Jump to content
angelus

Wealth War....main Dan Dapat Duit

Recommended Posts

aku rase diorg gune dr org yg "buy upgrades" mcm

Base Relocation Choose any coordinate on the map to relocate your base to.* $25.50

Wanted Level Reset Set your wanted level back to zero.* $9.50

Account Reset Set all your statistics back to zero.

Your $5.00 startup bonus is re-granted.* $7.50

aku stuju...tp ada satu lg...bila kita jalan2 n terjumpa upgrade level cthnya utk stealth,fortification atau lain2...kalau duit balance kita x cukup,kita boleh guna trus dari paypal...so, kat situh diorang dpt la duit gak...

tp diorg nih mmg kaya...setiap refferal yg xtive diorg kasi $6 free je...kira lg byk refferal lg kaya laaa....

cuma aku nak igtkan yg baru msk tuh...dah dpt duit kalu boleh trus upgrade je...jgn nak tgg2 lagi...nanti kena serang ngn mamat yg level strength dia tggi abis la duit free korg tuh...nak upgrade samaada fortification atau strength...tp aku rasa baik upgrade fortification dulu...selamat skit duit korg...tp klu kena serang ngn yg power2 nasib laaaa.....

mmm..pelik lak ek..dah la join free jo..pastu siap dio leh bayar kito duit lak..duit botul lak tu kan? apo untung yg diorang dapek sehingga buleh bayar kek kito

yg nih ko kena pandai la slidik...tya la mana2 yg patut...tp bg aku, aku pikir positif je...slama kita x nampak yg x elok dia, maknanya ok la tuh...sorila aku x pikir panjang...kecuali kalau ada pihak yg nak mendedah...klu terbukti ada yg x elok aku kena stop je la sbb dah tau...

sama mcm makan mee goreng jgk...slama nih aku mkn je...tp sejak pendedahan kosmo baru2 nih mee kuning ada asid borik yg berbahaya kpd kesihatan...adakah aku akan makan lg??? MESTI LA TIDAK!! ;)

hehe..den bukan nak tyo ttg halal ke haram ke..yg den nak tyo dr mano admin dapek duit utk bayar kito..yo lah..sonang2 bg duit free camtu jo..mano ado logiknyo hehe..kut la dio dapek untung ko sbb kito masuk dionyo game website atau apo-apo selain tu..tp kalu dapek tau sumber kewangan laie ok. kito sbg umat Islam keno tau dan keno usya gak setakat yg kito mampu..jgn duk main rembat jo hehe..sekurang2 nyo ado usoho..tu yg pentingnyo..kalu dah nak terkeno gak..nak buek camno hehe :P

* den makan laie mee kuning. den raso sobab byk asid tu kerano diorang x rebus dulu mee tu. kalu mak den kek umah, mee tu direbus dulu dan air rebusan akan jd keruh..maknonyo mee tu dah bersih..

hehe..den bukan nak tyo ttg halal ke haram ke..yg den nak tyo dr mano admin dapek duit utk bayar kito..yo lah..sonang2 bg duit free camtu jo..mano ado logiknyo hehe..kut la dio dapek untung ko sbb kito masuk dionyo game website atau apo-apo selain tu..tp kalu dapek tau sumber kewangan laie ok. kito sbg umat Islam keno tau dan keno usya gak setakat yg kito mampu..jgn duk main rembat jo hehe..sekurang2 nyo ado usoho..tu yg pentingnyo..kalu dah nak terkeno gak..nak buek camno hehe

aku stuju...mmg itu yg spatutnya...tp aku x reti nak usher2 nih...usher org mandi taule :P ...klu ada yg nak volunteer aku angkat tgn n kaki tanda stuju!!

* den makan laie mee kuning. den raso sobab byk asid tu kerano diorang x rebus dulu mee tu. kalu mak den kek umah, mee tu direbus dulu dan air rebusan akan jd keruh..maknonyo mee tu dah bersih..

sngnya ko buat kesimpulan...salah tu...asid borik nih bukan mcm kuman atau bakteria atau benda2 yg terampai lain yg boleh terus mati dgn suhu yg tggi...asid borik nih bahan kimia beracun yg hya boleh dibung guna kaedah kimia jugak...kalau nak tau lebih lanjut kena amik course berkaitan la...aku just baca2 je...sbb apa?? dah termakan...takut la...

p/s: harap2 lps nih xde lg makanan feveret aku yg ada problem esp. budu n tempoyak :lol:

hehe..ekau suko gak makan budu ek? ekau ni asal mano? org pantai timur ko apo? den siap buek kuah laie budu tu..keno kalu bergandingan dongan kuah singgang hehe :lol:

aku rase diorg gune dr org yg "buy upgrades" mcm

Base Relocation Choose any coordinate on the map to relocate your base to.* $25.50

Wanted Level Reset Set your wanted level back to zero.* $9.50

Account Reset Set all your statistics back to zero.

