Jump to content
mozan22

Winlifund Trmudah,senang Urus

Recommended Posts

aku macam tak caya jer kau ni,kan sekarang ni fund problem.kau ni biar betul.aku mmg ade point usd 2000.camne kita nak deal?

ade tak sesape boleh bgtau aku pasal oe2u pin.aku baru nampak function ni dalam web winlifund.

offer kat aku best price ler .....

Raser-rasar kena joint jugak winlifun nih.... boleh gak company buat bayar bonus bagi cepat cikit sapa sapa ada point maih sini bagi offer cantik ingat nak gak 2000usd cam mana

baik ko jgn join mane2 fund dulu stakat nih... byk prob bro... winli skrg pun tgh prob... ko tunggu dulu... kalu dah ok aku bgtau laa kat ko... nak join boleh skrg.. nak amik duit plak masalah... haha.. so tunggu.. jgn join lagik.. nnt x balik modal bising2 plak... yg awal memang slalu untung... ko nak better ko join yg lain... tp bukan investment laa.. ade byk lagik yg lain yg bleh ko try.. kalu ko nak join tuh aku pun bleh bagi kalu nak buat dajjal kat ko... tp x nak la camtuh... ok.. pk2 laa baik buruk..

winli dah ada problem, still ada yang nak masuk ke? adeh

Hohoho... Ni mesti jenis tak ikut perkembangan semasa nie :P. Semua hyip skrg ni tgh problem lar, yg ko nak masuk lagi ni ape ke hal? Kang tak dapat nak keluar duit bising la plak sampai keluar TV3. Heheheheh... Abih masa masuk dulu tak reti ke risiko dier?

Yup Winli Fund mmg tgh problem. Kata leh keluar kat PTS Charger, tapi itu hanyalah statement yg hampeh lagi menghampehkan. Adoi! :wacko:

winlifund sekarang memang tengah bermasalah.kita yang menyertai skim winlifund ni dah diperbodohkan sebenarnya.winlifund malaysia punya je bukan dihong kong seperti yang diwar war kan.tapi semua aku tak kisah,kalau winlifund ini pusat nye dalam kebun getah pun aku tak kisah,yang penting duit tu ade.aku sekarang tengah cube cari cari kalau sesape ade melabur winlifund di indonesia atau thailand untuk aku jual usd.

Ha Ha ha... Ada lagi orang terperangkap dengan skim cepat kaya ini.......

Sememangnya MELAYU ini BODOH kerana lagi mau terpedaya dengan skim cepat kaya semua ni... Patutlah PM dulu kita menangis bila cerita pasal Melayu... Sememangnya dah tolong banyak lagi kepala otak pun tak tau berfikir... Asyik nak duduk tak berkerja ingat boleh kaya cepat... SEDARLAH MELAYU...

Saya rasa usaha kerajaan utk menyedarkan penduduk pasal semua skim yang tak guna ini kena betul-betul di insafkan kepada golongan orang KAMPUNG dan pekan kecil kerana mereka lah sasaran orang SCAM ini.....

Kalau tidak, wawasan 2020 kita akan menjadi wawasan MELAYU BODOH YANG MEMBANGUN dengan skim cepat kaya... :excl::ph34r:

offer kat aku best price ler .....

mak aii biar betol...org skrg sume tgh risau takut winli jd scam..ko bole lak nk invest!!!

"bila segalanya menjadi salah, sebagaimana yg selalu ditelagah. bila jln yg diredah bagai tinggi sebelah, bila ingin tersenyum tabah tp terpaksa merenung lelah. jika perlu, berehat lah! tetapi jgn mengalah..." kpd investor winlifund/wluni.com kini semua telah berakhir.. website telah di tutup!! game is over!!! WSLM!

yg baru dh d lancarkan smalam .......www.smartindex.us...........sy tgh tunggu result payment mcm mana, klau mcm winli.....cantik, sudah ada back up yg baik.....rasa2 lg 2 ari tau le payment dia

....yg fical 27/3 baru tau cara2 nk cash k bank......buat masa ni simpan dulu point2 yg ada

www.winlifund.com....the best

www.fical.net....pun ok

www.iluf.biz....10 x pusing

www.eaindex.com

www.em-pay.com

the best....wakakaka