Jump to content
Gunso

Golden Boy.,,

Recommended Posts

Citer dia mengesahkan seorang budak U amik course Law dan abis sebelum waktunya, jadi dia ada 1 sem lagi utk diabiskan jadi dia pon kuar cari pengalaman. time dia cari pengalaman tu yg macam2 citer kuar tu....

- kepada sesiapa yg layan citer ni aku nak tanya betul ke dia cuma ada 5 episod aje.

- sesiapa yg tak tengok lagi rugi Oooo.... ko tengok mesti penat punya perut ko gelak.

Citer dia mengesahkan seorang budak U amik course Law dan abis sebelum waktunya, jadi dia ada 1 sem lagi utk diabiskan jadi dia pon kuar cari pengalaman. time dia cari pengalaman tu yg macam2 citer kuar tu....

-  kepada sesiapa yg layan citer ni aku nak tanya betul ke dia cuma ada 5 episod aje.

-  sesiapa yg tak tengok lagi rugi Oooo.... ko tengok mesti penat punya perut ko gelak.

lorr...citer ni zaman firaun muda lagi arr...dah lama...citer mmg best....aku donlok masa taun 2002 klu tak salah.....motto dier "Life is Study"..

citer mmg best sbb pengakhiran citer pompuan mesti sayang kat dier...+unsur soft hentai skit...

episod yg aku minat adalah lumba motor tus..my bimo baby..hehe...gempak..motor superbike vs basikal menang basikal haha... laugh.gif

*mmg dier 5 episod jer..last episod ttg buat kartun tus

Edited by witchblade

ari tu aku tgk skett tapi dub eng. ler...

kalu tengok versi japan lagi masyuk. memang kena suara ngan watak dier.

Huh.... Huhh.... masa race ngan moto tak ingat dia lap aku rasa M Doohan pon tak mampu nak buat. biggrin.gif he... he...

kalu tengok versi japan lagi masyuk. memang kena suara ngan watak dier.

Huh.... Huhh.... masa race ngan moto tak ingat dia lap aku rasa M Doohan pon tak mampu nak buat. biggrin.gif he... he...

yg tak tahan tu amik corner rapat lutut beb...siap kuar percikan api bila pedal kena jalan..haha...mmg katun ni super lawak...

yup...aku tau cite nih....mmg lawak tak ingat le... laugh.gif

manga die pon aku layan gak....tp citer ni dah lame aku rase....

tp takpe yg penting mmg best ma....

yg plg tak tahan time basikal die terbang tu....

siap rilek je landing ok kat jalan.... laugh.gif

n bawak basikal cam bawak motor racing plak.... laugh.gif

bimbo baby kalau tak salah aku .. biggrin.gif cerita ni kuatkan semangat aku untuk meneruskan pengajian ketika suatu ketika aku hmpr tercicir dalam pengajian kahkahakh

*benkyo benkyo benkyo*

Citer dia cuma 6 eps aje. kalu dia buat banyak sikit kan baguih, sampai 20 ke 30 ke, tak pun 15 pon cukup la. ni cuma 6..... aku ingat ada lagi rupanya tak de. syok Oooo tengok muka poyo dia.... biggrin.gif

aku tengok manga dier jerk...

mmg best ~!!! kalu tengok ke positif side... (ader ker?)

tapi satuh jerk aku tak paham kat Eo nie.... apsal dier lucky sgt.. pastuh pandai... aku jadik tak paham pasal dier... hmm...... wink.gif

aku pun penah tengok citer nie.bab dier lumba superbike ngan beskal tueh memang panas perut aku dibuat nyer.

tapi paling aku lihat dier betul betul minat nak belajar masa dier dapat kerja untuk buat software development.sebelum dier sanggup buat replika pc monitor siap keyboard lukis sendri kat atas kertas tueh,itu yang aku nampak sedih skit.minat sangat nak belajar

hehehe aku layan 2 episod jerk tak sempat nak tengok sume...lawak tul basikat leh koner baring cecah pedal .kekeekekeke laugh.gif

aku tengok manga dier jerk...

mmg best ~!!! kalu tengok ke positif side... (ader ker?)

tapi satuh jerk aku tak paham kat Eo nie.... apsal dier lucky sgt.. pastuh pandai... aku jadik tak paham pasal dier... hmm...... wink.gif

Sebenarnya dlam anime mamat ni sangat genius amik course low 2 tahun dah abis ada lagi satu tahun, tapi tujuan utama nya anime ni anak tunjuk bukan setakat genius aje dah cukup tapi pengalaman penting Ooo..... lagi satu dia nak tunjuk kalau dah buat sesuatu mesti buat betul2 tu yg jadik tukang sapu offis aje free lak tu tak yah gaji semata2 nak blaja perisian. sangup tu buat keyboard pakai kertas latih dalam gelap. tapi sebenarnya law adalah bidang mencabar kat sini la seboleh2nya nak tipu sebanyak mungkin, mungkin salah satu sebab dia pg carik pengalaman nak kenal orang. Semua dia dah rasa kena pukul, kena anianya, politik, konspirasi & banyak lagi. tongue.gif

tu yg mamat ni sanggup puat keja ape aje walau pon free trial aje. hasilnya contact ramai last sekali dapat tolong satu company.

Sebenarnya dlam anime mamat ni sangat genius amik course low 2 tahun dah abis ada lagi satu tahun, tapi tujuan utama nya anime ni anak tunjuk bukan setakat genius aje dah cukup tapi pengalaman penting Ooo..... lagi satu dia nak tunjuk kalau dah buat sesuatu mesti buat betul2 tu yg jadik tukang sapu offis aje free lak tu tak yah gaji semata2 nak blaja perisian. sangup tu buat keyboard pakai kertas latih dalam gelap. tapi sebenarnya law adalah bidang mencabar kat sini la seboleh2nya nak tipu sebanyak mungkin, mungkin salah satu sebab dia pg carik pengalaman nak kenal orang. Semua dia dah rasa kena pukul, kena anianya, politik, konspirasi & banyak lagi. tongue.gif

tu yg mamat ni sanggup puat keja ape aje walau pon free trial aje. hasilnya contact ramai last sekali dapat tolong satu company.

bukan stakat satu kompeni..ngak awek..bos2 skali dia bedal.....tapi aku salute mott kintaro oe-"life is study"..study study