Jump to content
KeH

~genting Highlands~

Recommended Posts

alamak..time tu ako ade program kt kampus ako..x leh nk blk umah...

em..yg pastinye start 2/9 ako ade kt umah, seminggu coz time tu da start cuti sem..sori x dpt nk gi sad.gif ....

hari tu aku tido kat first world hotel RM 8 jer sehari... siap bantai 2 hari lagik baru puas hari.

bebulu jer bebudak opis ni dengar kih! kih! kih! tongue.gif

(bilik tu biasanya harga RM 180 sehari-weekend, RM 80 weekdays)

Edited by musafir

ako suke gi genting

pasal rasa cam kat ostolia laugh.gif member ako sume pakai baju tebal, ako pakai tshirt ngan sluar pendek ke hahahaha

and ako suke drive situ, pasal jalan die belok2 macam initial D. rekod ako dari bawah bukit genting tu sampai atas die 13 minit seingat2 ako la.

kalo korang nampak kete silver takde bumbung tu kete ako la tu biggrin.gif

hari tu aku tido kat first world hotel RM 8 jer sehari... siap bantai 2 hari lagik baru puas hari.

bebulu jer bebudak opis ni dengarĀ  kih! kih! kih!Ā  tongue.gif

(bilik tu biasanya harga RM 180 sehari-weekend, RM 80 weekdays)

ek? bile ko g. aku baru pegi selebret merdeka kat sana a.k.a honeymoon hik3. shari jer tdo kat first world hotel tu. package rm178 free brekfes @ lanch @ diner. so aku amik diner. lpas mkn aku g tgk konsert merdeka hak2, dah ada aku g la bkn saje pun, dpt lak salam nurul ajai. wife aku hapy kemain ahahahaa tongue.gif

ako suke gi genting

pasal rasa cam kat ostolia laugh.gif member ako sume pakai baju tebal, ako pakai tshirt ngan sluar pendek ke hahahaha

and ako suke drive situ, pasal jalan die belok2 macam initial D. rekod ako dari bawah bukit genting tu sampai atas die 13 minit seingat2 ako la.

Wahahaha laugh.gif

Mantap Kau drive....

sok buat initial D version Melayu....

PelakonĀ²nya Sifuuuu.. hua hua huaĀ²

ako suke gi genting

Aku pun suka pi genting

Pasal aku rasa genting tuh macam kat Amsterdamn..

Member aku sumer pakai baju tebal, aku pakai seluar dalam dan tali leher aje.

Hahahaa..

Aku paling suka drive kat situ, pasal jalan dia berbelok2 macam need for speed undeground. Rekod aku dari bawah bukit naik ke atas pastu turun balik bawah bukit ada dalam 5 minit 3 saat seingat2 aku la..

Kalau korang nampak kete merah takder tayar, bumbung, remuk bahagian depan tepi dan belakang sambil ada orang berdarah minta ditolong kat tepi jalan sebab jatuh dalam gaung tuh, kereta aku ler tuh biggrin.gif

Aku pun suka pi genting

Pasal aku rasa genting tuh macam kat Amsterdamn..

Member aku sumer pakai baju tebal, aku pakai seluar dalam dan tali leher aje.

Hahahaa..

Aku paling suka drive kat situ, pasal jalan dia berbelok2 macam need for speed undeground. Rekod aku dari bawah bukit naik ke atas pastu turun balik bawah bukit ada dalam 5 minit 3 saat seingat2 aku la..

Kalau korang nampak kete merah takder tayar, bumbung, remuk bahagian depan tepi dan belakang sambil ada orang berdarah minta ditolong kat tepi jalan sebab jatuh dalam gaung tuh, kereta aku ler tuh biggrin.gif

wakakakakaka..lawakkkkkkkkkkkkkkkkk gileeeeeeeeeeeeee wakakakakakakaka..sakit perut aku baca dua-dua tuhhhh hahahahahaha...

cuti tggl 2-3 mggu je nih...tade sape2 yg nk naik ke ? smile.gif

kalo naik kabel car? tambah lagi nak beratur je...kaunter dekat je tapi dier punya Q selekoh cam ngalahkan 5 Hairpin kat gunung Akina.

cuti tggl 2-3 mggu je nih...tade sape2 yg nk naik ke ? smile.gif

huhuhu best... aku 25 dec nih naik atas dgn memberĀ² 19 org.... macam bawak rombongan plak rasanya nanti... huhuhu...

-diorg ajak aku bawak diorg (bebudak utara belaka) naik atas tuh nak merasa roler coaster.... aku xkisah asal di"support" huhuhu... tongue.gif

tp kan..skang ni musim ujan...silap2 nnt x leh main kt outdoor..mak ako ckp 2-3 ari ni kabus tebl+ujan..kt ats tu skang ade pertunjukan akrobatik..yg tu pon diorg kenselkn sbb ujan..

huhuhu..aku baru jerk naik genting smlm..letih beratur jerk kejenya...punyala ramai org..nak naik skyway tuh jerk kene tunggu sejam setengah mad.gif ...nak main roller coaster..beratur lagi sejam..main space shot(paling best sbb mmg seramm!!) tunggu lagi sejam..pastu 30 minit utk main yg terbang2 tuh..apebende ntah namenya..skywalker? hehe..sesuka ati aku jerk tongue.gif

tp..terus terang aku ckp..mmg sesak kt situ...antara sebabnya org luxor buat family day situ..huahuahua...aku rase kalo korang nak buat time cuti krismas ke new year ke..lupakan jerklaa... cool.gif

huhuhu...

aku baru balik dr genting 31dec arituh.....

betul cakap kau sleepsheep.... sapceshot gila babeng power... tertinggal jantung aku kat atas... tongue.gif

user posted image

yang nih buat aku basah kuyup + mengigil tahap super.... bapak sejuk... laugh.gif

user posted image

huahuahua..naik perahu kayu tuh mmg best.nak2 kalo naik ngan awek..huahuauha.. tongue.gif tp arituh aku tak sempat lak nak pi main..dah terlewat..siap tertinggal bas lagik arituh huahuhaua.. tongue.gif

member aku t'tinggal bas kat atas sanggup naik teksi ke pekeliling KL Rm150.00... huhuhu klu aku baik aku sewa hotel kat atas baru rm80.00...

-apaĀ²pun tu kenangan terakhir aku 2005.... 31st dec tuh.... balik awal nak stay up kat dataran... tapi sayang suasana hambar, tawar, suram... laugh.gif

spaceshot tu.. eee selame ako duk kt genting sekalipon ako x penah naik hehe.. dan ako xkan naik biggrin.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...