Jump to content
Sign in to follow this  
ikan_semilang

Perbincangan Pasal Ps3

Recommended Posts

masa kau umur 6 tahum aku dah form1 . kira betul2.

kau nak sembang kosong pi tempat lain, kat section games PC ke. kat sini org semang konsol.kalau duit pon takder, tak payah mimpi la nak main PS3. pi main game rm5 kau tuh.

Dah jadi pelik ni. Encik zer0...baik encik pi ke bahagian PC. Takde pekdahnya encik berada disini lagik....

aku main start ngan game dos, karateka. time tuh kat apple PC. then aku beli microgenius. kumpul plak duit aku beli SNES. Aku buat part time kat MCD beli PS1. Ada duit lebih, aku beli DC. Lepas tuh aku buat part time lagik hangkat PS2. Time dah kerja, aku dapat bonus aku beli XBOX. Then PSP. Lepas tuh plak aku beli PS3. Semua titik peluh aku sendiri. yang pasti, aku bernafas pon dah lagik lama dari kau.Pendek kata, lagik lama dari kau lah. time kau baru 2 tahun aku dah layan game.

sudahlah, nak tergelak plak aku melayan kau nih. belum tahapnya lagik. susah bercakap ngan poser nih.

Respek beb, usaha dgn titik peluh sndiri.

bkn cam sesetengah org len, menyendeng mintak mak bapak belikan, x dpt moncong memanjang.

Alhamdullilah sejak aku keje ni bleh merase nak main PS3. klu x jgn mimpi la.

satu lg, Ingat senang ke nak carik duit. :mellow:

Aihhhh...apa rrr...

Zero..kalau kau rasa PS3 akan jadi mcm DC pun tak kisah la...kau bkn dpt untung pun... Kita sebagai pengguna, nk tgk persaingan mcm ni...last2 kita jugak yg untung...Kalau ko minat pc,g jer la kat section pc tu...

Snake...Bila nak angkat 360? GoW2 dah nk kuar ni ;)...harap2 bila dah angkat x360 pun, ko tetap beli yg ori..;)

Pandangan aku plak, PS3 takkan jd mcm DC...PS3 dan x360 akan berjalan seiringan..akhirnya banyak game best dari kedua2 konsol ni untuk menarik peminat game...

Sebenarnya tarak sapa yg rugi pun kecuali orang yg tarak konsol tu then hingaq ja lebih...

Aihhhh...apa rrr...

Zero..kalau kau rasa PS3 akan jadi mcm DC pun tak kisah la...kau bkn dpt untung pun... Kita sebagai pengguna, nk tgk persaingan mcm ni...last2 kita jugak yg untung...Kalau ko minat pc,g jer la kat section pc tu...

Snake...Bila nak angkat 360? GoW2 dah nk kuar ni ;)...harap2 bila dah angkat x360 pun, ko tetap beli yg ori..;)

Pandangan aku plak, PS3 takkan jd mcm DC...PS3 dan x360 akan berjalan seiringan..akhirnya banyak game best dari kedua2 konsol ni untuk menarik peminat game...

ko kena beli x360 nie snake...kat tot ...jaminan setahun.....aku punya alhamdulilah ok....

Assalamualaikum

Walopun aku belum memiliki PS3 , disebabkan aku selalu bace2 post kat topic nih...nak tego skit a budak zer0 nih..

pasal teknologi terkini..semua teknologi akan jadik tidak lagik terkini, setelah bertahun-tahun...mende simple , ape yg susah sangat nak paham kan?

tapi kalo arinih ko duk kate , teknologi utk esok akan ketinggalan lusa , sampai bile pun ko tercongok je kat arinih...

lagikpun, masing2 kat sini kebanyakkannye dah berkerjaya , carik duit sendiri utk penuhi kehendak masing2...berbanding ngan ko, rasa cara cakap, cam dibawah jagaan ibu bapa lagik..so , respek a ape orang lain nak beli...ps3 ka 360 ka pc ka ... biaq pi...

semua tuh ciptaan manusia , takde yg terunggul pun...yg penting , arinih enjoy...esok , esok nye cerita...

cerita matematik skit..

snipersnake : time kau baru 2 tahun aku dah layan game.

zerO : masalah nyer time aku umur 6 pun dah layan game

Time zerO umur 2 tahun , snipersnake dah start main game

zerO cakap , umur 6 tahun dier dah start main game...

ko kira sendiri zerO...snipersnake akan sentiasa 4 tahun lebih pengalaman main game dari ko...haha...

