Jump to content
Sign in to follow this  
dracol

Pembantu Vokasional

Recommended Posts

salam ..biniaku ada interview pembantu vokasional 11hb ni kat komtar...penang.
besanya berapa kali interview apa yang dia tanya ha..aku harapsangat ada sesapa ble tolong bagi bini aku ni lepas jawab soalan dapat jawatan ni..letih dah aku tggk dia kerja kilang....otak dia mesti dah beku camotak aku tentang klonak tany pasal belajar2 dulu ni...murah rezeki korang.terima kasih

owh...papepun tahniah ke atas interview bini...

hmmm...ne apply spa ke?

pembantu vokasional?hmmm....sy xsure pe sbnrnye fungsi jwatan ne...tp pengalaman sy interview utk jwatan sy skunk bnyk tny soklan2 besa je...cm kebolehan yg ada...kesangupan utk bekerja di seberang sarawak sabah ke kan...tp yg penting...jgn pandang mudah soklan2 yg diorg tny...coz dorg nk tgk cara kita menjwab...

pembantu vokasional ni guna sijil kan? jd pengajar kat ilp atau ikbn kalau x silap aku.... membe aku dh dpt jawatan ni skang mengajar di ilp...

QUOTE(ApoKalypse @ Dec 7 2008, 10:50 AM) <{POST_SNAPBACK}>
pembantu vokasional ni guna sijil kan? jd pengajar kat ilp atau ikbn kalau x silap aku.... membe aku dh dpt jawatan ni skang mengajar di ilp...
oh itu macam ka..aku ingat dia apply dulu ngan diploma la keluar adtec sama cam aku...tak kesah la camana janji insyaALLAH dapat la...tolong2 la doakan sesamam kita ni...aku dah paksa buka buku dah tu ..haha..
soalan tentang belajar dulu ka ..dogotal,analog ka..apa ka...projek akhir pon cikai gila ..paham2 la batch permulaan kami dulu....biasa ramai ka kandedet aaa?yela risau gak aku tak dapat....yela aku dengar dari kengkawan kat sini depa tanya 'ada kebel ke tak'.
berapa kali nak kena temuduga ha...?yela aku nak sampaikan maklumat kat bini aku kat rumah nu..terima kasih

mende ni kena ada kabel baru senang... erm ko punya bini tu adtec mana? korg sistem pointer atau terampil? kalau sistem terampil mmg susah la lagi2 nk beat budak poli atau u...

batch kedua sistem trampil....entah lah..klo camtu payah jugakla nampaknya cam betul kata ko budak poli ngan u. harapan macam sket je...bini aku pengalaman kerja kilang la yang kukuh sket..sakit kepala aku klo kira trampil dulu ni rugi dan tak guna la kot no blajar wacko.gif .ntahla .ada rezeki ada la insyallah.ble bini aku berhidmat pada bangsa kita ni camana sok kerja ngan swasta banding kerajaan...
soalan interview ni biasa yang basic je kan...kot...klo ada yang ble tolong alhamdullilah...