Jump to content
Sign in to follow this  
captain_sky_1

program jutawan facebook

Recommended Posts

m_sazmer wrote:
soalan yg mane ek tadi?

johnburn wrote:Ok2, aku pham. Just nk tau lebih lnjut je. Rilek bro. Satu lg nk tnye, kl btol killer ads la, indirect approach la tu sangt berjaya di facebook, aku rase kl ko fokus kt sane, ko lg untung sbb sane ade 350 mil user, nk compare kt sini mmg jauh la. Lagipn kat sini ko xleh bt approach ko tu. So kenape masih perlukn promote kt forum ni? Just nk tau sbb aku xbese ngan bnda2 ni ::icon_biggrin::

tula..aku setuju dgn ko..cara approach kat sini memang tak sama kat forum..kat forum kene approach direct! bila dh ada statement baru boleh masuk forum..sbb orang dlm forum nk tgk bukti baru diorang akan join...aku dh masak sgt dgn sume jenis forum kat msia ni..sbb tu aku buat diam2 je dulu...dh ada statement yg gempak baru open kat mane2 forum....

m_sazmer wrote:tula..aku setuju dgn ko..cara approach kat sini memang tak sama kat forum..kat forum kene approach direct! bila dh ada statement baru boleh masuk forum..sbb orang dlm forum nk tgk bukti baru diorang akan join...aku dh masak sgt dgn sume jenis forum kat msia ni..sbb tu aku buat diam2 je dulu...dh ada statement yg gempak baru open kat mane2 forum....

so this thread means what? trolling?
aku xnmpk pn keperluan bukak thread ni kl btol cm ko ckp ko ada teknik untuk tarik org join scheme ni kt facebook. Sorry to say tp aku rase watever teknik yg ko ckp tu xberjaya/kurg berhasil, thats y ko kne bkak dkt forum plak. So pasni xmsthl ade la plak org bkak thread tajuk program jutawan forum pastu pos ni:
pernah dengar setiap kali log in forum, dapat rm100.

Dh byk sgt2 bnda seperti "program jutawan <insert watever here>" yg ada, n suma claim bleh dpt <insert RM here> dlm mase <insert shortest timeframe here>, pastu ilang gtu je.

captain_sky wrote:aku x hilang..aku tgk je ape yg ko ckp..
aku cuma berkongsi, x salah kan..

kena join dulu baru kongsi atau mcm mana?
Persoalan aku still x terungkai lagi:
johnburn wrote:
Ok2, aku pham. Just nk tau lebih lnjut je. Rilek bro. Satu lg nk tnye, kl btol killer ads la, indirect approach la tu sangt berjaya di facebook, aku rase kl ko fokus kt sane, ko lg untung sbb sane ade 350 mil user, nk compare kt sini mmg jauh la. Lagipn kat sini ko xleh bt approach ko tu. So kenape masih perlukn promote kt forum ni? Just nk tau sbb aku xbese ngan bnda2 ni ::icon_biggrin::

Ok aku rephrase skit ayat aku. Aku merujuk kepada ayat m_sazmer:
m_sazmer wrote:
soalan biasa...mcmane nk promot dlm facebook? hehehehehe..itulah yg sbnarnya aku tak leh nk reveal sumenya pada org..dan teknik ni dh terbukti berkesan..aku berjaya kekalkan sale dlm facebook rm100 sehari..tak la byk..tp kalo sbln baru rm3k..sket je..heheheheh...dan aku dh cecah angka tu...lebih dari itu!!

teknik marketing yg akan aku bongkarkan sgt2 mengujakan sesiapa yg mendengarnya...kerana hanya dengan menggunakan killer ads dan indirect approach akan membuatkan orang sgt berminat untuk join program ini..apa itu killer ads? apa killer ads yg sesuai digunakan dlm facebook? apa itu indirect approach? bagaimana nk menggunakan indirect approach itu? nk tahu bagaimana? hehehehehe...hanya yang serius utk mengetahui saja akan aku kongsikan rahsianya..bagaimana ingin mengetahuinya?

