Jump to content
slaughters

Statistik Pengunjung..

Recommended Posts

kalau ko nasib baik korang akan nampak 100++ user online. biasa terjadi:

1. musim peperiksaan, bukan dongeng, ianya benar!

2. tengah malam antara jam 12-2 pagi sekitar hari isnin-selasa

aku pernah tengok pengguna berdaftar yang cecah lebih dari ratusan orang. malangnya aku sendiri takboleh nampak kalau user tu "bersembunyi". cuma admin je nampak. nakkan kepastian boleh mintak admin reply kat topik ni. boleh suruh dia printscreen sekali user yang online secara sembunyi tu. mesti anda insaf sebab bukak topik ni :P

hehe power putera.com jadik buku teks dorang B)

pagi tadi kot, 'archive.org' nak dekat sampai 5-15 user

Edited by hampeh

yela sebab ko assume pengguna berdaftar tak ramai yang online sekarang ni. padahal sebenarnya ramai, cuma mereka tu pemalu, pakai "invisible mode". contohnya aku sendiri. aku memang tengah online pun sekarang ni tapi ko tak nampak kan kan kan? :D

yela sebab ko assume pengguna berdaftar tak ramai yang online sekarang ni. padahal sebenarnya ramai, cuma mereka tu pemalu, pakai "invisible mode". contohnya aku sendiri. aku memang tengah online pun sekarang ni tapi ko tak nampak kan kan kan? :D

camana caranya nak invisible nie...

kalo ngko tak invisible pun memang aku tak nampak ngko.. :huh:

ade beratus orang ke yang boleh pakai invisible mode nie ? ke semua ahli putera ? moh ramai invisible.. so statistik akan kosong.. :lol:

kalau ko nasib baik korang akan nampak 100++ user online. biasa terjadi:

1. musim peperiksaan, bukan dongeng, ianya benar!

2. tengah malam antara jam 12-2 pagi sekitar hari isnin-selasa

aku pernah tengok pengguna berdaftar yang cecah lebih dari ratusan orang. malangnya aku sendiri takboleh nampak kalau user tu "bersembunyi". cuma admin je nampak. nakkan kepastian boleh mintak admin reply kat topik ni. boleh suruh dia printscreen sekali user yang online secara sembunyi tu. mesti anda insaf sebab bukak topik ni :P

Hehe...betul tu...time periksa ni la aku paling kerap layan internet dan jawab forum....tgh malam plak tu. sebab kepala aku kekadang sangap ngadap nota kuliah, bila dah sangap aku akan layan forum + blog.... hehe..... :P

Btw, aku pun salah sorang ahli yg sentiasa invisible...., aku pun taktau apsal aku suka sgt fungsi invi ni...malu kot ... meh la kita invi reramai.... hehe :D