Jump to content
kaizen

Sacred 2 Fallen Angel - Rpg Game

Recommended Posts

alang2 masih tak kuar diablo 3 nih..

jum try game nih..

sekarang nih tgh dunlud dvd game kt torrent... 12 gig.. tk thu pesal byk sgt lak.. tp mmg confirm leh main..

proses 80% dunlud 2 days..

aku pernah main scared yang 1st . Best pasal bila main macam main diablo 2 lak tapi sacred ni lagi lawa la graphic dia dari diablo 2 .

aku dh abis dunlud...

tp tak try install lagi...

kang installl kang,,, berjam2 kang aku main..

elok aku rilek2 lu... FYp tk siap lgi... klu tak laju de nih main..

sacred 2 lagi cantik n more features.. lg mantap yg lama..

pc kene cantik juga la..

nnti diablo 3 kuar gak. pc konfirm kene cantik juga ler..

tolong jangan cerita pasal (biskut) kat sini, sebelum ada yg delete post...
tolong delete sendiri part2 yg sebut pasal (biskut) Edited by luriahk

dan satu lagi !

Jangan la buka useless thread semata-mata anda ingin bercerita anda sedang mendload game tersebut.
apa yang nk dibangga sangat mendload game dan ceritakan progress anda.

seeloknya buka thread.. buat review, user review.. kasik rate.. pandangan anda.. ulasan game..
bukannya ulasan speed download anda.. siapa kisah laju mana anda download.. sila la jangan spam dengan kemajuan download mendownload.

saya dah main game dalam 2-3 hari dan first impression , overall okla sebab grafik cun walaupon agak pening skit nak buat quest sebab map dia tak berape membantu,dah tu portal jauh gila nak teleport,kalu save game kita automatik pegi tempat kita last repawn point.lagi satu lambat nak naik level.tapi diapunya barang memang cun dan banyak.apepon bagi aku diablo gak yang best

Game ni ok la. Graphic cun. Tapi game ni memang well known dengan bugnya yg agak banyak. Kadang akan crash, dah bunuh monster tapi monster dia kadang macam tertanam kat tanah pastu buat animation attack berulang kali sampai mayat hilang, kadang korang akan rasa macam ada invisible wall kat tengah jalan walaupun tempat tu padang yang luas dan bila dah sangkut alamatnya kena save and quit pastu masuk balik ataupun kalau pakai high elf gunalah teleport anda. Rumput dalam game ni memang banyak tapi dia punya animation tak secantik animation rumput dalam Titan Quest Immortal Throne.

Tapi saya rekomen Titan Quest Immortal Throne sebab game dia memang sejibik clone dari Diablo 2 tapi game ni bertemakan zaman Spartan 300!! Layan jugak la game ni.