Jump to content
emping

Kenapa Nak Kasi Org Managa Duit Anda?knp Hyip?kena Kite Saje Main Fore

Recommended Posts

kadang2 terfikir kan bile duit tgh sesak cmne nak tambah duit..skrng yg popular dlm intrnet skim hyip auto surf dll..tapi tu semua duit kita serah kan kat org luar yg tak penah kita jumpa kan..justeru itu sy dan team sy telah develope 1 website made in malaysia untuk siape yg rajin berusaha untuk dapat duit lebih.takde tipu2 punya coz kita bole jumpa untuk discussiion..

peluang kedua adalah kita sendri kumpul modal dan melabur sendri dlm forex seperti swiss cashhh..sy percaya semua skim dlm internetr tp brp berani untuk amik risiko serahkan duit kepada org yg tak dikenali dan tak tau untung rugi akaun kita

so klu diorg rugi maka dia org akan scam duit kita tu..

so disini jika kita dapat kumpul modal sebanyak 10 k us,rasa2 takd prob tuk kita dapat untung 10% sebulan dati pelaburan itu bermakna untung 1k us bole di kongsi bersam..ok ape2 hal kita bincng dluu..any questionnn guyzz... B)

peluang pertama paid member 45us return bole lwn matriccash setiap ahli kita intro dpt 10us

peluang kedua duduk diam mcm swiss cash setiap bulan dpt 10% then u all bole semak akaun forex tu

makan nya kita berjumpa setiap bulan jgn risau kerana semua duit untung maaa bile kita jumpa

tapi kita mesti collect 10k us coz nilai 1 pip akan jadi 10us dan setiap hari kita main 10 pip shja bermakna 100us sehari x 20 hari trading = 2000us so kenapa takut lagi untuk kumpul bersatu dan tentukan nasib kita di tangan sendri... :lol:

Edited by emping

kompleks sangat, tak paham..

apa yg tak faham?

main sndri forex..ada modal 500us bole labur 10% dr nya iaitu 50us so nilai untuk 1 point bernilai 50cent US..kalau sehari kita main 10 point so untuung 5US..faham?

so risiko nya kita tanggung kerana main sendri

kalu masuk skim2 ni tak tau kan ok ke tak tu pasal soalan sama je asyik tanya betul ke tidak..

sebenar nya apa2 pun skim semua ada risiko..

skrng tuk yg kurang risiko jadi member pada web site sy..tp tgh buat nti2 ape2 hal sy kan bgtau

marketiva pun bole..interbank pun bole..klu nak tau platformbole gi kt fxstreet.com..byk lagi tempat leh cek platform forex

kalu main forex kite maybe kena scam ngn platform je tp klu klu main hyip langsung takle control risiko..sy dh guna marketiva dekat setahun..tp yg paling bayk modal dlm interbank..

sekarng untuk main forex kena ada modal besar baru nilai 1 point tu besar mcm contoh yg sy kasi kt atas..

so dr kita buang masa nak tanya genuine ke tak hyip n tah apa2 lagi skim tu baik kita sit dowan btul2 n collect modal..

bincang elok2 cmne nak buat forex tu..

sy syorkan collect

5000 us main 10% sahaja iaitu 500us

so 1 point value 5US kali 10 point sehari = 50us

kali 20 hari trading = 1000us

jadi terpulang la

coz org melayu ni berani melabur kat org putih sana kan yg tak tau kenal tak..tp bile sy sruh buat group investment sndri takut plakkk

klu nak berlajar pun bole tp susah la maya ni..

kalau nak sruh sy main kan no prob tu pasal sy suka jumpa face to face..kutrang2 klu sy lari ke scam ke bole repot polis kan so puas hati gak dr kena kencing bodo2 je dlm internet kan:)

adiooossss

bkn ke konsep yg cuba ko ketengahkan nie sama mcm profitswinger...diorang pon invest dgn cara forex gak...sape2 yg x de exp nak main forex tue yg invest kat diorang utk mainkan...tp ok gak klu ko nak buat camtu..aku on je...tp tgk sambutan dulu camner la

marketiva pun bole..interbank pun bole..klu nak tau platformbole gi kt fxstreet.com..byk lagi tempat leh cek platform forex

kalu main forex kite maybe kena scam ngn platform je tp klu klu main hyip langsung takle control risiko..sy dh guna marketiva dekat setahun..tp yg paling bayk modal dlm interbank..

sekarng untuk main forex kena ada modal besar baru nilai 1 point tu besar mcm contoh yg sy kasi kt atas..

so dr kita buang masa nak tanya genuine ke tak hyip n tah apa2 lagi skim tu baik kita sit dowan btul2 n collect modal..

bincang elok2 cmne nak buat forex tu..

sy syorkan collect

5000 us main 10% sahaja iaitu 500us

so 1 point value 5US kali 10 point sehari = 50us

kali 20 hari trading = 1000us

jadi terpulang la

coz org melayu ni berani melabur kat org putih sana kan yg tak tau kenal tak..tp bile sy sruh buat group investment sndri takut plakkk

klu nak berlajar pun bole tp susah la maya ni..

kalau nak sruh sy main kan no prob tu pasal sy suka jumpa face to face..kutrang2 klu sy lari ke scam ke bole repot polis kan so puas hati gak dr kena kencing bodo2 je dlm internet kan:)

adiooossss

blum jawab soklan laa...