Tidakkah dengan membuka thread ni akan mnampakkan teknik marketing yang mengujakan tersebut tidak begitu berjaya menarik org di facebook sehingga memerlukan promosi di forum yg usernya jauh lebih sikit dr facebook? Aku xtau la org lain mcm mana, tp kl aku, aku akan rasa was-was untuk mmbyar dan mndptkn teknik tersebut yg pada logiknya, teknik itu sendiri kurg berjaya. No offense, just my 2 cents ::icon_cool::

how about kalau ko tunjuk screen shot income ko...

contohnya mcm screen shot income nih: ::icon_cool::

baru org wow skit...

p/s: nak tahu pasal screenshot nih...tgk dekat sticky topic...nuh kat atas skali dalam thread e-income nih...

ini adalah S.P.A.M - Sistem Penyelamat Anak Melayu ::lol::

mak aii...::affraid::

ko rembat kat mane ni musang senyap..ekeke..

ni bukan ss ni, ni sp ni, "show profit"..huahua.. ::icon_mad::

johnburn wrote:
captain_sky wrote:aku x hilang..aku tgk je ape yg ko ckp..
aku cuma berkongsi, x salah kan..

kena join dulu baru kongsi atau mcm mana?
Persoalan aku still x terungkai lagi:
johnburn wrote:
Ok2, aku pham. Just nk tau lebih lnjut je. Rilek bro. Satu lg nk tnye, kl btol killer ads la, indirect approach la tu sangt berjaya di facebook, aku rase kl ko fokus kt sane, ko lg untung sbb sane ade 350 mil user, nk compare kt sini mmg jauh la. Lagipn kat sini ko xleh bt approach ko tu. So kenape masih perlukn promote kt forum ni? Just nk tau sbb aku xbese ngan bnda2 ni ::icon_biggrin::

Ok aku rephrase skit ayat aku. Aku merujuk kepada ayat m_sazmer:
m_sazmer wrote:
soalan biasa...mcmane nk promot dlm facebook? hehehehehe..itulah yg sbnarnya aku tak leh nk reveal sumenya pada org..dan teknik ni dh terbukti berkesan..aku berjaya kekalkan sale dlm facebook rm100 sehari..tak la byk..tp kalo sbln baru rm3k..sket je..heheheheh...dan aku dh cecah angka tu...lebih dari itu!!

teknik marketing yg akan aku bongkarkan sgt2 mengujakan sesiapa yg mendengarnya...kerana hanya dengan menggunakan killer ads dan indirect approach akan membuatkan orang sgt berminat untuk join program ini..apa itu killer ads? apa killer ads yg sesuai digunakan dlm facebook? apa itu indirect approach? bagaimana nk menggunakan indirect approach itu? nk tahu bagaimana? hehehehehe...hanya yang serius utk mengetahui saja akan aku kongsikan rahsianya..bagaimana ingin mengetahuinya?

Tidakkah dengan membuka thread ni akan mnampakkan teknik marketing yang mengujakan tersebut tidak begitu berjaya menarik org di facebook sehingga memerlukan promosi di forum yg usernya jauh lebih sikit dr facebook? Aku xtau la org lain mcm mana, tp kl aku, aku akan rasa was-was untuk mmbyar dan mndptkn teknik tersebut yg pada logiknya, teknik itu sendiri kurg berjaya. No offense, just my 2 cents ::icon_cool::

aku tak berniat nk bukak thread ni kwn...aku hanya copy paste apa yg aku buat dlm facebook utk bagtau ape benda yg aku buat...iaitu bisnes affiliate..aku cuma membetulkan apa yg captain_sky buat..sbnarnya kalo nk buat marketing dlm mane2 forum bukan ni cara dia...ya, mungkin salah aku sbb aku reveal benda ni kat sini, dulu forum putera sgt2 best kalo nk bincang pasal internet bisnes, tk tak tau knp ramai otai2 tak expose..yg ada cuma org yg cuba utk kondem dgn ape bisnes org buat...takpe...jgn risau aku tak kn open teruskn thread ni...walau mcmane pun aku tetap buat income, muungkin tak banyak, tp aku bersyukur...alhamdulillah..No offense, just my 2 cents

Ni bukan business affiliate, ni MLM.

Please define: What is Affiliate Marketing?
Affiliate marketing is ______________________________________ (fill in the blank).

Please define: What is MLM?
MLM is _______________________________________________(fill in the blank).

(your answer should not exceed 20 words).

