Jump to content
Sign in to follow this  
SillEnTSoNiC

Game X Kan Bosan

Recommended Posts

Game tertis yang ade lambang kubah, pas tu naik level yang ade nari2 tu tak bosan... Kat GBASP aku ade huhu...

woah game apa tu eja :lol:

Yeaps sekali-sekala kenala ajak member datang atau gi umah atau gi CC main game beramai-ramai. Barulah best (:

AKu tau Tetris game camni hehe tapi dah lama tak layan game ni.. emm semenjak psx la.. bila tu.. (:

game tu samelah mcm brick game dgn block game dulu.alat die masih aku simpan lagi.buat kenangan utk hari tua nanti. :lol: tapi dah lame kiok.

huk aloh, nak main game x membosankan yer?

kalo badan x aktif memang rasa bosan, cuba ko main Aci Ligan(er.. kejar-kejar) dengan geng korang,hahaha!! den walaupun umo 16 tetapi...

Sapa x kenal senior gila-gila nie...abis bebudak den tibai, lepas den tibai diorang tibai den ramai2! WAH! meriah betul!

dan den selalu ingatkan diri den.. game yang tak membosankan ialah permainan fizikal, bukan nya virtual tak caya.. terai(cuba) tibai pakcik sebelah rumah kendian ajak main kejar-kejar, haha! korang akan paham maksud den

senang jer kau nak bagik game tak bosan. cuba cabar diri sendiri. cam aku. aku main mgs series, aku akan main sampai extreme. lepas tuh aku akan try zero alert. samapai aku dapat zero alert. ataupon main gran turismo, cuba jgn main cam camin bumper car. bawak elok. walapon game tak effect apa2, cuma kita buat benchmarking diri kita lebih sikit.

Yeaps mmg best tibai pakcik umah sebelah trus aku jadi MARK pastu dia bubuh kat bill board hunt aku (:

dah seminggu main dah ade tande2 wabak FFXII. :lol: satu perkembangan yg bagus.game yg tak bosan ni atas2 org lah.kalu dah jumpe game yg menepati jiwa die, main sampai pagi pun tak sedar.

Yeaps aku slalu bubuh reminder alarm pd pkl 1am setiap hari biasa, takut terlanjak main abis aku gi keje nanti marila bergoyang.

Nie feng aku perlukan bantuan mu kat thread FFXII

aku main yang action jer anything yang gambar dier lawa dan menarik lagi tertawan

cth:ffx,ffx2,ffxii,syphon filter,samurai warriors,bujingai,superman return,spiderman 1-3,naruto uzumaki chronicles&konoha spirits,tomb raider,digimon 4,prince of persia 1-3,dan game-2 yang seangkatan denganya

baru beli semalam.lame gak tunggu nih.akhirnyer jatuh ketangan koi jua.

wakaka.syok btul main game nih.asyik race dlm track dan jlnraye je,

sesekali try offroad tengok camner.

Guitar Hero mengganas lagi dsengan keluarnye . . . Guitar Hero 2.

thumbguitarheroii200605dc1.jpg ghsmall2hu2.jpg

Walaupon aku tau kat Putera ni aku sorang je yang main tapi tak pe . . . Memeber aku sume main . . . 1st day beli main non-stop hahaha . . . Main main dan main ngan memember best giler . . .

Mase untok membelasah jari kite yang asik main game RPG yang tekan sekali sekali tu . . .

Lagu2 terbaru yang syok untok ditekan . . .

* Gun 'n Roses - Sweet Child O'Mine

* Megadeath - Hangar 18

* Dan banyak lagi lagu2 yang aku tak ingat tajok die tapi best2 . . .

* Ade Nirvana . . .

Mode baru . . .

* Bole geng sorang gitar sorang bass atau sorang lead sorang rythem . . .

* Dan aku luper sebab syok bangat . . .

*p/s rugi a tak main game akhir zaman PS2 ni sumer best2 . . .

GERENTI TAKKAN BOSAN GAME NI . . . PERCAYALAH . . . TAPI KALAU DA JARI TU DA CACAT NAK BUAT CAMANER . . .

