Jump to content
H2ocool

Sitkom Senario & Movienya!

Recommended Posts

semalam senario memang dah nak bongok.sempat lagi diorang buat direct selling mase tu.dah tak jadi cerite sitcom pulok.ape dah jadi ngan senario ni.dah tak ade duit kot sampai buat iklan dalam cerite. :lol: kesian betul.

wa...ko sanggup tgk lagi benda alah tu waaa..aku dah tak sanggup dah...membazir masa itu amalan syaitan yg direjam...

masing2 dah ada tugas iaitu bina kuarga atau jage isteri ngan anak,nie masih tak serik2 buat lawak bodo...ape daa..buat la direct selling kat luar,tambah sket pendapatan..

tambah sket...

naperlah senario jadi lagu tu?.makin menjadi2 membodohkan

diri.dialog plak punyeler kesat.bini diaorang xmaluker tgk

laki memasing sebut c**i.aiyaaa,rentikanlah terus senario.

wa...ko sanggup tgk lagi benda alah tu waaa..aku dah tak sanggup dah...membazir masa itu amalan syaitan yg direjam...

masing2 dah ada tugas iaitu bina kuarga atau jage isteri ngan anak,nie masih tak serik2 buat lawak bodo...ape daa..buat la direct selling kat luar,tambah sket pendapatan..

bukan aku nak tengok sangat pun.saje je terpakse tengok sebab nak tunggu cerite ejen 016 pulok. :lol: memang aku nyekit tengok si samsul ngau ngau tu.tak ade muke lawak langsung.mungkin apek pun dah tak sanggup datang kalu ade jemputan khas. :lol:

biler la nak dilupuskan senariok bodo ni...mencemar maruah bangsa je tiap2 minggu

016...ajen konon D G ade la..sampah btul masukkan unsur2 komersial dalam filem...

yg penting apek ngan yasin ade dalam cerite baru tu.tak adelah nok ngadap lagi cerite senario yg amat membosankan jiwe tu. :lol: asyik2 buat lawak juling ngan tonggeng.

lawak tonggeng....hehehehehe...tertonggeng ape tu...tapi yang betul2 memalukan senario wat lawak budak kecik tengok pon tak gelak..yang gelak senario tu senirik ..diorang ni betul2 memalukan bangsa la..

Korang tengok lagi ek senario?Dah la tu yang buat lawak pun berdosa yang tengok pun join skali dapat dosa.. :unsure:

tapi aku cuma mengutuk jer leh dapat dosa tak...(rakyat islam seluruh dunia mengutuk tindakkan rejim israel keatan lubnan)jadik kita tentu tak dosa kalo kutuk israel...

Korang tengok lagi ek senario?Dah la tu yang buat lawak pun berdosa yang tengok pun join skali dapat dosa.. :unsure:

a'ah...aku harap ko jgn tengok lagi la senario tu yer KDN-sakura...nanti byk plak dose ko.. hahahhaa

hmm..senario ni kalo belako jadik watak perempuan lagi la nampak bodoh tapi diorang ni nak buat gak..tak reti bahasa la tu...pastu kalo dah wat camtu nak pulak la control ayu...weiii senario nabi tak mengaku umat la kalo buat lakonan camtu....dosa.

tonggek buntut tak malu nie lak blakon watak pompuan...lagi menjadi la perangai diorang...

senariok skrg ni shooting utk shitcom diorg luar studio dah kan...still wat lawak toggek buntut tepi kaki lima ker? huhu

memang dah tak malu nak wat camner kan..senariok ni kat luar studio mahupun kat rumah diorang atau cara diorang bersosial sememangnya nampak kebodohan.....dah bodoh tu macam trade mark mereka kita dah tak boleh nak tengok lagi so cakap meluat jer..

korang janganlah bubuh team senario je, bubuh etek yg teraju utame ialah tv3.dioranglah yg syok sendiri nak tayang lagi lawak tonggeng tu. :lol: kalu diorang tahu doh ramai org dah tak nak tengok, buatlah perubahan sikit.buat rosak minda budak2 aje. :lol:

CNI plak dah...nak promosi jer taunya..

dah tak laku lah tu sampai nak promot dalam senario pulok. :lol: ingat senang ke nak jadi kaye dgn cepat.aku dulu masuk gok CNI gok, tapi hampeh. <_< buat rugi duit aku je.

CNI ni kan untuk orang umur 18 keatas jer leh jadi ejen kan...pasal aku pernah tengok terma dan syarat CNI ni...ko dah berumur ke nie feng....tapi aku ingat ko ni budak sekolah lum SPM jer...hehehe ilmu firasat aku la.. kalo salah sorry ye..

CNI ni kan untuk orang umur 18 keatas jer leh jadi ejen kan...pasal aku pernah tengok terma dan syarat CNI ni...ko dah berumur ke nie feng....tapi aku ingat ko ni budak sekolah lum SPM jer...hehehe ilmu firasat aku la.. kalo salah sorry ye..

:lol: memang betul nok jadi ejen mesti umur lebih 18 thn.tapi mase aku masuk 3 thn dulu, aku memang dah cukup syarat semue tu. :lol: nampaknye ilmu firasat ko masih belum sempurne lagi.ko kene byk latih ilmu terawangan baru buleh tahu. :lol:

CNI tu ape daaa?

CNI tu mcm product kesihatan direct selling lah jugok.kan dah berape abad syarikat ni doh wujud.tak kan dok tahu kot. :D

tapi awek dalam cerita tuh cun woo, manja lagi. yang berlakon filem salon tuh. dah jadi iklan dah senarion nih , dulu rejoice lepastuh digi nih cni lak.

memacam