Jump to content
bunny_rich

Www.ut2u.com - Universal Tranxac Sdn Bhd

Recommended Posts

Assalmmualaikum kepada semua warga putera

saya tak pasti thread ni dah ada ke belum tapi saya dah cari tak jumpa lagilah.

saya tak pasti program ni MLM atau tidak tapi ianya seprti juga Program loyalty sebelum ini.

Syarikat berdaftar di malaysia :-

Universal Tranxac SDN BHD

2F - 22, IOI Business Park,

Persiaran Puchong Jaya,

47100 Puchong Selangor.

Tranxac through the world.

menjalankan program loyalty juga; secara ringkas tentang plan dan sesiapa yang berminat boleh PM, YM ([email protected]) untuk dapatkan slide presentation.

Harga 1 lot RM128

hanya boleh beli maksimum 3 lot dengan ID yang sama, tapi boleh register ID yang lain dengan nama yang sama.

mempunyai 3 plan (serba ringkas yang saya faham):-

Plan A(Sponsor)

sponsor seorang beli 1 lot kita akan dapat rm30

jika sponsor seorang beli 3 lot kita akan dapat RM30 + RM88 + RM30 = RM148

Plan B (Pairing) - rm128 = 25up

Untuk Pairing ada 3 stage:-

stage 1-> 50up vs 50up = RM10

stage 2-> 100up vs 100up = RM20

stage 3-> 250up vs 250up = RM50

Maksimum sehingga RM15K Setiap Bulan.

Plan C ( autoplacement)

untuk 1 lot boleh pergi sehingga 13 level jumlah RM32,764.00

kita boleh tambah lot untuk plan C sahaja bernilai RM38 Perlot

kepada ahli nogold yang berminat boleh hubungi saya untuk keterangan lanjut.

sesiapa yang berminat boleh PM, YM ( [email protected] ) untuk dapatkan slide presentation.

Edited by bunny_rich

:) mcm aku ckp tadi..bende ni baru lagi..tiada bukti pembayaran lagi...so kalau nk amik sikap tunggu dan lihat..terpulang..aku nk sape yg interested join awal je..

Dulu empay mula2 pon xde bukti gak..tgk mcm mane die bole panas??

:) mcm aku ckp tadi..bende ni baru lagi..tiada bukti pembayaran lagi...so kalau nk amik sikap tunggu dan lihat..terpulang..aku nk sape yg interested join awal je..

Dulu empay mula2 pon xde bukti gak..tgk mcm mane die bole panas??

Biarkanlah....Jgn paksa org tak mahu join... :rolleyes:

Buat apa yg kita rasa betul dan tidak perlu kita ajak org yg byk alasan.

sebenarnya aku tau Ut2U ni dari bulan november lagi...member aku dah join,dia cakap dia boleh dapat RM500 sehari..hmmm memang best program ni...Ut2U sekarang telah menjadi senarai loyalty program yang aku akan sertai selepas EM-pay...

tungguuuu

Sori bro..aku xmemaksa..jangan salah faham..aku just cakap sekarang ni xde lagi bukti2 yang UT2U ni bayar..dan aku cuba bagi contoh mcm empay dulu baru mule2 nk start...xde paksaan pon..

Okeh setelah beberapa ahli bertemu CEO Alex Lu..ini yang die cakap..

Assallammualaikum semua dan selamat sejahtera...macam nak bagi ucapan pulak dah. mesti ramai yang tertunggu-tunggu maklumat terkini yang saya terima selepas berjumpa Mr. Alex. ok nak mula macam mana yer.........

1. Saya dan beberapa ahli dalam group telahpun menerima kad loyalty daripada universal reward. jadi kad ini sudah boleh digunakan di merchant yang terpilih nanti untuk mendapat ganjaran dalam plan B (matching). kad akan dihantar kerumah anda semua nanti. jangan risau ok.....

2. kami juga telah diberi borang diners club(cas kad), cas kad yang kita boleh gunakan dengan transfer ewallet yang ada didalam akaun UT ke cas kad. dan apabila kita gunakan cas kad ini untuk berbelanja, bayar minyak dan lain2. kita akan juga dapat point untuk plan B (matching). sesiapa yang nak form diners club sila bagi tahu saya, saya akan email kepada anda.....

3. Saya juga telah diberikan slide presentation UT dalam 3 bahasa (chinese, melayu dan inggeris) beserta manual bagaimana nak daftar user baru dan cara nak aktifkan user baru dan cara nak tambah lot baru dalam plan C. nanti saya akan berikan kepada semua. tambah lot baru dalam plan C juga dapat point untuk plan B....

4. ermmm.... apa lagi yer...banyak semalam saya berbincang dengan alex dan stivan tentang plan yang UT buat. ermm...nak tulis kat sini ker...sebab kat slide presentation dah ada...ermmm...takpe nanti kalau ramai yang tak paham saya akan bagi penerangan kat sini. tapi kenalah bagitahu kat mana yang anda tak paham ok.

5. Tentang ada yang tulis perkara yang tak baik tentang UT di forum yang lain, Mr. Alex tak nafikan di forum chinese pun ada. tapi bagi dia, dia sanggup turun jumpa dia punya ahli dan sendiri bagi penerangan dengan plan baru ini. saya dan kami yang dengar tentang plan ini memang rasa sungguh yakin UT akan meletup...kerana peluang yang diberikan terlalu banyak untuk kita jana pendapatan kita.

6. Untuk masalah bonus belum masuk lagi saya telah dimaklumkan setelah sistem membuat pengiraan bonus, akan ada orang yang akan verified bagi memastikan pengiraan bonus itu betul. jadi mula2 ni agak perlahan kerana bila sistem run baru nampak kat mana masalahnya. jadi kita harap lepas ni UT akan lebih cepat la prosesnya kerana apa yang Mr. Alex maklumkan server yang sedia ada sekarang mampu menampung beban yang ada .....

jadi rakan2 ahli kumpulan UT sekalian segala masalah, tak paham, tak yakin...boleh tanya saya...saya akan cuba jawabkan dengan apa yang saya maklum dari CEO UT.

So sape2 yang masih xyakin tu dan ade soalan boleh ym aku ID: [email protected]

Okeh offer lupe lak nk tulis kat sini..so sape2 nk join masih lagi diperingkat awal..masih sempat nk jadi yg terawal..

so aku ada offer skit..

1 lot RM120 diskaun RM8 ( harga asal RM128 )

3 lot RM350 diskaun RM34 (harga asal RM384 )

So offer2 ni sape2 yang nk join under aku..boleh YM aku [email protected]

masih belom terlambat kalau nk jadi yang terawal!!!

beb...benda baru jangan tunggu...parking tempat dulu...yang terawal tu lagi banyak kebaikkan...hahahaha...biar kita jadi yang terawal...baru la dapat hasil cepat...saper2 yang nak join bleh sms aku...

PARKING TEMPAT FIRST....SUSUN FORCE MATRIK 2x2....SENANG JER TU...OLEH ITU PARKING TEMPAT FIRST...

memang dah dapat sambutan....memang ramai yang dah join...org yang atas pagar semua nak tunggu dulu baru nak cuba...takut terlambat nanti bro...pikir2 kan la...biar jadi yang terawal...