Jump to content
shuth

Google Adsense

Recommended Posts

[heher...

aku nyer plak...

USD0.93 tak per sikit dulu....

lepas aku habis spm aku akan belasah adsense...... hahaha!!

mungkin aku akan buat 4 ribu blog...

kebetulan aku tak dpt PLKN...

download free e-book sampah --------> http://adsense-exposed.zor.org

Edited by PinguSpy

lor. mude lagi ko nih pinguspy tapi gempak ek. 0.93 sen... ko wat web aper?

[heher.. aku memang mude...

aku buat sikit site jer... tu pun site sampah!

taktau ler lepas nih akn up sikit $$$

Takper... buat start dari mula.. biar kecik.. lama2.. ader ler tue..

Tengok cam shuth dan alang... mola2 tue depa punya adsense tak seberapa pon.. setelah experiment dan implement macam2.. baru naik depa punya adsense..

Lagipon benda nie bukan makan sehari dua... makan bulan dan tahun ooo.. hehehe

Salam...

ada sesiapa yang dah beli e-book raja adsense ka?

ok ka buku tu atau 'e-book sampah' jgk?

aku cadang nak beli la...

ada yang boleh bagi komen tentang buku tu..

Saya dah dapat lebih RM11,000 sepanjang tahun ini dengan menyertai program dari google ini...

maklumat lanjut.. leh baca kat http://wangcyber.com/google/

assalamualaikum..

bukan nak menghasut plak kan..tapi aku nasihatkan jgn terlalu percaya bende2 cmni..

contoh dah ade..skang kt tau studiotraffic n swisscach da bankrap..walaupun pada permulaan diorang memang kukuh mcm xde kelemahan..kwn aku da abis beribu utk melabur kt dlm 2 akhirnya hangus sume..

bkn senang nak jadi senang,bukan susah nak jadi susah.

renung2kanlah..

lorr, jgn samakan adsense ngan ST. Ni bukan program pelaburan. ST perlu guna duit utk labur. Adsense bukannya program melabur duit. X ada kaitan langsung.

Adsense cuma sekadar program yg blehkan webmaster buat duit ngan beri sedikit ruang kat website sendiri...

assalamualaikum..

bukan nak menghasut plak kan..tapi aku nasihatkan jgn terlalu percaya bende2 cmni..

contoh dah ade..skang kt tau studiotraffic n swisscach da bankrap..walaupun pada permulaan diorang memang kukuh mcm xde kelemahan..kwn aku da abis beribu utk melabur kt dlm 2 akhirnya hangus sume..

bkn senang nak jadi senang,bukan susah nak jadi susah.

renung2kanlah..

aik apasal awak ni...tanya lain jawab lain plk?

adalah lebih baik kita kaji dulu sesuatu sebelum buat tuduhan melulu..

kalau tak ada knowledge, kita cari knowledge...bila plak swisscash dah bankrap ni????..tiap bulan aku dapat income ni..ok je...

soalan : ada sesiapa boleh bagi komen e-book raja adsense..aku dengar ada orang dah dapat free pun e-book tu...tapi kat mana ye?

Ada link tu, download bebanyak ebook adsense tu, tak ingat aku tapi antara page topik ni yang memula tu, cuba browse. Aku ada baca 2-3 buku tu, bagus gak, ada gak teknik-teknik penting yang boleh dipelajari, contoh yang paling penting SEO. Benda ni main peranan besar gak dalam periklanan internet.

Awat takleh bagi shuth.. orang lain tak heran pon nak bagi link website.. kalau ko bagi baru ler ramai lagi yang percaya... nie.. aku rasa ramai yang mungkin tak percaya...

Ala.. kalau dah orang nak DDOS website kita nak buat camana... dah website kita glamer... YAHOO pon kena DDOS, inikan pulak website cikai macam ko dan aku punya...

Janganla risau... tak der masa orang nak pedajaikan ko punya website... buat aper.. baik buat banyak2 google adsense.. ader gak pekdahnyer..

Anyway... tahniah..pasai google dah bayar hang... bagus gak nampak duit US masuk ke Malaysia... hehehe..

