Jump to content

Recommended Posts

aku tunggu jer CD keluar sebab x pernah masuk wayang beli cd ker dvd ker tgk kat umah ... layan pop corn sorang2 ahahahahahahahah....... bosan gileeeeeeeeeeeeeeee ahahahahahahah

nak wat cam ner UL teringin memang teringin tapi time nak g jer mesti x berani nyer tu pasal ler sampai sekarang x masuk wayang.... gelap oooo takut kene rogol ker nanti ahahahahahahah aaaaa UL malas laa masuk wayang tengok kat umah jer layan ngan adik2 kat umah...

aku baru je tengok remp-it ni.. ok laa dr segi citer melayu.. byk aksi dan byk jugak seksi.. boleh tahan citer melayu skarang.. best btol berlakon watak farid kamil dgn aqasha tuh.. boleh ambik kesempatan.. :D:P

Duh! sebenarnya babak tu cuma guna teknik gabung layer. 1 orang sajer dlm satu masa. Xkan x tengok di sebalik tabir tu?

Duh! sebenarnya babak tu cuma guna teknik gabung layer. 1 orang sajer dlm satu masa. Xkan x tengok di sebalik tabir tu?

mungkin dorang cakap camtu sbb x nak timbulkan kontroversi sangat pasal cite ni.. hahha.. larrriiiii...

bg aku susah tul nak gabungkan layer sampai nampak perfect..(cakap org yg x reti sgt).. haha..

Aku dah tgk cite tu.. kalu aku bandingkan jalan cite tu ngan cite member2 aku.. mmg realiti mat2 rempit

la tu..

Aku suka watal Macha.. haha...

rating 5/10 ok la bg cite melayu..

gabung layer....?kalo pro hollywood buat aku percaya la..tapi kalo editor melayu 50-50 jer aku pecaya..hehhe(tak sokong filem melayu seksi).

mak aih rating??..sudut mana ko pandang ni... <_<

Jalan citer 1/10

Aksi 1/10

Kualiti gambar 1/10

Kualiti sound 1/10

Kalau citer tak best pon buat la gambar cantek sket ni gelap jer... Pakai la kamera yang power2... Bile la Malaysia nak jadikan filem2 tu jadi DVD... Orang dah nak sampai Blue-Ray da a... Gambar still buduh~~

bagi aku gambar ngan aksi jer yang cam haram...lain tu kira okey..(bukan ok 100%)...kamera dia tetap kamera filem gak..tapi apasal gelap sangat ek...?pencahayaan dia yang bodoh kot..

cerita pasal lumba2 ney aku minat.... tapi,bila dia masukkan dengan aksi hampir 1/2 bogel... yang tu aku benci tu... nak tgk depan family p0n segan.... sebagai warga malaysia,umat islam... tak perlula buat babak tu... silap aribulan,filem ni adalah permulaan kepada unsur kotor dalam filem then lama kelamaan jadi sebijik cam filem mat salleh kat luar sana tuh.... hurmm... fikir-fikirkan lah...

Edited by mohammad zulkifli

cerita pasal lumba2 ney aku minat.... tapi,bila dia masukkan dengan aksi hampir 1/2 bogel... yang tu aku benci tu... nak tgk depan family p0n segan.... sebagai warga malaysia,umat islam... tak perlula buat babak tu... silap aribulan,filem ni adalah permulaan kepada unsur kotor dalam filem then lama kelamaan jadi sebijik cam filem mat salleh kat luar sana tuh.... hurmm... fikir-fikirkan lah...

aku setuju sangat kalo babak cam haram tu tak ditunjukkan langsung...kita ni melayu sinonim ngan kesopanan...hehehehehe jangan jadik indon dah la... :lol:

doh nok buat guano awang weh, pengaroh dio doh terperuh filem baratlah tu. :lol: mungkin care gitu die buleh tarik ramai lagi penonton. pandai2 kite lah pulok nok buat pilihan guano.

br tgk 2 mlm lepas.layan cd je.emmm..ok gak.

koi suke watak SPARK.memang sades N brutalis.

unsur2 XXX pun blh tahan ( finas tdur kot ?? ).

paling tidak boleh celen movie indon.sekali sekale..

movie m'sia nak tunjuk terer gak...wakaka...

Bukan setakat filem aje, kome sume sedar tak iklan2, pengacara2, artis2 melayu sekarang nie semakin pandai ber-hot sana sini (panazz).. pakaian sume serba tak cukup kain.. kesian plak aku tgk.. ingat tak ckp kain tapi tau2 arga pakaian tu lebih mau ratus2 gak :lol:

Kita dah tak bole nak kawal, pengaruh2 barat ni semakin menjadi2.. walaupun negara tak dijajah tetapi budaya kita plak kena attack.

pengacara melayu kalo nak trademark "mulut jahat" watper buat malu gak kat negara jiran semelayu kononnya power tapi menampakkan personaliti bodoh adalah....cam ' remp-it'..ok tapi kalo nak celen ngan filem indonesia dah joah dia tinggal beb pasal dapat menarik perhatian penonton ngan meminimumkan babak xxx...tapi kalo takde terus lagi ok..takla kita segan nak layan citer ni kat rumah ngan tunang..

nak wat camner..memasing cari jln pintas nak fofular.

kurang dedah..kurang masyuk.terlebih dedah..cepat masyuk

in da' H*LL !!!