Jump to content
Sign in to follow this  
MrOtai

Software Kawal Pc Cline Untuk Cyber Cafe

Recommended Posts

Apa software yang di gunakan oleh cyber cafe arr untuk kawal pc cline contoh set masa guna diaorang atau yang seangkatan kira macam remote control laa... yang senang dan mudah di gunakan .. kena beli atau ader website leh download ?... leceh arr pakai manual... aku ni baru ja test bukak cc korang tolong la aku...

Aku ade gak usha kat kedai ... usha cd dan dan website... tapi banyak sangat jenama so aku jadi blur la pulak mana satu, ... adoi... bukak cc tapi tak tau apa software mau pakai.... lelama mau aku terus bukak kedai runcit ja ....kalau dah tensen unsure.gif

benda nie dah dibincangkan la..... better search dulu kat dalam forum nie b4 post new topic... anyway.. ko klik sini

heheheh....ko boleh gunakan handycyber atau cybermol.....kena pandai setting software nie......download boleh.....

paling basic pakai je domain controller, tapi aku tak lepas nak setup, tanya zuan, dia ade ida kot camana nak deploy winXP dalam domain envioment.

Kebanyakan website yang korang beri kat forum semua trial version... ade had tempoh... yang free unlimited takder ke ? sapa tau leh kasi tau arr

erm.. hari tu aku ade masok kat jiwang.org. die ade kasik software untuk CC tu. ko try la donlod. under download>program A-Z

biggrin.gif Hrm.. o... nie kirer nak track penggunaan comp ler nie... hrm.. aku ader dua software untuk cybercafe nie. Cyber 123 ngan Cybercafe Pro, aku penah try Cybercafe Pro, tapi dah lamer dah..... kalau korang nak, aku leh uploadkan. Tp kene mail box besar ar.... Yang nie full version, aku amik kat kawan aku ngan beli kat Lowyat

hrmm... kalau nak senang jer.... bagi address.. pastu aku anta pakai pos tak pun kalau ader mailbox besar, aku attach jer dalam mail... hrm..

www.mail2wave.com bg 250MB. Besar gaks tue.. tak pun saper2 ader FTP server, aku boleh upload ke sana...... nko ader cybercafe ker? kat ner?

hrmm... kalau nak senang jer.... bagi address.. pastu aku anta pakai pos tak pun kalau ader mailbox besar, aku attach jer dalam mail... hrm..

www.mail2wave.com bg 250MB. Besar gaks tue.. tak pun saper2 ader FTP server, aku boleh upload ke sana...... nko ader cybercafe ker? kat ner?

TQ... aku dah register kat email tu: [email protected]

Ko uplaod kan la yer.... puas dah aku cari software camtu... oh ya cc aku kat sgbuluh selangor

Apa software yang di gunakan oleh cyber cafe arr untuk kawal pc cline contoh set masa guna diaorang atau yang seangkatan kira macam remote control laa... yang senang dan mudah di gunakan .. kena beli atau ader website leh download ?... leceh arr pakai manual... aku ni baru ja test bukak cc korang tolong la aku...

pasal software tu aku guna cafe 123 cashier. yang nie senang aku leh goyang kaki je, bila masa abis dia tutup sendiri cuma masa dia nak masuk je kita kena set kan dia, cam dia nak main seringgit ke kita kena letak la seringgit.

tapi software ni ko kena beli la harga aku tak silap dia 600.00. itupun hok kedua ori je. kalau hok ori tul seribu . betul aku beli kat kuantan.

tapi yg 600.00 tu untuk win 98, windows 2000 je 1000 tu win xp, win98, win 2000.

biggrin.gif , MrOtai nanti aku mail kat nko.. sungai buloh kat ner? rajin nko bukak CC ek... aku nasihat kalau nak kaya cepat, nko buat on-line game.... tp jgn sampai mak bapak bebudak tu datang sampai kedai dah la...

biggrin.gif , MrOtai nanti aku mail kat nko.. sungai buloh kat ner? rajin nko bukak CC ek... aku nasihat kalau nak kaya cepat, nko buat on-line game.... tp jgn sampai mak bapak bebudak tu datang sampai kedai dah la...

tongue.gif hehehhehe Ok terima kasi wayne... aku tak buat online game pun dah banyak mak bapak datang kedai bising²... tapi ignore je laa... anggap je cabaran Bissness ... janji pakcik kayo...

lengkali check dulu topic yang berkenaan sebelum bukak topic yang lebih kurang sama

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...