Edited by gamerlife

game ade jual tp gitar tatak jual.

xkan nak gune joystick..xreal langsung.

ko beli ke gitar tu ?? berape hinggit ??

tu gambo..ko ke ?? rock oouuu !!!

game ade jual tp gitar tatak jual.

xkan nak gune joystick..xreal langsung.

ko beli ke gitar tu ?? berape hinggit ??

tu gambo..ko ke ?? rock oouuu !!!

Ko nak main kapal terbang ke ape pakai Joystick . . . Ko tau tak joystick tu ape? Yang ade batang tu . . . Setakat baru main pakai la Analog Dual Shock tu . . . Kalau dah pro nanti leh a beli gitar tu . . .

Ko main bola ade Controller bentok kasut ngan glove ye uish . . . Real betol . . .

hahahahaahk brape lah plk rege gitar tuh kalu ratus2 da mcm gitar betul baik bli gitar betul hahahhhahahahahak :P:lol:

Tak sampai RM 100 pon . . . Aku pon tak bercadang nak beli bende tu . . . Main untok happy jer . . . Sebab tu aku share ngan korang . . . Ni belom main lagi dah bising . . . Tah ape2 . . . Try dulu baru tau beb . . . Kalau tak tau . . . Huhuhu . . . Beli la la RM 5 jer . . .

p/s: Aku pakai ni je ngan memember aku pon dah bole syok tahap bangat . . .

Butang yang digunakan ialah L1, L2, R1, R2 dan left analog untok untuk kasi effect ngan main tremolo sket . . . Bagi tahap Hard dan Expert butang X ditambah . . . Tapi bagi sesape yang menggunakan Analog ni tidak digalakkan mengambil tahap tu . . . Sebab . . .

Edited by gamerlife

Joystick = Analog Dual Shock = lebih krg ler...

p/s:nama saya mohd ****** bin mohd ****** (kan panjang tu)

aku (singkatan & memudahkan )

Joystick = Analog Dual Shock = lebih krg ler...

p/s:nama saya mohd ****** bin mohd ****** (kan panjang tu)

aku (singkatan & memudahkan )

Joystick

D-Pad

D-Pad zaman sekarang . . .

ps2controllerus6.gif xbox360controller017648ls4.jpg

p/s: Analog Dual Shock tu name bagi D-Pad yang Sony buat untok konsol diorang . . . So Joystick tak sesuai nak main Guitar Hero 2 ni . . .

Sungguh pun lame da main game masih ramai yang masih tak tau beze Joystick, D-Pad dan sebagainyer . . . Kawan2 aku pon macam tu dulu tapi aku da perbetulkan . . . Senang citer panggilan yang popular bagi aku untok D-Pad ialah Analog, Dual Shock, Pad, atau Controller.

Edited by gamerlife

game ni mmg best. dah keluar ke? dah lame aku menanti

Guitar Hero 2 pun best jugak tp aku x layan sgt

saper2 yg minat gundam series ataupun game mecha, korang bleh try Gundam SEED Destiny: Rengou vs. Z.A.F.T. II Plus. aku tgk kat kedai yg buat service sewa game, ramai gak yg main game ni

boleh tahan aa game dia....klau main 2 org lagi ok...cuma satu benda jer yg tak best:

split screen...gameplay jadi lembab skit

klau main co-op mode, klau partner korang hampeh, kejap jer kalah.....kehkehkeh

biler nak kluar monster hunter dos 2 english ni.. ada ke tidak aku dah curiga dan was-was ni huhuhu

game lain yg tengah aku tunggu Final Fantasy Tactic 2 versi psp dan Final Fantasy Tactic Advance Sequel versi NDS.

aku pun dlm kebosanan gok nok main game ape lagi lepas ni.final fantasy 12 dah khatam.lain2 ade tapi cepat boring.korang ade ke cadangan game ape yg betul2 menguji minda dan kesabaran. :lol:

owh.. ko nak game menguji minda dan kesabaran... emm try game lama tak lama gak nih.. Front Mission 5, aku tak main lagi... abis pon no 4 (versi Japanese) apa kejadah aku duk melayan jeponnyer aku pon tak tahu sbb dah minat sgt time tu.

aku buat masa ni takde game konsol yg berkenan selain ff12 (cilako tak bole nak dapat order of ambrosia, naik tensen aku nak buat tu :lol: )

skarang melayan main dota plak dah, aku tak pro lagi jadi kena train abis2 yosha~