[quote name='lissa_1' date='31 January 2010 - 03:13 AM' timestamp='1264878780' post='1012855']
teringin nak join tapi ragu2.. ade baca kena byr upline every month.. camne tu??? ::icon_question:: ::icon_question::
[/quote]

aku tak suruh atau tak kata tak boleh join benda alah nih...tapi bagi aku benda2 camni aku tak minat kot nak join...aku ada sembang pasal nih kat facebook ngan salah sorang yang dah join...so korang leh fikir la sendiri ok ker tak benda alah nih...tiap2 bulan kena bayar RM100 tau...kat bawah nih aku paste perbualan aku di facebook...huhuhuhuhu...identiti pemberi maklumat dirahsiakan....

[img]http://farm3.static.flickr.com/2731/4363459105_2bb32f5ee0_b.jpg[/img]

aku rasa tak berbaloi kott...join benda alah nih...tepuk dada tanya selera laa...

[quote name='akuccputsedut' date='17 February 2010 - 09:59 AM' timestamp='1266371975' post='1017195']
aku tak suruh atau tak kata tak boleh join benda alah nih...tapi bagi aku benda2 camni aku tak minat kot nak join...aku ada sembang pasal nih kat facebook ngan salah sorang yang dah join...so korang leh fikir la sendiri ok ker tak benda alah nih...tiap2 bulan kena bayar RM100 tau...kat bawah nih aku paste perbualan aku di facebook...huhuhuhuhu...identiti pemberi maklumat dirahsiakan....

[img]http://farm3.static.flickr.com/2731/4363459105_2bb32f5ee0_b.jpg[/img]

aku rasa tak berbaloi kott...join benda alah nih...tepuk dada tanya selera laa...
[/quote]

ko post screenshot fb x nmpk la nk baca..pki kanta pn x nmpk :blink:

[quote name='Don Juann' date='19 February 2010 - 10:43 AM' timestamp='1266547429' post='1017709']
ko post screenshot fb x nmpk la nk baca..pki kanta pn x nmpk :blink:
[/quote]

hehehhehe tak nampak yek..aku pun tak nampak gak laa...hahahahhaha... k k nanti aku wat bagi nampak k... sementara tuh nih aku explain skit sebanyak..

infinity downline nih kalau nak join kena bankin duit dalam akaun individu bukan akaun syarikat dan dia pun takder lesen berdaftar...lepas korang bankin RM100 kat orang atas tuh korang dapat laa access ker website yang dalam dia ada laa tutorial internet marketing yang awak kena baca semua nya in english...

lepas 1bulan korang dah takleh access lagi website tuh..kalau nak access lagi kena laa bayar lagi RM100 kat indibidu yang korang bayar masa mula2 dulu begitu laa seterusnya seumur hidup korang...

kalau korang takmau join dah next month tak perlu bayar laa..then korang redhakan jer laa RM100 yang korang derma kan kat individu yang korang bayar mula2 tuh...camner nak dapat kan duit Rm100 tuh balik..??

ha korang pun wat ler promosi cam orang yang promote kat korang tuh sampai mati dan collect ler duit orang ramai seberapa banyak yang boleh....kalau nak join sila kan..kalau takmau pun lagi bagus...lagi ramai yang join lagi ramai yang rasa tertipu dan lagi ramai ler yang berlumba2 nak dapat kan balik Rm100 diorang tuh dan penipuan nih takkan berhenti sampai kiamat...

kesimpulan nya nih bukan program jutawan facebook...tapi jutawan dengan amik duit orang...kalau wat benda nih kat putera.com...mana nya jutawan facebook jadi jutawan puteranian laa...sebab dok login kat putera nih pastu minta orang suh bayar duit kat dia...huhuhuhuhuhuhu...

nih senarai yang panjang berjela dalam gambar yang aku post tuh tapi tak nampak....bayar RM100 leh access dalam web tuh untuk learn semua benda2 alah nih.. seperti yang di PM ke aku dalam facebook harap maklum...