Oh yer Shuth... ko budak UKM dulu kan... Ko amik Sains Maklumat kan...

dia xleh kasi sebab income tuh bukan dia punye ... tah mana mamat nie amik... ko korang pegilah forum sampah wang cyber tuh... aku nasihatkan xyahlah korang nk pomote ape2 dalam tuh... semua program org lain buat salah... penipu .. macam2 lah... yang paling bestnye program dia buat bagus ( katanya ) cam hampehh.... maskahwin.com tuh dia punyelah tuh... sat lagi kuar ebook google adsense dari dia plak nk jual.... apepun xdak mamat nie... kelentong jerk kuat....

sape2 nk belajar adsens baik korang pegi sini byk info http://rajaadsense.com/forum/index.php

dia xleh kasi sebab income tuh bukan dia punye ... tah mana mamat nie amik... ko korang pegilah forum sampah wang cyber tuh... aku nasihatkan xyahlah korang nk pomote ape2 dalam tuh... semua program org lain buat salah... penipu .. macam2 lah... yang paling bestnye program dia buat bagus ( katanya ) cam hampehh.... maskahwin.com tuh dia punyelah tuh... sat lagi kuar ebook google adsense dari dia plak nk jual.... apepun xdak mamat nie... kelentong jerk kuat....

sape2 nk belajar adsens baik korang pegi sini byk info http://rajaadsense.com/forum/index.php

Ko ada bukti ke yg income tu bukan dia yg punya, atau ni sekadar tuduhan melulu?? Income utama dia bukannya program wang spt adsense, tapi perniagaan internet. Antaranya perniagaan buku Maskahwin n webhosting provider >> sempoihosting.com. Bagi saya wangcyber antara salah satu forum yg terbaik pd mereka yg nak berjinak2 ngan perniagaan internet.

Blog Shuth >> mohdsuhaimy.com

Mohd Suhaimy aka Shuth dengan Dr Irfan Khairi

Bleh beza x antara perniagaan internet ngan program wang internet??

>> Rujukan...

Mungkin dia bukannya antara org yg terbaik utk dijadikan rujukan kalu pasal adsense, kita bleh rujuk kat liewcf, rajaadsense dan along. Along ni memang otai ngan adsense, paling banyak pernah dapat RM 14,000 sebulan. Hanya ngan adsense je...

Sape kata x bleh promote kat dalam tu?? Kat forum tanya putera ada polisi nak promote. Kat dlm forum wangcyber pun ada polisi jugak. Kalu nak promote bleh promote kat bahagian Pengiklanan & Pemasaran. Ada yg register sekadar nak promote program yg diorang masuk. Plak tu promote membabi buta. Tu bleh dianggap SPAM. Kalu nak promote kat nogold n carigold pun kena promote kat tempat sepatutnya.

Forum wangcyber lebih kepada sebuah forum perbincangan berkenaan perniagaan internet. Perbincangan adalah lebih baik dari setakat register sebab nak promote ngan benda yg mengikut undang2 kemungkinan salah. Sebab tu perlunya perbincangan...

* Forum adalah tempat utk perbincangan...

Ko ada bukti ke yg income tu bukan dia yg punya, atau ni sekadar tuduhan melulu?? Income utama dia bukannya program wang spt adsense, tapi perniagaan internet. Antaranya perniagaan buku Maskahwin n webhosting provider >> sempoihosting.com. Bagi saya wangcyber antara salah satu forum yg terbaik pd mereka yg nak berjinak2 ngan perniagaan internet.

Blog Shuth >> mohdsuhaimy.com

Mohd Suhaimy aka Shuth dengan Dr Irfan Khairi

Bleh beza x antara perniagaan internet ngan program wang internet??

>> Rujukan...

Mungkin dia bukannya antara org yg terbaik utk dijadikan rujukan kalu pasal adsense, kita bleh rujuk kat liewcf, rajaadsense dan along. Along ni memang otai ngan adsense, paling banyak pernah dapat RM 14,000 sebulan. Hanya ngan adsense je...