Maksud saya camne nak main sendiri tanpa marketiva/interbank/mana2 lah. Ada ke yg dah main FOREX sendiri camtu?? 'Alat' apa yg diorg guna kalu nak main FOREX??

tq

bkn ke konsep yg cuba ko ketengahkan nie sama mcm profitswinger...diorang pon invest dgn cara forex gak...sape2 yg x de exp nak main forex tue yg invest kat diorang utk mainkan...tp ok gak klu ko nak buat camtu..aku on je...tp tgk sambutan dulu camner la

mmg la concept mcm swiss cash profit swinger tp ngn aku kau leh kenal la ngn sape kau melabur..pastu kite bole jumpa bincng cmne..klu kau join skim2 tu klu dpt ok la bile tak dpt meleleh la kan :)

tp aku rase biase la melayu ni klu melayu gak nak buat sure takut punya kan..tp klu omputih je nama nye tak kisah pun klasi duit wlp pun tak kenal ujung pangkal kan

B)

blum jawab soklan laa...

Maksud saya camne nak main sendiri tanpa marketiva/interbank/mana2 lah. Ada ke yg dah main FOREX sendiri camtu?? 'Alat' apa yg diorg guna kalu nak main FOREX??

tq

alamak bro..dlm malaysia mana bank negara kasi main forex so tak de alat2 nye de :)

kau leh msg ngn budak bank negara tak silap hilal77 kot..so ape2 pun kena guna broker compny oversea

yg ade dekat singapore ade tp sekali die punya deposit 25k us mampu ke :P

mmg la concept mcm swiss cash profit swinger tp ngn aku kau leh kenal la ngn sape kau melabur..pastu kite bole jumpa bincng cmne..klu kau join skim2 tu klu dpt ok la bile tak dpt meleleh la kan :)

tp aku rase biase la melayu ni klu melayu gak nak buat sure takut punya kan..tp klu omputih je nama nye tak kisah pun klasi duit wlp pun tak kenal ujung pangkal kan

B)

alamak bro..dlm malaysia mana bank negara kasi main forex so tak de alat2 nye de :)

kau leh msg ngn budak bank negara tak silap hilal77 kot..so ape2 pun kena guna broker compny oversea

yoyoyoyoyoyoyo apahal beb???? huahuahuahua apa2 hal pun gua join lu....tak sabar gua nak tengok hasil team kite..... kite buat team baru... ps2 team...... huahuahua

yoyoyoyoyoyoyo apahal beb???? huahuahuahua apa2 hal pun gua join lu....tak sabar gua nak tengok hasil team kite..... kite buat team baru... ps2 team...... huahuahua

cibet lu hilal :P wei lu tgk tajuk lagi satu tu forex-perbincangan metatrader aku tgk ammbiz ngn gmos tu leh tahan

apasal die org tak buat group pelik gak

satu post dioerg leh collct 20 30 pips lagi ganas beb leh cepat kaya pe :P

hilal lu ade ym tak?

bole online sng ckit

Kira-kiranya nak buat grouping la kot. Aku cadangkan cubalah korang masuk kat Carigold.com. Ada konsep macam ni juga yang diorang buat oleh Vspec2 - Private Investment Program. Satu bulan 60%, selama 5 bulan 300%.

Kalau mahu cepat commence, buat di sana mungkin lebih banyak dapat sambutan. Di Putera.com, mainly berkenaan komputer dan bukan e-money.

*Dua sen*

Kira-kiranya nak buat grouping la kot. Aku cadangkan cubalah korang masuk kat Carigold.com. Ada konsep macam ni juga yang diorang buat oleh Vspec2 - Private Investment Program. Satu bulan 60%, selama 5 bulan 300%.

Kalau mahu cepat commence, buat di sana mungkin lebih banyak dapat sambutan. Di Putera.com, mainly berkenaan komputer dan bukan e-money.

*Dua sen*

tq bro

B)

hilal, kalo main FOREX kt dlm malaysia x kene tindakan ape2 ke? sbb bank negara x kasi...

cthnyer penjare ke, saman ke, ISA ke.. atau kene pandai cover line.. ^_^

tlg komen atau bg nasihat sikit

tq.

*org baru blajo

Kalau ade org baru yg tak tahu macam mana nak mula start main Forex. Boleh pergi ke http://tinyurl.com/27gahs

Dalam buku ni dia ade ajar. macam mana nak buka akaun. Nak beli egold dan nak start jual beli. Khas untuk yg baru nak kenal Forex je la. Yg masih belum daftar memang dialu2kan. yang dah expert tu tak payah la.

Setiap hari anda melayari internet dan menonton TV, pasti anda pernah mendengar sesuatu berkenaan Pertukaran Matawang Asing atau lebih dikenali sebagai Forex (foreign exchange). Dan kini Forex atau urusniaga wang asing ini semakin meniti dari bibir ke bibir komuniti online di Malaysia.Tahukah anda juga bahawa bank-bank di seluruh dunia menjana wang daripada Forex? Pernahkah anda dengar orang kata main Forex boleh untung. Macam mana dia boleh untung? Senang cerita.. Dia lebih kepada urusniaga jual/beli duit. Hari ni kita beli duit usd. Esok harga dia naik. Kita untung la.. senang bukan... Tapi bukan setakat usd je.. macam2 matawang kita boleh beli....

Ketahui RAHSIA PERTUKARAN MATAWANG ASING

"Boleh Memberi Anda 100% Keuntungan"

Tukarkan Duit Anda Dengan Duit

NAK TAHU LEBIH LANJUT BLEH KLIK SINI... http://tinyurl.com/27gahs