Jump to content
SHAMIDA.inc

Laman Web Untuk Upload Assignment

Recommended Posts

Hai...

Saya seorang pelajar di UiTM Penang..Kat sini saya mencadangkan sesiapa yang boleh membantu saya untuk membuat laman web untuk upload assignment-assignment yang telah dibuat supaya menjadi contoh atau rujukan kepada para pelajar...

Cadangan dan komen boleh diutarakan..

Harap dapat maklum balas dari Pihak anda semua...

TQ smile.gif

niat tu bagus.. boleh buat guna portal dan free web host..

tapi kebiasaannya la.. student ni kalau dah ada assignment tu.. copy paste dan terus submit jer.. bukan study atau review pun assignment tu..

saya rasa lebih baik la bagi hint, dari bagi assignment

Edited by sharuzzaman

yup.. contohnya assignment Linux katakan.. bagi senarai website kat mana nak cari..

assignment HTML katakan.. bagi senarai website kat mana nak cari.. apa point yang perlu diambil kira..

bukan sahaja sesuai untuk student, orang yang self-learning pun berguna jugak..

secara tak langsung dah jadi serampang 2 mata..

niat tu bagus.. boleh buat guna portal dan free web host..

tapi kebiasaannya la.. student ni kalau dah ada assignment tu.. copy paste dan terus submit jer.. bukan study atau review pun assignment tu..

saya rasa lebih baik la bagi hint, dari bagi assignment

betul tu.. baik bagi hint je... sbb student ni semua nak cpt... copy paste je la...

yup.. contohnya assignment Linux katakan.. bagi senarai website kat mana nak cari..

assignment HTML katakan.. bagi senarai website kat mana nak cari.. apa point yang perlu diambil kira..

bukan sahaja sesuai untuk student, orang yang self-learning pun berguna jugak..

secara tak langsung dah jadi serampang 2 mata..

mende camni elok masukkan dalam wikipedia mesia je lagi elok ape

wikipedia ni kalo taktau website FREE yang nak buat semacam ensaiklopedia FREE

free dari banyak segi, contoh macam takyah bayar, sesiapa leh boh definisi dan artikel dan diskusi pasal sesatu topik, sesiapa leh edit, dll.

cuma gambar depan die teruk gile, sape laaaaaa yang pi buat tuh

aku sokong bagi hint sahaja (maklumlah ramai student sekarang nak disuap sahaja sampaikan hari tu aku pun kene suapkan member aku buat assignment...hurm... dry.gif) dan pasal wikipedia tu memang satu tempat yang bagus utk rujukan.... biggrin.gif

kalu camtu..aku setuju la kalau student skg ni...kita bagi HINT!! je...kalau lebih2 nanti naik lemak pulak...

yup...aku pon sokong bagi HINT saje...x kan laa psl assigment pon nak kne suap...memang x adil laa...segelintir student skg nie banyak main2 n wat assigment pon ntah apa2...janji siap jer..x de kualiti langsung....belajar sndiri n wat assigment sndiri lagik elok... biggrin.gif