Sape kata x bleh promote kat dalam tu?? Kat forum tanya putera ada polisi nak promote. Kat dlm forum wangcyber pun ada polisi jugak. Kalu nak promote bleh promote kat bahagian Pengiklanan & Pemasaran. Ada yg register sekadar nak promote program yg diorang masuk. Plak tu promote membabi buta. Tu bleh dianggap SPAM. Kalu nak promote kat nogold n carigold pun kena promote kat tempat sepatutnya.

Forum wangcyber lebih kepada sebuah forum perbincangan berkenaan perniagaan internet. Perbincangan adalah lebih baik dari setakat register sebab nak promote ngan benda yg mengikut undang2 kemungkinan salah. Sebab tu perlunya perbincangan...

* Forum adalah tempat utk perbincangan...

ko ade bukti tuh semua dia punye income adsense... kalo campur2 cakaplah campur2 bukan dari adsense...

ngeh3... aku x kata org masuk dalam tuh spam... tapi perkenalkan program... ape yang diaorg attack bukan user tuh tapi program yang diaorg pomote ...

ape nk jadi ... biarlah org nk buka program ke ape... rezeki masing2.. xyah arr nk blame2 program org.... ko mmg ade masa depan dalam online aku tgk .. tapi pleaselah belajar jgn hidup dalam komuniti jerk.... bersainglah dgn baik....

aminnnnn/...

Edited by 12daily_pro

pd yg ragu2 sama ada income adsense tu betul2 dia atau x, sebaiknya tanya dia sendiri. Saya pun x kisah betul ke x, tapi sebab dari artikel pasal adsense dia lah saya mula berminat ngan adsense...

undang2 nak promote kat wang cyber simple je, promote kat bahagian pengiklanan. Pastikan program yg nak di promote tu blum ada. Kalu iklan yg nak dipromote tu dah, kena lah promote kat iklan yg sama.

Pasal HYIP ngan FOREX ni kalu dah mereka ANTI, baik jangan lah promote. Saya pun pernah berbalah ngan mereka ni pasal HYIP dan FOREX. Berbeza pendapat tu biasa lah. Tahu lah awak tu hebat pasal FOREX... :rolleyes:

anak sape ni ahh... :rolleyes:

pasal buku Sham ni memang akan ada org yg nak ambil kesempatan. Nak wat camne ebook2 yg biasanya berguna je org akan ambil kesempatan.

Wang cyber x provoke pun ngan Rajaadsense??...

* tengah kumpul duit ni nak beli E-book Rahsia Forex Debtfreedom. $ 100 mahalnya... :huh:

pd yg ragu2 sama ada income adsense tu betul2 dia atau x, sebaiknya tanya dia sendiri. Saya pun x kisah betul ke x, tapi sebab dari artikel pasal adsense dia lah saya mula berminat ngan adsense...

undang2 nak promote kat wang cyber simple je, promote kat bahagian pengiklanan. Pastikan program yg nak di promote tu blum ada. Kalu iklan yg nak dipromote tu dah, kena lah promote kat iklan yg sama.

Pasal HYIP ngan FOREX ni kalu dah mereka ANTI, baik jangan lah promote. Saya pun pernah berbalah ngan mereka ni pasal HYIP dan FOREX. Berbeza pendapat tu biasa lah. Tahu lah awak tu hebat pasal FOREX... :rolleyes:

anak sape ni ahh... :rolleyes:

pasal buku Sham ni memang akan ada org yg nak ambil kesempatan. Nak wat camne ebook2 yg biasanya berguna je org akan ambil kesempatan.

Wang cyber x provoke pun ngan Rajaadsense??...

