Jump to content
hannachimie

Kaki Wayang Putera.com

Recommended Posts

off topic jap..

baby_garl21, kucing kat avatar kau tu terkena virus

ke?

hahahahahhaa :lol:

**off topic**

hakhak..kelakar ler..kucing special aku tuh..touch up kasik unik.. :lol:

Okey.. sekarang sapa nak tengok wayang secara ramai2. Lokasi akan dibagitahu nanti (seboleh2nya semua dapat pergi dengan mudah). Hari mungkin hari tak bekerja lah macam hari Sabtu atau Ahad. So, aku cadangkan kalau betul2 nak pegi... kena decide 2 benda dulu iaitu:

1. LOKASI

2. TARIKH & WAKTU

Okey.. sekarang sapa nak tengok wayang secara ramai2. Lokasi akan dibagitahu nanti (seboleh2nya semua dapat pergi dengan mudah). Hari mungkin hari tak bekerja lah macam hari Sabtu atau Ahad. So, aku cadangkan kalau betul2 nak pegi... kena decide 2 benda dulu iaitu:

1. LOKASI

2. TARIKH & WAKTU

tepat sekali..nie sape yg serius nie?

pastu jgn lupe pakai name tag skali taww...senang sket aku nk tau mane satu hannachimie tu...dia yg bukak topik,dialaa yg payung....muahahahaha!!!

ek eley..kesengalan terselah tul..huhuhu..

dah ar tu,ko kan knal aku...

poyo jew la..

Movie yg baru aku tonton dlm beberapa minggu ni.

- Jumper: Best. 3 bintang setengah.

- Vantage Point: Banyak flash back, dari perspektif orang berbeza. Agak tensi, tapi menarik. 4 bintang.

- 10,000 BC : OK la. Mgkn aku yg letak high-expectation kot. 3 bintang.

- Duyung: Pengarahan kamera OK. Yg lain, cam biasa. Apek, cam biasa. 2 bintang setengah.

- Ah Long Pte Ltd: 18PL. Semua ada. Kemunculan istimewa - Detektif Lim Gerak Khas. 3 bintang setengah. Mesti tonton kalau mahu bergelak ketawa macam setan.

Lokasi aku tengok movie (tengok kaki);

- The Curve, Midvalley, Summit Parade, KLCC.

Biasanya aku tengok movie malam-malam hari pada hari Rabu, Khamis dan Jumaat. Sape2 nk tengok movie, jangan lupa ajak. :lol:

maknanya bila ader aktiviti mcm nie susah ar aku nak join....aku duk johor meniaga sendiri so susah dpt cuti nak naik key ell...xder dak jb ker

1. LOKASI

2. TARIKH & WAKTU

Meh aku cadang dulu..

TARIKH : Bulan 8 la ye.. :wub: (hari Sabtu/Ahad)

WAKTU : 12.00 p.m.

Aku cadangkan Lanog jd 'Ketua'. Hannamichi jd 'Ass. Ketua'.

Ok tak??

Meh aku cadang dulu..

Ok tak??

Cadangan tak diterima atas sebab2 yang tak dapat dielakkan.... :ph34r: Aku cadangkan Aina Sara jadi Ketua dan Hannamichi jadi Asst Ketua. :lol:

Pilihan movie bulan April aku.

Congkak - http://www.gsc.com.my/RD/cs2.asp?search=congkak

Evolusi KL Drift - http://www.gsc.com.my/RD/cs2.asp?search=kldrift

Forbidden Kingdom - http://www.gsc.com.my/RD/cs2.asp?search=forbiddenkingdom

No Country For Old Men - http://www.gsc.com.my/RD/cs2.asp?search=countryoldmen

Ironman - http://www.gsc.com.my/RD/cs2.asp?search=ironman

Pendapat aku, kalau plan ad-hoc pun rasanya xde masalah. Tempah tiket (GSC) guna online (bayar lebih sikit, tapi janji ada), bayar dengan akaun m2u.

Edited by DarkWan

maknanya bila ader aktiviti mcm nie susah ar aku nak join....aku duk johor meniaga sendiri so susah dpt cuti nak naik key ell...xder dak jb ker

ye ke??kesian ko...ade ke dak PUTERA JB kt cni lagik??

Cadangan tak diterima atas sebab2 yang tak dapat dielakkan.... :ph34r: Aku cadangkan Aina Sara jadi Ketua dan Hannamichi jadi Asst Ketua. :lol:

aku x yah la pegang AJK.. aku juz nk having fun...

kang kalau x menjadi,susah lak..

cadangkan orang lain la ek??

tak semestinya nie topik aku,aku kna pegang..

korang sumer nk buat online ke??

kang jgn ade yg tak reti2 nk byr..

buat spoil jew..

