Jump to content
Sign in to follow this  
ace

Call Of Duty 2 - Selesai - Tq Semua

Recommended Posts

GC tu ada heatsink/kipas atau tidak?  blink.gif kalau tiada salah satu mende ni memang cepat panas....

ade heatsink yg comel je.. biggrin.gif tu yg cool je. laugh.gif

aku dh beli nvidia 6600...dh buleh main most wanted...besh.... laugh.gif

Edited by vampire

Alamak THX aku punya windows tu macam gambar atas tu laa .. isk .. mangkuk betoi .. lama dok pakai tak sedaq apa apa .. nasib baik hang bagi tau .. isk ... kalau satu version tu dia Dirctx 9.0c ka ... Cam ni aku kena pi cari cd lain la .... isk ... hampeh ...

Kalau boh cd hat no dua tu hang agak buleh main dak ... isk ...

Ni lagi satu kes ,, ni kira aku install kat hard disk baru la ... windows SP1 .. dia punya games aku install pas tu DirectX pun boleh install gak .. so aku main ok ja games ni .. tapi awat tah la ni aku main dua menet saja dia sangkut .. bila aku check kat task Bar CPU Usage naik sampai 100 ... games tu makan sampai 99 .. cam mana nak buat pulak .. Dalam Hard disk ni tak dak software lain pun selain Windows XP sp1 .. driver dengan Call of duty 2 saja .. awat aa...

So spek kompita cap ayam aku

P4 2.8

Ati 9200SE

512+256 ram

hard disk 20G

Untuk luriahk

Akunya version untuk Windows XP SP2 = 9.0b <-- ni langsung tak leh main

Akunya version untuk Windows XP sp1 = lepas upgrade jadi 9.0c <-- ni lah sangkut sangkut ... dan main sat dua jam .. ok ja .. pas tu try main balik start dari awai terus sangkut sangkut ...

Edited by ace

Tensionnya aku tak leh main games ni lagi .. macam macam cara dah aku buat dok tak leh buat gak .. isk .. tulunnnnnnnnn

Hang main game apa sangkut-sangkut...memang game dia akan guna 100%. Rendahkan sikit setting grafik utk game.

-processor panas ....cuba buangkan habuk2 kat mobo, processor dan ram, upgrade driver gc dari ati.

x service pack pun boleh main biggrin.gif

Cuba install windows xp version [non sp] 2002 lepastue upgrade sp2 dari microsoft. Download lebih kurang 266mb +..dx9.0c pun dah ada biggrin.gif

Memang aku dah bersihkan semua habuk habuk tu ... aku cabut semua card .. sekali dengan mobo pun aku cuci. Kat head Sink aku memang selalu aku bersihkan .. casing pun aku tak pernah pasang dari start beli .. besa la aku suka tukaq hard disk .. macam macam windows aku load .. tukaq Cable ja.

Tak pa .. Aku akan cuba lagi .. Sekarang jugak aku akan install Windows XP tarak SP .. tengok dia jadi macam mana. AKu tak kisah kalau format pun sebab aku ada hard disk spare .. Lagi pun untuk games ni aku boh kat hard disk lain .. dalam hard disk ni pun aku cuma boh games saja. Tengok macam mana hasilnya. So far aku boh windows XP SP1 boleh main sat saja .. tapi yang herannya hari pertama aku boleh main dua jam .. pas tu hari kedua dan main dua menet saja kantoi .. hampeh betoi ..

TQ pada semua yang respone ... problem aku hampir selesai .. hehehe

Penyelesaiannya ,, Hat windows XP SP2 tu still aku tak berjaya untuk tukarkannya dari DirectX9.0b menjadi DirectX 9.0c .. biaq pi kat dia ...

So la ni aku guna Windows XP SP1 dah boleh main dah .. aku upgrade driver untuk VGA card aku tadi .. terus leh main ... elok ja jalan ...

TQ pada semua .. heheheeh aku nak pi sambung main games sat ... Tapi aku bukannya reti main games .. asyik kalah saja ... mangkuk betoi ...

gambar lekat2 lagi ker ace...kalau lekat lagi cuba pakai CAT 5.11 yg dah mod biggrin.gif

aku dah abis dah game ni...memang puas hati....ww2 yg sebenar laugh.gif

gambar lekat2 lagi ker ace...kalau lekat lagi cuba pakai CAT 5.11 yg dah mod biggrin.gif

aku dah abis dah game ni...memang puas hati....ww2 yg sebenar laugh.gif

nanti hujung minggu ni buleh le aku beli game ni... biggrin.giflaugh.gif

Gambaq tak lekat dah .. sikit pun tak lekat ... stimmmmmmmmmm ja main ... hehehehe tapi aku macam biasa la bukan reti main .. asyikkkkk kalah saja .. mangkuk betoi ... nak bagi menang aku kena main easy la heheheheh tapi habis gak la games ni aku main ... tapi games ni memang best ... grafic cun .. cuma masalahnya aku payah nak kenai mana satu team mana satu musuh .. asyik tertembak geng sendiri saja .. mengkuk betoi ... tak pa .. aku main easy dah habis .. aku nak pi main medium pulak tengok boleh habih dak. sahid kalah ...