nak cari donline.. jadi ko sendiri jadi donline utk diri ko.. bonus ko sendiri yg dapat.. kalu nak bonus yg byk bagi aku winli laa ko dapat bonus yg byk... bukan nak promote.. aku pun join macam2.. tp bg aku kalu cari donline memang winli best.. matching bonus 100hari dari donline.. ko daftar 1 acc ko.. pastu bukak acc ko yg baru bawah ko plak..

kitorang bagi pandangan jer.. kalu nak join byk pilihan bleh buat..

nak pandangan pun bleh bagi... kalu aku baru nak join cam ko nih.. aku akan cari mnde baru dan main kat satu tempat.. sebab ko pun x nak cari donline.. jadi ko sendiri jadi donline utk diri ko.. bonus ko sendiri yg dapat.. kalu nak bonus yg byk bagi aku winli laa ko dapat bonus yg byk... bukan nak promote.. aku pun join macam2.. tp bg aku kalu cari donline memang winli best.. matching bonus 100hari dari donline.. ko daftar 1 acc ko.. pastu bukak acc ko yg baru bawah ko plak..

timitry,

meh join group aku kat EAI... aku dah nak masuk 5 kali dpt payment, seminggu sekali. 1 akaun aku dah balik modal. apa nak risau. Ea aku join 2k, winli 1k. kat fical lagi.

amacam? jadik downline aku, setuju contact aku.

SEMUA2 SEKALIAN... SIAPA YG ADE DUIT KAT HYIP PIKIR2LAH

PENGALAMAN SAYA

9/3/2007

1st

HOT-profit-bank.com

aku mule2 ade modal $100 kt egold

pastu aku invest $60 kt sini

katenya 5% sejamm... lps due jam masuklah $6...aku cube witdhraw.... die kate pending.... aku pun tunggulah

Beberapa jam yg lalu... entah ape yg masuk kepala aku, aku invest lagi $100 kt HYIP ni... katenye 7% seminit....skrg dah 2000+ dlm akaun aku.. aku withdraw $500 dan invest lagi $500 dr akaun aku... duit msk setiap minit...

TAPI TRANSFER KE EGOLD AKU PENDING LAGI...SIAL

2nd

fastgoldhyip.com

mule2 aku invest $20 pastu invest lg $19.... pagi tadi aku cube try check akaun aku... langsung X boleh masuk...tension.. aku send email kat admin tak jawab2 /......SIAL....

SAYA AKAN UPDATE KAMU DGN 'WIDTHRAWAL' SAYA

User: josh_HYIPMONITOR

Last Access: Mar-8-2007 09:39:42 PM

Account Balance: $2,701.0000

$2,701.0000 of e-gold

Earned Total: $3,801.0000

Pending Withdrawal: $600.0000

Withdrew Total: $0.0000

Active Deposit: $600.0000

Last Deposit: $500.00 Mar-8-2007 08:36:34 PM

Total Deposit: $600.0000

Edited by josh_fundmanager

SEMUA2 SEKALIAN... SIAPA YG ADE DUIT KAT HYIP PIKIR2LAH

PENGALAMAN SAYA

9/3/2007

1st

HOT-profit-bank.com

aku mule2 ade modal $100 kt egold

pastu aku invest $60 kt sini

katenya 5% sejamm... lps due jam masuklah $6...aku cube witdhraw.... die kate pending.... aku pun tunggulah

Beberapa jam yg lalu... entah ape yg masuk kepala aku, aku invest lagi $100 kt HYIP ni... katenye 7% seminit....skrg dah 2000+ dlm akaun aku.. aku withdraw $500 dan invest lagi $500 dr akaun aku... duit msk setiap minit...

TAPI TRANSFER KE EGOLD AKU PENDING LAGI...SIAL

2nd

fastgoldhyip.com

mule2 aku invest $20 pastu invest lg $19.... pagi tadi aku cube try check akaun aku... langsung X boleh masuk...tension.. aku send email kat admin tak jawab2 /......SIAL....

SAYA AKAN UPDATE KAMU DGN 'WIDTHRAWAL' SAYA

Last Access: Mar-8-2007 09:39:42 PM

Account Balance: $2,701.0000

$2,701.0000 of e-gold

Earned Total: $3,801.0000

Pending Withdrawal: $600.0000

Active Deposit: $600.0000

Last Deposit: $500.00 Mar-8-2007 08:36:34 PM

Total Deposit: $600.0000

perghhhh....tapi tengok earn profit pon takot

perghhhh....tapi tengok earn profit pon takot

Your account:

Last Access: Mar-8-2007 10:03:22 PM

Account Balance: $221.0629

$221.0629 of e-gold

Earned Total: $26,864.6728

Pending Withdrawal: $1,100.0000

Active Deposit: $25,643.6100

Last Deposit: $1,624.00 Mar-8-2007 10:36:47 PM

Total Deposit: $25,643.6099

yg kau bagi link tu ade bayr ke?

Edited by josh_fundmanager

Your account:

Last Access: Mar-8-2007 10:03:22 PM

Account Balance: $221.0629

$221.0629 of e-gold

Earned Total: $26,864.6728

Pending Withdrawal: $1,100.0000

Active Deposit: $25,643.6100

Last Deposit: $1,624.00 Mar-8-2007 10:36:47 PM

Total Deposit: $25,643.6099

yg kau bagi link tu ade bayr ke?

wat masa sekarang bayar lagik...

tapi utk masa depan tak tau laaa

yg aku yakin forexinvestorclub

memang bayar... budak2 lain pon dapat tiap2 hari

tak caya try gi kat site die

Hy.........

try usd1k dlm fical.

aku baru post screenshot tadi.

http://forum.putera.com/tanya/t32465.html

Kalau tak tau sangat apa nak buat, apa kata bro pegi buat haji dan umrah dengan 5K tu..pastu sedekahkan sikit kat anak2 yatim..insyallah pahala dan rezeki pun berganda....ekekeke.. :lol:

thanks bro.......

aku akan study ape yang korang suggest tu,anyway kalo ade info terbaru bagi la tau aku yek....

utk pengetahuan korang aku ade kat kuching ni...

susah2 masuk ABFUND... sure dpt duit hari.

Lagi best kalo invest 500usd... 13.50/daily selama 100 hari. - 2hari skali leh w/draw.

Join under Team Elegance Network, mesti gempak... :blink:

abfund gak ok byr hari2...aku try hyip usahyiper.com tuh dah 2 hari request withdraw still pending...yg www.vgfhyip.com lak memula pending pastu dia ckp byr la..semak akaun egold x masuk2 pun duitnye...waspadalah

susah2 masuk ABFUND... sure dpt duit hari.

Lagi best kalo invest 500usd... 13.50/daily selama 100 hari. - 2hari skali leh w/draw.

Join under Team Elegance Network, mesti gempak... :blink:

ish2....

banyaknya aku tgk kerugian korang bermain HYIP...

silap korang gak..

STRATEGI KURENG...

jgn ler tamak bebenor..

nak kaya cepat..

slow2lah..

aku cadangkan klu betol ko ada 5000usd baik ko simpan 4000usd..

1000 tu ko labur skit2 kat HYIP ke pape ke yg menguntungkan dan menyakinkan..

klu ko pandai main forex..

baik main forex je..

salamz

dr_A

Hy.........

meh join abfund...invest sket dulu....

berminat sms aku...012-2327676..

aku terangkan bro