Jump to content
denso

3d Animasi Kena Tau Program Lang Aper?

Recommended Posts

w.salam uik dah lam atak sentuh lighwave nih. kalu nak ingat balik tak kuar rasanya. buku ada tp kalu nak cek lambat sket ar. then tak tau samada jumpe tak tajuk yg ko nak.

kalo kita ada ga,bo, katakan camni :

user posted image

bolehka kita nak mentridikan gambo tu dalam bentuk 3d, maknanya boleh tgk sisi atas bawah...boleh pusing-pusing...hidung kasi 3d, and everything kat situ lah..kot ada yg dah tahap dewa kat sini..

yang lain tak gerak pn takper, nak gerak perspektif ajer...

Aku ade lakaran komik... hitam putih siap satu episod...bila member aku dari bhg. gunaan kreatif UNIMAS tengok ... dier org sugest lebih baik buat animasi lagi bagus...

aku buat karakter mutan manusia dengan burung...aku dapat idea tu masa buat design buku Iban Sarawak, aku baca buku tu dan buku tentang SENGGALANG BURUNG dewa perang Iban. Aku ujudkan karakter tu di abad 21 ni...dier mengalahkan superman (Eksploitasi budaya amerika) dan ultraman (Ekploitasi budaya Jepun) dan aku nak manipulasi ke dua2 budaya tu dengan karakter SENGGALANG BURUNG itu...

Aku ade lakaran komik... hitam putih siap satu episod...bila member aku dari bhg. gunaan kreatif UNIMAS tengok ... dier org sugest lebih baik buat animasi lagi bagus...

aku buat karakter mutan manusia dengan burung...aku dapat idea tu masa buat design buku Iban Sarawak, aku baca buku tu dan buku tentang SENGGALANG BURUNG dewa perang Iban. Aku ujudkan karakter tu di abad 21 ni...dier mengalahkan superman (Eksploitasi budaya amerika) dan ultraman (Ekploitasi budaya Jepun) dan aku nak manipulasi ke dua2 budaya tu dengan karakter SENGGALANG BURUNG itu...

Hmmm...cam best jek story line ko.... cuba nengok sket ko nyer mutant tu.... mana tau aku leh 3D kan ke...