Jump to content
locco

A. Razak Mohaideen Berkarya Lg

Recommended Posts

aku tak pasti aku mimpi or wat..tapi betul ke ada ikan piranha dalam filem nie....?????

aku tak pasti aku mimpi or wat..tapi betul ke ada ikan piranha dalam filem nie....?????

pilem ape daaa?

filem apa nih..filem pirana ker?? :lol: bile lak prof macha buat filem pirana..

alahai..kecoh nyer korang...aku tanye pasal aku cam ada t'nampak babak tupai tu gadoh ngan ikan piranha dalam air masa nak amik balik kacang dia yg jatuh dlm tu...nak pastikan jek..huhuhu...

alahai..kecoh nyer korang...aku tanye pasal aku cam ada t'nampak babak tupai tu gadoh ngan ikan piranha dalam air masa nak amik balik kacang dia yg jatuh dlm tu...nak pastikan jek..huhuhu...

ooo...mmg ader scene tu....tupai tu lawan style bruce lee daaaa...pastu kacang tu kene sambar dek burung helang plak..huhu

ooo....ok...tu yg aku musykil tu....thank you for the info..suruh mak aku beli cd lanun lor...

ooo....ok...tu yg aku musykil tu....thank you for the info..suruh mak aku beli cd lanun lor...

suruh mak ko belikan 1 utk aku boley?

boleh gak..nanti aku pakai pos laju kasi kat ko....

masuk dlm topik balik,hari lepas aku ada terbaca satu artikel kat paper,sorang penonton yg kritik filem melayu bodo buat satu blog kutuk abis2 filem nie,then si pengarah filem tu terjumpa la blog tu,dia kata apa...ntah aku pon dah lupa,tapi dgn nada menyindir la sket...mesti ade antara korang ada baca pasal nie kan..aku agak filem prof macha tu la...huhuhu...

ko ada web blog tuh? kalo ada aku nak baca..siap nak tgk sindiran pengarah tuh biar aku join hentam balik pengarah tuh :lol:

kalo Prof Macha ada baca ini thread mari kite berdebat wokeh cunnn :)

...mesti ade antara korang ada baca pasal nie kan..aku agak filem prof macha tu la...huhuhu...

umm... tak pernah jumpa pun... cite la lagi kitaorang mau dengar da~

Monkey harap ko leh kasi link blog tuh kami mahu baca... :lol:

aku x tgk lagi ice age...aku tgk V for vendetta tadi..hahahahha padahal dah layan lanunye semua sebab kawan2 aku nak tgk gak..pastu dah abis ckp cite tuh buhsan wahahahaha aku siap bantai tido dlm tuh..1st time dlm seumur idup aku tgk wayang aku tido hahahahaha :lol:

Bwahahaha.... mcm mana leh dari citer pasal macha nih boleh beralih kepada Ice Age dan masuk pula kepada V for Vandeta......

aku x tgk lagi ice age...aku tgk V for vendetta tadi..hahahahha padahal dah layan lanunye semua sebab kawan2 aku nak tgk gak..pastu dah abis ckp cite tuh buhsan wahahahaha aku siap bantai tido dlm tuh..1st time dlm seumur idup aku tgk wayang aku tido hahahahaha :lol:

kat umah aku dah ade dvd v for vendeta... tp, x de nafsu nak tgk lagi... smlm aku bowing... aku g layan fun with dick n jane lagi!!!!!!!!!!

wah... sronok gler... :D

citer pasal Macha

M.Night Shamalan nak kuar movie baru...mesti citer dia best mesti kena layan nih.. :D

aku heran laaa..naper korang masih bincang pasal macha tu w/pun korang mmg anti-macha dan korang penah kate nk tutup thread ni

macha

boring btullaaaa macha ni,thread ni korang gune untuk hentam ke atau bantai macha atau bagi pndangan ttg flem dia....

aku X SOKONG macha..........aaaamahhh

aku sajer nak lepas geram,camner la pengarah gini nak memartabatkan filem malaysia kalau camni punya cerita dia bikin..

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...