***dalam nie ada e learning

Easy Niche Riches New Blogs and AdsenseeBay ProfitseBay Marketing
Ebay Audio Course
eBay Info ProfitsGrowing Your Business
Writing Super Profitable Articles
Making A Living As A Freelancer
Profitable Websites
Persuasion Strategies
Profitable Forex
Instant Best Seller
Amazing Advertising Tips
Breakthrough Sales Solutions
Covert Product Selling Principles
Blockbuster Cash Secrets
Clever Profit Generating Insights
Explosive Influence Tactics
Consumer Tested Buying Triggers
Membership Site Call
How To Promote (Marketers Version)
Change Your Mind
Hiring and Retaining Good Employees
Life After Stroke: Female
Life After Stroke: Male
Leveraging Public Data
Social Bookmarking Secrets
Miles Baker SEO Cash Cow
Blogging Your Way To Success
Viral Marketing
Home Seller Power Tips
Website Super Nova
You And Your Tattoo
Skip The Mistakes To Success
IT For Small And Home Based Businesses
Getting Away From The Hype
Business Metamorphosis
Portal Profits
How To Buy Into Success
Million Dollar Course
Marketing Bootcamp
Your Coaching Program
Promo To Cash Tips
Writing Super Profitable Articles
All About Clickbank
Guerilla Marketing Tactics
Make a living as a Freelancer
Easy Niche Riches
Profitable Web Site
Investing In You
Time Management
Mentor Fortunes
Internet Financing
Finding a Lawyer
Cyber Law
Grant Writing
Patent Pending
Bedroom To Boardroom
Profit From Public Domain Data
Article Marketing
Easy Money Interview
Wealth Building Secrets
Marketing Moms
Business Card Marketing Tactics
All About Acne
Mastermind Recording (Marshall)
Mastermind Recording (Marc Goldman)
Mastermind Recording (Kacper)
Mastermind Recording (Jeremy Gislason)
Big Seminar Interview Orlando-2004 Yanik Silver
Interview Orlando-2004 Stephen Pierce
Big Seminar Interview Orlando-2004 Randy Charach
Big Seminar Interview Orlando-2004 Michel Fortin
Big Seminar Interview Orlando-2004 Marlon Sanders
Big Seminar Interview Orlando-2004 Jonathan Mizel
Big Seminar Interview Orlando-2004 John Childers
Big Seminar Interview Orlando-2004 Jim Edwards
Big Seminar Interview Orlando-2004 Fred Gleeck
Big Seminar Interview Orlando-2004 David Garfinkel
Big Seminar Interview Orlando-2004 Armand Morin
Big Seminar Interview Orlando-2004 Alex Mandossian
Big Seminar Interview Orlando-2004 Alexandria Brown
Big Seminar Interview San Fran-2003 Stephen Pierce
Big Seminar Interview San Fran-2003 Randy Charach
Big Seminar Interview San Fran-2003 Jonathan Mizel
Big Seminar Interview San Fran-2003 Joe Vitale
Big Seminar Interview San Fran-2003 Fred Gleeck
Big Seminar Interview San Fran-2003 Frank Kern
Big Seminar Interview San Fran-2003 Frank Garon
Big Seminar Interview San Fran-2003 Declan Dunn
Big Seminar Interview San Fran-2003 Carl Galletti
Big Seminar Interview San Fran-2003 Bob Silber
Big Seminar Interview San Fran-2003 Armand Morin
Big Seminar Interview San Fran-2003 Alex Mandossian
Big Seminar Interview Orlando-2004 Jimmy D Brown
Big Seminar Interview LA-2004 Mike Stewart
Big Seminar Interview LA-2004 Paul Colligan
Big Seminar Interview LA-2004 John Reese
Big Seminar Interview LA-2004 Jim Edwards
Big Seminar Interview LA-2004 Armand Morin
Big Seminar Interview LA-2004 Alex Mandossian
Big Seminar Interview LA-2005 Stephen Pierce
Big Seminar Interview LA-2005 Stephanie Frank
Big Seminar Interview LA-2005 Rich Schefren
Big Seminar Interview LA-2005 Michel Fortin
Big Seminar Interview LA-2005 Martin Wales
Big Seminar Interview LA-2005 Kirt Christensen
Big Seminar Interview LA-2005 John Carlton
Big Seminar Interview LA-2005 Joe Polish
Big Seminar Interview LA-2005 Jim Edwards
Big Seminar Interview LA-2005 Derek Gehl
Big Seminar Interview LA-2005 Dave Lakhani
Big Seminar Interview LA-2005 Armand Morin
Big Seminar Interview LA-2005 Alex Mandossian
Big Seminar Interview Atlanta 2006 Morgan Westerman
Big Seminar Interview Atlanta 2006 Mike Stewart
Big Seminar Interview Atlanta 2006 Mike Filsaime
Big Seminar Interview Atlanta 2006 John Childers
Big Seminar Interview Atlanta 2006 Harv Ekers
Big Seminar Interview Atlanta 2006 Declan Dunn
Big Seminar Interview Atlanta 2006 Craig Perrine
Big Seminar Interview Atlanta 2006 Dave Lakhani
Big Seminar Interview Atlanta 2006 Armand Morin
Big Seminar Interview Dallas 2006 Ted Ciuba
Big Seminar Interview Dallas 2006 Randy Charach
Big Seminar Interview Dallas 2006 Kirt Christensen
Big Seminar Interview Dallas 2006 Joel Christopher
Big Seminar Interview Dallas 2006 Jimmy D Brown
Big Seminar Interview Dallas 2006 Carl Galletti
Big Seminar Interview Dallas 2006 Bob Silber
Big Seminar Interview Dallas 2006 Armand Mori