Edited by nagakeciks

Fulamak.....

pasal teknologi terkini..semua teknologi akan jadik tidak lagik terkini, setelah bertahun-tahun...mende simple , ape yg susah sangat nak paham kan?

tapi kalo arinih ko duk kate , teknologi utk esok akan ketinggalan lusa , sampai bile pun ko tercongok je kat arinih...

Aku paling setuju perkara nih...

lagikpun, masing2 kat sini kebanyakkannye dah berkerjaya , carik duit sendiri utk penuhi kehendak masing2...berbanding ngan ko, rasa cara cakap, cam dibawah jagaan ibu bapa lagik..so , respek a ape orang lain nak beli...ps3 ka 360 ka pc ka ... biaq pi...

semua tuh ciptaan manusia , takde yg terunggul pun...yg penting , arinih enjoy...esok , esok nye cerita...

Tiada bantahan di sini....saya setuju!!

MAKIN PANAS PLAK FORUM PS3 NIE...

sesape dah update firmware 2.50 kat PS3?

ada ape2 kelebihan dan kekurangan?

Assalamualaikum...

mmg ada ura2 aritu tekken nak kuar kat xbox360.. tak sangka jadi kenyataan lak.. tp PS3 ada lagi game single platform.. Resistance, GOW, MGS, GT series, Killzone etc..

Wassalam..

Betul tu, aku dah ada 2 konsol ps3,..tau aku beli xbox 360...(sebenarnya geram :angry: ),..tapi aku harap biar motion ps3 lagi best...tak la cartoon sangat.

mana lagi real ekk nanti..

Aku jual PS3 2nd...nak PM aku..! kite try deal.. :lol:

MAKIN PANAS PLAK FORUM PS3 NIE...

sesape dah update firmware 2.50 kat PS3?

ada ape2 kelebihan dan kekurangan?

aku dah update dah.tapi tak siap lagi...kelebihan controler kalau tak guna lama dia akan off sendiri pastu ada tambahan menu kot (power setting kalao tak silap aku la.guna untuk setting on/off controller ps3)ada satu dua benda lagi aku kurang paham apa dia habaq...siap update nanti baru tau apa perubahan yang ada... :lol:

Betul tu, aku dah ada 2 konsol ps3,..tau aku beli xbox 360...(sebenarnya geram :angry: ),..tapi aku harap biar motion ps3 lagi best...tak la cartoon sangat.

mana lagi real ekk nanti..

tapi kalau tekken keluar kat 360 pun, mesti game tu spoil kat controller..cuba korang bayangkan mcammana nak buat skill ngan controller 360 yang keras(D-pad)...kalau keluar pun kat 360, aku tetap akan beli ps3 version.salah satu sebab nak buat skill mudah ngan ps3 sebab d-pad ps3 lembut..satu lagi bila kingdom heart selanjutnya keluar kat ps3...rasanya masih eksklusif kat ps3.. :rolleyes:

masa kau umur 6 tahum aku dah form1 . kira betul2.

kau nak sembang kosong pi tempat lain, kat section games PC ke. kat sini org semang konsol.kalau duit pon takder, tak payah mimpi la nak main PS3. pi main game rm5 kau tuh.

ah ah yelah tuh.

orang yang perasan otai cakap macam ni le

awak tu yg patut kira betul2

Edited by the 0ne

betul cakap awak tu

tapi itu sekarang

time ps3 dah sampai ujung

ps3 blu-ray player paling murah gak ke ?

masa tu ps3 sama macam ps2 sekarang le

teknologi lama sapa nak pakai time tu <--maksud aku peralatan elektronik = ps3

masa ps3 dah mcm ps2 nanti..kitaorang dah main ps4 lak...

hahaha..siap tukar nickname.mmg x puas hati sungguh la 2... :lol:

aku ni jenis x brape suka provoke org.

tp yang ni klakau die sampai menyenakkan perut aku kakakaka

terbelit usus aku

as'kum..nak tanya...LCD Monitor Samsung T220 boleh main ps3 tak..?

boleh, janji lcd tue ade dvi port..

petang ni aku ingat nak beli game fifa 2009...jom la join...leh jugak aku tunjukkan kepoweran aku yang langsung tak power... :lol:

bape harga awk dpt game fifa tue ye?..

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...