Jump to content
rockerzin

Gathering Berbuka Puasa

Recommended Posts

kita buat kt ofis putera.cc jek la.. aka admin nyer cc.. wahahhaa laugh.gif.. sepeninggalan aku aritu dh rennovate dh skit.. kira dh kemas la skit... kita bersila reramai... putera.cc tuh besar wooo.... nanti sendiri bawak makanan...

moral : aku windu nk jumpa awek seven-e kt bawah tuh.. wahahhahahahaa

p/s; XIJMX (ko ada tinggalkan wasiat aku tak?)

C-fu kan dah nak balik mesia.... korang ajak la dia pergi berbuka jugak.... suruh dia jadi imam semayang terawikh sekali... hehehehehhe....

tupun kalau dia BERANI tunjuk muka la.. waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah ah ah ahahaha. lagipun korang gila ke apa suruh dia jadi imam tarawikh? ko ingat dia bangsa apa? rolleyes.gif

ops, ni bukan racism ye. cuma kenyataan.

berbalik kepada topik asal, aku pun setuju jugak, cuba la bebawak keluar sikit dari lembah kelang dan pinggir lembah kelang tu. tak bosan ka? buat la kat seremban ke biggrin.gif takpun kat melaka ke. jangan taktau orang melaka pun ramai dalam forum ni

No hal jugak kalau korang nak buat kat seremban.... asalkan korang kasik map nak ke tempat berbuka tu kat sini.... aku mmg zero pasal Seremban Darul Iman ni....

C-fu kan dah nak balik mesia.... korang ajak la dia pergi berbuka jugak.... suruh dia jadi imam semayang terawikh sekali... hehehehehhe....

Serius aku mmg nak jumpa mamat ni face 2 face.. sebab nak suruh dia jawab beberapa post dia yg mengelirukan.. aku dah save dan nak minta penjelasannya depan muka, tak nak ikut internet. Aku tak nak persoal kredibiliti dia jadik imam, tp kalau tgk post aduan terbaru yg baru je dilock shanai hari ni.. aku tak nak kata apa, tepuk dada tanya selera.

Aku tak jamin boleh turun kalau berbuka puasa ni jadi... tp kalau C-Fu nak datang, aku sanggup tolak semua ke tepi dan nak berjumpa dengan C-Fu kita yg so called expert/pakar atau pandai ni... aku busy skit skang ni, so sesiapa yg tahu dia nak datang gath ke apa, sila PM aku.

No hal jugak kalau korang nak buat kat seremban.... asalkan korang kasik map nak ke tempat berbuka tu kat sini.... aku mmg zero pasal Seremban Darul Iman ni....

hahaha.... Kalau Seremban boleh jadi Darul Iman, aku pun teringin nak letak Pulau Pinang Darul Makmur... just kidding. biggrin.gif Aku pun sebenarnya zero gak pasal seremban ni.... Bukan tu saja, kelang pun sama, KL pun sama... aku tau tempat aku je di Penang, ahaks.. tongue.gif

sejak bila la pulak seremban ada darul. memacam. hohkohkohkohkohk.

tapi memang tak meriah pun, sebab sini tak ada benda yang menarik. orang tempatan je yang boleh sesuaikan diri. maksud aku cuba la keluar sikit dari kuala lumpur tu. buat kat pinggir2 ke macam kat serdang ke, bangi ke. ha tu ada cadangan buat kat cc admin. aku pun setuju sangat memandangkan tuan rumah perlu sediakan makanan! waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah ah ah ahahhahaa.

p/s: okhokhokhokho. rupanya ramai jugak yang tak sabar2 nak bertemu muka dengan badut pujaan ramai ni. persoalannya adakah dia berani? sebab kebanyakan watak/character yang aku tengok jenis2 macamni yang sembang hebat dalam forum, dalam irc, dalam newsgroup, dalam komuniti chat dan sebagainya, diorang cuma hebat di atas talian sahaja, tapi tak berani pun bersemuka sebab speechless. jadi tak ada bezala dengan budak sekolah rendah yang mampu maki orang lain di atas talian.