dan lain2...yup..kene repurchase setiap bulan..itu antara yang ada.. *** Edited by akuccputsedut

rasa macam buang masa ja sapa yang nak jadi kaya cepat ni...melainkan usaha dgn titik peluh sendiri...
yang kaya semakin kaya,yang miskin terus miskin...satu lagi MLM hiss..mintak simpangla ya Allah:huh:

[quote name='ztecon' date='19 February 2010 - 02:58 PM' timestamp='1266562705' post='1017751']
rasa macam buang masa ja sapa yang nak jadi kaya cepat ni...melainkan usaha dgn titik peluh sendiri...
yang kaya semakin kaya,yang miskin terus miskin...satu lagi MLM hiss..mintak simpangla ya Allah:huh:
[/quote]

hihihihi...MLM..?? aku join jugak...tapi tgk gak ler yang berbaloi ker tak..kalau cam gini tak gamak ler aku nak join...

sekarang aku bahagia ngan bisnes perfumes aku semalam baru dapat order dari US 40box...hihihihihi... 1st time dapat order nih...poning gak ler pala aku nak mengantor nya ke sana....

takut takleh deliver pada masa yang dijanjikan...huhuhuhuhuhuhu,....nak build trust tuh susah jugak tuh....

lebih baik usaha sendiri insyaAllah berjaya...baru rasa kepuasan tuh, beli pape ngan duit yang kita dapat tuh pun rasa berkat nya....

infinity downline..its a money game,dan terang2 HARAM..apesal HARAM ekk? sebab nih bukan bisnes,you makan duit downline and 99% yg join xkan jual 3-4 keping "training dvd" utk RM100(noob2 mungkin la beli :lol: )instead diorang sume akan untung from downline yg bayar kt upline..aku xtau diorang ni buta ke ape..reverse 2 objektifnya sama dgn skim piramid

0 admin fee? 0 admin fee kepala h#tak kamu...mmg la founder x cas ape2,but downline mesti bayar RM100 tiap2 bulan kat upline ape hal?kalo downline xbayar,means no more bisnes la..

[spoiler]p/s;sorry ler..terEMO..bukan ape,sakit jiwa gak aku,smpai beratus pm kt facebook aku tuh,nk aku maki,kawan aku sndiri...huhu...kalo rasa kulit badan tuh ckup kuat nk tahan pukulan maut munkar&nakir nnti,buat ler..igt ler..bukan senang nk jadi senang,bukan susah nk susah...aku mmg respect bisnes cam akuccputsedut tuh,itu la baru betol2 bisness..huhu[/spoiler] Edited by NazCYPHER32

ha betul tuh...IM hebat cam ammar zahar pun mempertikai kan kehalal-an system nih..dia ada citer kat blog dia...

aku tak tau ler camner diaorang leh terlibat gini..maybe baru lagi dalam dunia IT nih so teruja ler..bila join tgk dapat balik pulak RM100 tuh..langsung tak fikir halal haram dah..teruja tgk duit masuk...

errmm..nak cakap banyak pun aku bukan nya bagus sangat...hihihihihi...aku pun belajar lagi..tapi aku ada ler nasihat kan member2 aku yang dah berkeluarga...yang masuk sistem nih..kesian bagi makan anak bini duit cam gitu....