Your $5.00 startup bonus is re-granted.* $7.50

upgrade yg aku senaraikan tu kene bayar gune pay pal la. (aku rase diorg buat duit dr cni)

yg kat mountain n attack org tuh bleh gune utk upgrade attack, fort, security, stealth n bleh cashout..

tp duit nih x bleh utk upgrade atas tuh..

hehe..ekau suko gak makan budu ek? ekau ni asal mano? org pantai timur ko apo? den siap buek kuah laie budu tu..keno kalu bergandingan dongan kuah singgang hehe

org pantai timur lee....ganu kiter... :P

upgrade yg aku senaraikan tu kene bayar gune pay pal la. (aku rase diorg buat duit dr cni)

yg kat mountain n attack org tuh bleh gune utk upgrade attack, fort, security, stealth n bleh cashout..

tp duit nih x bleh utk upgrade atas tuh..

kalau x silap aku...bleh guna paypal utk upgrade attack, fort, security, stealth jgk...klu x cukup duit atau mls nak jln2 cari mountain n desert base...tp aku x pnah cuba sbb akunyer akaun paypal ada problem...kena hantar fax apa ntah...lgsg x leh guna...nak delete pun x bleh...kejam btol!!

agaknyalah.. diorang untung dari segi pengiklanan kot.. macam jugak le yang surf atau baca email dapat duit... rasanya 2x5 gak tu...

hehe..mabe..sbb bilo org ramai main dan join game tu..site dio akan dapek rating tinggi dalam traffic..so, secara x langsung ado la pengiklan2 yg nak iklankan diorang nyo web @ apo2 bisnes kek web nih..yg ni mabe logic..tp x cukup utk cover bayar kek player tu..cukup ko?

hehe..den bako ganu gok..mak ngan arwah ayah den org ganu..tp diorang dah pindah mersing johor sebelum diorang nikah laie hehe..kiro den org johor la..tp kek mersing (boleh dikatakan sebahagian besar) guno loghat ganu dalam percakapan harian hehe :lol: ..kawasan ganu di johor :lol:

ngko ni wadud ckp mcm org nogori je aku tgk...xde lgsg unsur2 ganu atau johor...x pnah lak aku tau ada kampong ganu kat sana...

wealthwars ko dah masuk ke?? msk la jln skit2 je pun dah ckp...

kampung rasmi ganu kat mersing memang takde. tapi kalau ikut tak rasmi, kebanyakkan orang kat belah tanjung semuanya asal terengganu. sebab tu kepok diorang syedap.. hehehe..

khalifah.. ko main lagi ke wealthwars? aku skang ni maintain lagi.. mcm best aje game nih.. heeheh... chaaaaaaargeeeeee!!!

ngko ni wadud ckp mcm org nogori je aku tgk...xde lgsg unsur2 ganu atau johor...x pnah lak aku tau ada kampong ganu kat sana...

wealthwars ko dah masuk ke?? msk la jln skit2 je pun dah ckp...

hehe..saje je tak mboh kecek ganu..kang kejut pulok mung hehe :lol:

ambe doh lame tok loging kak game tuh..mu ajo la sikit guane nok maing mende tuh..buleh hehe :P

kampung rasmi ganu kat mersing memang takde. tapi kalau ikut tak rasmi, kebanyakkan orang kat belah tanjung semuanya asal terengganu. sebab tu kepok diorang syedap.. hehehe..

khalifah.. ko main lagi ke wealthwars? aku skang ni maintain lagi.. mcm best aje game nih.. heeheh... chaaaaaaargeeeeee!!!

mu ni org tanjung ke? ambe duk sri lalang..dekat je la ngang tanjung tuh..kepok mersing lebih kurang kepok ganu gok..best wooo..tok caye meh la datang mersing hehe..ambe belanje kepok :lol:

Edited by wadud

hehe..saje je tak mboh kecek ganu..kang kejut pulok mung hehe laugh.gif

ambe doh lame tok loging kak game tuh..mu ajo la sikit guane nok maing mende tuh..buleh hehe

aku pun mls nok kecek ganu...kang org lain tok pehe pulok...ni forum hak awam...buke hok ganu sajo...haha...nak main senang je...ko jln2 ikut dia punyer arah je...nak gi kanan ke...kiri ke...tp dia guna arah mata angin la...barat...timur...jln2 pastuh bila jumpa mountain n desert base...ko akan nampak ada colum action yg dia nyatakan apa yg ko bleh buat...klu jmpa desert base dia tulis search through this base...klu mountain lak search in the mountain...klu x silap aku la...lupa ayat dia camne...

pastuh klu jmpa base org lain dia kan bg pilihan samada nak spy or attack...tp slalunya spy dulu sblum attack sbb klu jumpa org yg level fortification dia lg tggi dr konyer strengh habis la duit ko sangkut kat base tuh...tp klu sebaliknya ko dpt la curik duit org tuh...sng je kan...klu jumpa upgrade2 trtntu...nak uppgrade tgk duit yg ko ader la...klu xde duit bleh pki paypal...kad kdt...

skang ni jumlah terkumpul duit yang aku carik campur curik adalah dekat $200. dan jumlah duit yang berjaya dicurik dari base aku adalah dekat $30. senang aje main dia... makan nasik pon tak sesenang main game ni.. hanya guna 1 jari aje untuk click...

hehe..cam menarik lak..den pun dah lamo x main game strategi nih..

so, sesapo yg aktif dalam game nih, leh la add den kek ym ekau org..senang den nak tyo sambil main nnt hehe :lol:

den nyo ym id "sonadid"

apa perkembangan terbaru korang kat game ni? senyap aje aku tengok.. hehehe

ni aku punya stat yang terbaru...

Times You've Spied: 1,089

Times You've Successfully Spied: 966

Total Attacks: 1,212

Successful Attacks: 1,157

Attacks On You: 97

Successful Attacks On You: 68

Cash You Stole: $101.98

Cash You Found: $96.08

Cash Stolen From You: $29.05