Jump to content
Sign in to follow this  
Shanai

Kad Kredit Citibank

Recommended Posts

Sesiapa yang ingin memohon kad kredit Citibank boleh menghubungi saya melalui e-mel shanai[@]tm.net.my atau sms 016-3985657.

Kad kredit citibank setakat ini tidak ada apa-apa masalah untuk kegunaan transaksi online mahupun offline. Dan ia juga lebih dipercayai apabila digunakan terutamanya di peringkat antarabangsa.

Transaksi kad kredit melalui internet adalah selamat, setakat ni saya dah guna dekat 5 tahun tanpa masalah. Jika ada berlaku sekalipun kes di mana ada org curi guna nombor anda, anda boleh terus report kepada bank untuk refund.

Kad kredit citibank classic adalah layak untuk mereka yang berpendapatan tetap minima RM18,000 setahun (RM1,500 sebulan) sama ada kerja sendiri atau makan gaji.

Kalau anda nak menceburi bidang bisnes menerusi Internet, kad kredit adalah keperluan asas anda yang sangat penting!

Tawaran sah sehingga 31 Ogos sahaja 2006

syarat2:

1. Umur 21 - 65

2. Income tahunan minima RM18,000

dokumen diperlukan

1. fotostat IC

2. fotostat slip gaji atau fotostat kad kredit lain jika dah ada

bro shanai, skang orang malaysia ada masalah paypal. boleh diselesaikan dengan kad kredit citibank tak? sebab kalau boleh, memang ni yang dicari oleh semua orang malaysia skarang.

Eeemmm bosssss wat juai card credit cari income lebih aaaa ..hehehehe buat aje lah asalkan masyukkkk .. tapi sorry la bossss aku sudah ada citybank credit card.

PS : tengah dok check account dalam bank nak bayaq card .. heheheheh pakai stim la mau bayaq tu yang tak stim tu

bro shanai, skang orang malaysia ada masalah paypal. boleh diselesaikan dengan kad kredit citibank tak? sebab kalau boleh, memang ni yang dicari oleh semua orang malaysia skarang.

kad kredit mana-mana bank takleh nak tolong settle masalah paypal, sebab paypal nak transfer duit, dia perlu akaun saving/current bank. Dia takleh transfer ke akaun kad kredit. Kad debit pun dia tak nak terima.

Choice yang ada: buka akaun di US atau Singapore, atau trade dengan user lain. Saya ada terfikir gak nak buat servis trading ni.. dari paypal ke maybank, tapi kena cari modal dulu la.. dan nak kena tengok feasibility.

kad kredit mana-mana bank takleh nak tolong settle masalah paypal, sebab paypal nak transfer duit, dia perlu akaun saving/current bank. Dia takleh transfer ke akaun kad kredit. Kad debit pun dia tak nak terima.

Choice yang ada: buka akaun di US atau Singapore, atau trade dengan user lain. Saya ada terfikir gak nak buat servis trading ni.. dari paypal ke maybank, tapi kena cari modal dulu la.. dan nak kena tengok feasibility.

betul ke DB pun x terima?? Ingat nak apply DB public bank ni...

betul ke DB pun x terima?? Ingat nak apply DB public bank ni...

petua dia cari DB yg ada acct sekali. PM me kalu ada masalah ... masih idea aje sb lum terima lg kad I tu, kad tu 50usd

Assalamualaikum ,

Siapa belum ade kredit kad tetapi berhajat untuk mendapatkannya ? saya syorkan anda mencuba Kad Bank Islam...!!!

Kad Bank Islam adalah Kad Kredit Pertama yang merupakan 100 % berlandaskan hukum & ketetapan shariah , ditawarkan khas kepada pemohon yang beragama Islam dan juga yang bukan Islam......

http://kadkreditbankislam.blogspot.com/

Wassalam :D

Memandangkan ada permintaan, saya buka semula tawaran ini.

Syarat minimum kad silver/classic ialah gaji pokok RM1,500 sebulan, kad gold RM3,000 sebulan.

Limit kredit kad silver/classic ialah 3k - 15k

limit kredit kad gold ialah 8 - 30k

Dokumen yg diperlukan ialah salinan IC, slip gaji 3 bulan & penyata EPF/KWSP

Graduate yang memerlukan Card Credit "FREE FOR LIFE" ...ni memang Free betul walaupun takde pembelian sepanjang tahun bleh pm saya...

Faedah lain...bleh buat pembelian 0% di mana-mana tempat up to credit limit...just bayar processing fee yg minimum je...biasa credit limit 10K...bleh la bayar downpayment umah/kereta...bayar up to 36 bulan....

Fariz

013-3942949