Bab tuan rumah nak kena sediakan makanan tu yang aku nak dengar tu... hehehehe.... btw sapa yang nak dilantik jadik ketua ni.... sapa nak collect duit.... semua setuju ke kalau majlis berbuka tu buat kat cc tu...??

p/s jgn calonkan aku utk apa-apa... aku nak makan je....

kat serdang waktu habis komuter pukul berapa? blink.gif korang sume dekat bolehlah dan ada transport sendiri bolehlah pergi....aku ni kalau nak pergi budget komuter jea...

kat serdang waktu habis komuter pukul berapa? blink.gif korang sume dekat bolehlah dan ada transport sendiri bolehlah pergi....aku ni kalau nak pergi budget komuter jea...

member2 aku semua cakap last train pukul 10 di serdang ke seremban dan rawang... tp aku check di KTMB site cakap kul 12.00, tp baik anggap kul 10 la.. sebab diorang yg aku tanya ni dah biasa dgn komuter.

Aku vote area Serdang. CC Shanai pun dah cun dah. Kalo sesapa naik Komuter, aku bleh tolong ambikkan... Tu pun kalo x clash ngan keje shift aku...

Aku vote area Serdang. CC Shanai pun dah cun dah. Kalo sesapa naik Komuter, aku bleh tolong ambikkan... Tu pun kalo x clash ngan keje shift aku...

Shanai yang masak ker? laugh.gif

ke ko yang masak ni

haah sesuka nyer semua cam ye yea dah nk buat kt cc admin... laugh.gif

pening la dia.. tetiba pi serbu gitu jek.. lgpon cc dia skang ada anak gadis jaga dah.... akakaka....

p/s: kelolakan cadangan kt admin dulu..

so, cemane arr??

bile & kt mane korunk nk wat nie...??

kat gombak ka....kat kedai mamak yg screen besau kat wangsa maju ka...dekat skit aku nak pi solat taraweh...

kat kedai mkn tomyam berhampiran ngan cc admin pun ok gak...almaklum la .. admin nk niaga.. takkan kita nk ganggu.. so kita kuar sket dr tmpt beliau.. tp masih area serdang... kalau nk pi mkn kat seremban... kena tanya bebudak seremban tmpt mkn yg best....mcm dulu cdr buat kat kedai nasi ayam (bukit bintang) meriahkan gak.. walaupun ari hujan + tayar moto cdr pancit tongue.gif

-ha ha ha... sama la kita....

-------------

-ikut jer kat mana² pun asalkan selamat (senang dicapai)... jgn kat sabah/serawak udah ler..... tongue.gif

sejak bila la pulak seremban ada darul. memacam. hohkohkohkohkohk.

tapi memang tak meriah pun, sebab sini tak ada benda yang menarik. orang tempatan je yang boleh sesuaikan diri.

youre da*n right Mr.Pemantau

kat kedai mkn tomyam berhampiran ngan cc admin pun ok gak...almaklum la .. admin nk niaga.. takkan kita nk ganggu.. so kita kuar sket dr tmpt beliau.. tp masih area serdang... kalau nk pi mkn kat seremban... kena tanya bebudak seremban tmpt mkn yg best....mcm dulu cdr buat kat kedai nasi ayam (bukit bintang) meriahkan gak.. walaupun ari hujan + tayar moto cdr pancit tongue.gif

kedai mamak kat s'ban best ape.....hahahahahahahah laugh.gif

anyway...buat dkt2 area lembah klang ok la...bergantung pd sore majoriti puteranians laa...

kedai mamak kat s'ban best ape.....hahahahahahahah laugh.gif

anyway...buat dkt2 area lembah klang ok la...bergantung pd sore majoriti puteranians laa...

maner laaa aku tau kut2 dah maju kedai mamak kt sane.. sbb dah lama gak aku xpi seremban.. mase skolah dulu pun jarang.. sbb slalu lepak kat bazaar je... tak pun medan

Memang payah la nak decide camnir...

Sape ada ltempat yg menarik, listkan jer la. Copy paste list cam bawah nih :-

1 - Kedai Tom Yam depan CC Shanai, Serdang.

2 - Belakang Giant, Senawang, N9. (Dataran Senawang kot).

3 -

4 -

Memang payah la nak decide camnir...

Sape ada ltempat yg menarik, listkan jer la. Copy paste list cam bawah nih :-

weh....mne aci...jaoh tuh....... sad.gif

aku pun nak jumpa gak korang....aku tak kesah sangat janji beri tahu tempat

ngan map sekali...senang nak tuju biggrin.gif

depan cc shanai ada kedai tom yam ke?

fuh x pasan lak aku dulu punya jauh merantau ngn IjanKyo semata-mata carik kedai tomyam ketam!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...