Tetapkan waktu nak menonton. Time semua orang senang (guna conference YM pun boleh). Lepas tu, kutip duit, bank-in m2u ke organizer/ORGA. ORGA lepas tu book tiket, kalau boleh satu row. Boleh pop corn tu pass dalam satu row je :lol:

Bayar dulu, tengok kemudian. Kalau last-minute cancel, sendiri mau ingat. Tiada pembayaran balik sebab dah bayar dah pun kat cinema tu.

Tetapkan waktu nak menonton. Time semua orang senang (guna conference YM pun boleh). Lepas tu, kutip duit, bank-in m2u ke organizer/ORGA. ORGA lepas tu book tiket, kalau boleh satu row. Boleh pop corn tu pass dalam satu row je :lol:

Bayar dulu, tengok kemudian. Kalau last-minute cancel, sendiri mau ingat. Tiada pembayaran balik sebab dah bayar dah pun kat cinema tu.

tau x pe...huhuh..

ok skunk nie kalau mau g nonton..

akaun sape yg nk d gune nie..tak pun nk bukak akaun baru..?

Syoknye kaorang..dapat tengok wayang.. :(

----------------

Sape2 nk tengok wayang percuma, blh join aku.. kat kota bharu ni.. dekat Hotel Perdana.. jam 9 malam..

tau x pe...huhuh..

ok skunk nie kalau mau g nonton..

akaun sape yg nk d gune nie..tak pun nk bukak akaun baru..?

Aku :)

Akaun sape-sape pun xpe. Xyah bukak baru. Yg penting, korang kenal. Jgn amek deposit RM10/head, pastu kumpul dekat 10 orang - sekali dengan duit2 tu bawak lari. :ph34r:

Aku :)

Akaun sape-sape pun xpe. Xyah bukak baru. Yg penting, korang kenal. Jgn amek deposit RM10/head, pastu kumpul dekat 10 orang - sekali dengan duit2 tu bawak lari. :ph34r:

hurmm..itu la yg susahnyew..neway,firstly,kalau yg jadik AJK diorang kna la jumpe..so x de la nnti ade kekeliruan..

nnti tinggalkan no tel gak.aku x nk ok..takut aku x leh handle.

Meh aku cadang dulu..

Ok tak??

tggu bulan lapan sebab bersalin yer?hihi.. :lol:

hurmm..itu la yg susahnyew..neway,firstly,kalau yg jadik AJK diorang kna la jumpe..so x de la nnti ade kekeliruan..

nnti tinggalkan no tel gak.aku x nk ok..takut aku x leh handle.

Pulak. Xde sape ke nk handle? Susah2 sgt, kasi aku je la handle. Kan aku dah gila kuasa :lol:

Jadi nk tengok hari apa? Sabtu ke Ahad? Siang ke malam? Kat mana? Format cadangan, mesti ada cadangan dan sokongan. Ada pencadang, ada penyokong, aku anggap dah boleh ON. Syarat utama, pencadang dengan penyokong wajib datang. Jgn main cadang, sorang main sokong, tapi sebenarnya main-main cadang aje. Aku tau la kita bkn x boleh serius sepanjang masa. Kena hepi2 selalu. Tak leh gurau pegi surau la kan. Tapi kalau nk kasi cadangan tu, biar serius. Kalau nk buat kerja, biar sampai jadi. Dak gitu?

PS: Aku bz hari Ahad. Jadi kalau nk aku organize, aku cuma boleh luangkan masa pada hari Sabtu je.

PS's PS: Cadangan aina_sara tu OK, tapi bulan 8 tu lama sangat dah. Skrg baru bulan 3.

bulan 8?? lambat sgt tu buat la dlm masa sebulan dua ni. kalau nak buat cari cinema yg berhampiran dgn pengangkutan awam. Coz senang skit pada mmber yg nak dtg dgn menggunakan phidmatan awam. Lagi satu korang semua ni tggl area2 lembah klang ke?

Pulak. Xde sape ke nk handle? Susah2 sgt, kasi aku je la handle. Kan aku dah gila kuasa :lol:

Jadi nk tengok hari apa? Sabtu ke Ahad? Siang ke malam? Kat mana? Format cadangan, mesti ada cadangan dan sokongan. Ada pencadang, ada penyokong, aku anggap dah boleh ON. Syarat utama, pencadang dengan penyokong wajib datang. Jgn main cadang, sorang main sokong, tapi sebenarnya main-main cadang aje. Aku tau la kita bkn x boleh serius sepanjang masa. Kena hepi2 selalu. Tak leh gurau pegi surau la kan. Tapi kalau nk kasi cadangan tu, biar serius. Kalau nk buat kerja, biar sampai jadi. Dak gitu?

PS: Aku bz hari Ahad. Jadi kalau nk aku organize, aku cuma boleh luangkan masa pada hari Sabtu je.

PS's PS: Cadangan aina_sara tu OK, tapi bulan 8 tu lama sangat dah. Skrg baru bulan 3.

suke ati ko la nk handle..coz aku nie malas skit..hehehehe...

sape yg nk pegi,angkat tangan!!hehe