Jump to content
ding

Lagu Tema Cuaca Tv3

Recommended Posts

emm baru2 ni aku pernah terdengar muzik cuace tv3 kat dlm satu ceramah kat tempat kerje aku ni. mase tu penceramah buat presentasion menggunakan powerpoint. kalu ko bagitahu awal2 tentu aku sempat mintak ngan die. tak tahu pulok aku mcm mane die buleh dapat muzik tu. :D

ha, aku pun sedang mencari lagu utk ramalam cuaca tv3 tu.sedap didengar. kalau sape2 berjaya dapat, sila la kongsi bersama

terima kasih!

p/s selamat merdeka kepada semua , aku tak sempat sambut di tanahair tsk tsk

haloo..aku nak tumpang thread ni ek boleh?

sapa tau lagu yang dalam iklan Community Link dari CIMB Group..iklan ni bese kuar kat tv3 sebelum masuk segmen berita ekonomi..ada laa lebih kurang pukul 8.20pm..takpun 8.25pm..aku tak pasti la. tapi memang sebelum berita ekonomi tu laa.

lagu dia lebih kurang gini:

"ini dunia ku.........."

"..................ini duniaaa ku"

tolong teka yer..hehe. sapa betul dapat kiss :lol:

okehhh sankyu

about Weather music

Hi, semua, ingatkan saya seorang saja yg suka,org lain pun begitu

lgpun,selain daripada dapat mengetahui ramalan cuaca dunia,music latar nya memang best, tambahan pula landskap yang di tunjukkan kebanyakkannya dari negara eropah-memang cantik!saya x pernah miss

tapi musicnya kini kedengarannya seperti sudah di'cut' x sama macam yang dulu,nasib baik saya sempat merakamkannya kemudian d'convert' dlm bentuk mp3 untuk dijadikan lagu tema dlm komputer & handphone.kalau kamu semua perasan,saya rasa terdapat dua music latar yg berbeza sedikit semasa saya merakamkannya dari dua music tu,nightline & buletin utama,music tu adalah MONO & saya cuba gabungkan dua music itu menjadi STEREO

lagipun saya suka warna latar merah yg digunakan dulu berbanding warna biru yg dgunakan sekarang

ada siapa2 nk dikongsikan dgn saya,nanti saya letak mp3-nya kat sini,tp cuma x tahu caralah

Edited by Mohd Afiq Haziq

haloo..aku nak tumpang thread ni ek boleh?

sapa tau lagu yang dalam iklan Community Link dari CIMB Group..iklan ni bese kuar kat tv3 sebelum masuk segmen berita ekonomi..ada laa lebih kurang pukul 8.20pm..takpun 8.25pm..aku tak pasti la. tapi memang sebelum berita ekonomi tu laa.

lagu dia lebih kurang gini:

"ini dunia ku.........."

"..................ini duniaaa ku"

tolong teka yer..hehe. sapa betul dapat kiss :lol:

okehhh sankyu

takde yang tau ke.... :(

aku pun nak tumpang thread gak... malas nak buka thread baru

nak tanya, lagu apa yg diguna buletin utama tv3 masa siarkan berita pertandingan bunga api antarabangsa di putrajaya tu semalam?

best pulak aku dengar... dulu rasa ntv7 pun ada guna untuk iklan chinese movie di ntv7

sape tahu, bole kasi info tajuk lagu/irama tu... please :D

Edited by madaya