* tengah kumpul duit ni nak beli E-book Rahsia Forex Debtfreedom. $ 100 mahalnya... :huh:

itulah...oleh kerana sikap yang x terbukalah aku kurang suka wang cyber, padahal forex bukannye haram... hyip pun kalo ikut syariah di mana duit kite betul2 di trade kat forexpun boleh gak buat income tambahan... jgnlah kerana nila setitik rosak susu sebelanga.... buku sham tuh bagus... mmg berhemah orgnyer ... jgn kerana bergambar ngan irfan tuh dah mula nk besar diri... pe susah.. pi bengkel dia leh lah bergambar... dah namanya forum kan? ... org tamak slalu rugi... hehehe ...

pasal aku pandai ke x forex tuh aku yang explore.. aku yang belajar, aku yang bayar..aku yang usaha .. pasal ebook forex tuh mmg aku xkan pomote kat forum yang akalnye ownernye cetek... kalo masuk confirm kena hentam.. x gunalah.. apelah.. kat dalam ternet berlambaklah... macam2lah tohmahan akan di lemparkan... bilalah melayu nk maju kalo diri dah mmg dah ada PHD...

undang2 dia sama je ngan forum2 lain... aku forumer gak, yang aku x tahan bukan salah open thread ke ape... tapi dia suke sgt buruk2kan program org... bawak2lah bertobat.... sama cari rezeki dalam nie... bukan dgn cara tulah nk lariskan program sendiri...

sebagus manapun ebook di buat kalo pembuatnye ade hasad dengki insyaallah tuhan tunjuk ...

sebelum ko nk org respect ko.. ko kena respect org dulu..

askum

lorr, jgn samakan adsense ngan ST. Ni bukan program pelaburan. ST perlu guna duit utk labur. Adsense bukannya program melabur duit. X ada kaitan langsung.

Adsense cuma sekadar program yg blehkan webmaster buat duit ngan beri sedikit ruang kat website sendiri...

Benar, adsense adalah program affiliate yang terpercaya saat ini. Banyak adsenser yang telah meraih $$$ dari program GOOGLE ADSENSE tersebut.

Dan dia sejenis "revenue". :)

he he he

lama2 tak update dorang tu mane pegi ek? tgh sibuk kira income adsense ke?

betui jugak macam orang2 yg pertikaikan shuth tu, aku pon nmpk gaya dia dok carik slh program lain pastu dok menangkan apa yang dia buat..takkanla dia tak tau yg tiap2 orang ada pilihan masing2..kena tipu ke tak, yg tu risiko sendiri yang tanggung...

bunyik macam dia tau sume bende, aku rasa dia kena belajar camne nak terima pendapat orang lain la, jangan la berlagak sangat shuth, ko dapat income tu pon selagi google bayar, kalau google tak bayar? aku rasa ko kena la carik keje kilang pulak pastu...betui tak?

aku rasa dia tak baca da thread ni, better aku pegi komen kat website dia..amacam menarik tak? dan kepada encik izwan, andai kata ko seorang yg baik ati dan da dapat income daripada google, buleh tak kau ajar aku canne nak buat?

email @ ym aku [email protected]

msn = [email protected]

Edited by joe07

he he he

lama2 tak update dorang tu mane pegi ek? tgh sibuk kira income adsense ke?

betui jugak macam orang2 yg pertikaikan shuth tu, aku pon nmpk gaya dia dok carik slh program lain pastu dok menangkan apa yang dia buat..takkanla dia tak tau yg tiap2 orang ada pilihan masing2..kena tipu ke tak, yg tu risiko sendiri yang tanggung...

bunyik macam dia tau sume bende, aku rasa dia kena belajar camne nak terima pendapat orang lain la, jangan la berlagak sangat shuth, ko dapat income tu pon selagi google bayar, kalau google tak bayar? aku rasa ko kena la carik keje kilang pulak pastu...betui tak?

aku rasa dia tak baca da thread ni, better aku pegi komen kat website dia..amacam menarik tak? dan kepada encik izwan, andai kata ko seorang yg baik ati dan da dapat income daripada google, buleh tak kau ajar aku canne nak buat?

email @ ym aku [email protected]

msn = [email protected]

abaikan shuth tu... dier tuh dah kaye...

hosting, iklan dkt forum bla..bla.. skang fokuskan pade diri sendiri "adsense"...

percaya x? taun 2006 ader org post yg x puast hati total dier dpt berapa kupang jer...

skang taun 2007 $200.00 USD sehari beb..! skang aku pon nak tiru skill dier... "fokus" jgn cepat mengalah..

so, aku target dlm taun depan bulan 6, 2007 ~ 6,2008 heher..

Edited by PinguSpy