Jump to content
acai

Siapa Dah Join Splitindex? Bincang Di Sini

Recommended Posts

errr..aku tak joinlagi la..

Tak de rupanya warga putera ni yg join Splitindex. Siasat punya siasat. Aku terjoin juga program ni. Hentak

sikit aje. Kalau ada member yg dah join, bolehlah kita bertukar2 fikiran.

aku dah masuk benda ni...ok je...sapa nak masuk aku bloeh bagi no referel...macm biasa la...bank in dalam mybank...pastu aku akan bukak satu akuan untuk korang...macam tu ajela...[email protected]

Tak de rupanya warga putera ni yg join Splitindex. Siasat punya siasat. Aku terjoin juga program ni. Hentak

sikit aje. Kalau ada member yg dah join, bolehlah kita bertukar2 fikiran.

aku dah masuk benda ni...ok je...sapa nak masuk aku bloeh bagi no referel...macm biasa la...bank in dalam mybank...pastu aku akan bukak satu akuan untuk korang...macam tu ajela...[email protected]

Hee... Heee... adapun geng yg join Splitindex ni kat sini. Program ni memang bagus. Hari ni masyuk USD$6.

aku pun dah masuk jugak split ni..tapi investor senyap je..patah sebelah kaki...ada la kurang 141 orang kaki sebelah kanan aku....sebelah kiri 0....

Ada geng lagi ni... Saudara pernah cuba draw duit pakai wallet trader ke? Ataupun jual dollar Split pada upline aje.

tak faham la..program apa ni?

Splitindex ni program pelaburan yang mendapat pulangan 200% dalam masa 100 hari. pelabur dibayar sebanyak 2% sehari mengikut nilai pelaburan yg di labur. Pelaburan minimun sebanyak USD20 saja.

Itu saja yg boleh aku citer kat sini. Kalau nak tahu secara detail kau PM aku.

:rolleyes:

aku dah buleh modai balek. upline aku dah kenyang. aku setakat ini buleh 80usd sehari. senang nak ajak orang. email aku [email protected] aku buleh cite panjang.

80usd sehari... wow banyak tu bro. Saya hentak USD300 aje. Dapat le $6 sehari. Bro dah join JinLi Capital ke?

Yang ni 2.25% sehari. passive income. Tengok kat bawah Signature saya tu. Kalau berminat boleh PM saya.

Splitindex ni program pelaburan yang mendapat pulangan 200% dalam masa 100 hari. pelabur dibayar sebanyak 2% sehari mengikut nilai pelaburan yg di labur. Pelaburan minimun sebanyak USD20 saja.

Itu saja yg boleh aku citer kat sini. Kalau nak tahu secara detail kau PM aku.

ok thanks..aku dah faham..nnt ada duit nk try la jgk..

Edited by nuisance

ok thanks..aku dah faham..nnt ada duit nk try la jgk..

Try USD$20 dulu (1 index). Kalau rasa okey, hentaklah lagi. Tapi sebelum join SplitIndex ni. Kau kena buka akaun dengan Asiawallet dulu. Free je. Lepas tu kau kena buka pulak akaun dengan salah satu drp 4 WALLET TRADER dalam AsiaWallet tu. Pun free

Untuk labur dlm SplitIndex mesti kena ada $$ dalam Asiawallet dulu. Dari Asiawallet baru transfer ke SplitIndex. Begitu juga nalk keluarkan $$$ dari SplitIndex. Kena melalui Asiawallet.

Senang citer kau kena ada akaun

1) Asiawallet-----------------------> Bank Maya ( lebih kurang e-gold)

2) Wallet Trader.........................> Untuk beli dollar Asiawallet dan untuk cairkan dollar Asiawallet ke bank

3) SplitIndex...............................> tempat pelaburan

Setakat ni dulu. Kalau tak paham PM aku

pc yang ada pop up, diberitahu server down hingga 24.12.2006. ramai yang masuk server jadi problem. tengah naik, masih buleh maintain. tunngu tengok amacam.

pakai explorer-----------> tool--------> pop-up blocker-----> turn off

Baru nampak massage tu.

Sekarang kalau tak boleh pergi http://72.41.176.125/

tengok esok, macam mana keadaannya.

Edited by acai

so, apecite ngan splitindex ni, dah ilang website die, ada sape2 boleh explain??

buat masa nie masuk ke www.splitindex.net

Tgh upgrade ler x tahu sampai biler

buat masa nie masuk ke www.splitindex.net

Tgh upgrade ler x tahu sampai biler

oo..maknanya ada lagi la splitindex ni, aku igt dah takde...eaindex pun baru lepas upgrade server die, tapi takdela sampai tukar website.

halal x program sume nnih???

Halal sebab pelaburan dia bukan kepada alkohol,babi atau benda yang haram.pelaburan dia kepada minyak,emas dan syarikat2 besar di sana.

Cubalah masuk dulu dalam modal yang minima kalu tak brapa brani modal yang besar.Nak tau lebih lanjut kall saya.

saya dulu pun awal2 masuk 20USD saja.Kalau takut risiko tak merasa ler duit nak beranak.Selagi kita masih hidup selagi tue la kita kena tanggung risiko betul takk.

bro fitri thread eaindex dh ade la..jom kite g sane promote habis-habisan..yela skang terhangat dipasaran hehe. papehal psl eaindex kite leh bincang kt sane..meh sape2 yg berminat nk tau lebih lanjut psl ea ni g sane..mari3 :)