Jump to content
kwa655

U.f.o

Recommended Posts

al-Qusyairi, orb ke sebab kamera?

digicam aku pon, kadang2 ada gak..

tapi aku delete ja

tak gempaq pon kalau simpan

kihkihkih

OOo kalau orb yang d maksudkan tu .. biasa juga dapat .. biasanya waktu malam.. tapi kengkadang kalau da dapat tu .. macam2 juga andaian .. mungkin lense kamera kene air.. mungkin kamera ni da meragam .. biasala.. benda2 ni .. bukannya kita ambil tahu sangat :blush:

Bagi aku mereka adalah ORB, bukan sebab kamera.

Kalau sebab kamera, macam lensa kamera kena air, or kamera meragam, mesti orbs tu berada di koordinat yang sama.

Tapi apa yang berlaku, orbs tu berubah kedudukan. Tambahan pula kita boleh nampak ada jarak paksi-z antara orbs tersebut,

ada yang di atas tanah..dan sbg..

assalamualaikum...

cita ufo tu dh byk dicampuraduk yg betul ngan yg palsu...memula dulu mungkin betul pastu ada pihak yg amik kesempatan buat cita seniri..benda camtu yg jd org keliru antara percaya atau tak...kalu nak sahih percaya tunggula nampak depan mata..

ilmu terlalu luas...tak mustahil benda tu ada..tambah2 plak manusia ni jenis suka nak amik tau..biarla diorng teruskan kajian..kita tunggu je la..kita gak yg untung..hehe