Jump to content
tokbomoh

Apa Pandangan Anda Tentang Sikap Pendatang Asing Di Negara Ini

Recommended Posts

hari tuh tym kawan aku kene pukul ( tgk previous posts aku ), aku dgr tym tuh ada rusuhan dr kaum2 PATI Filipina ni..tak puas hati kempen besar2an kerajaan banteras PATI nih...cam DBKK, skrg nih dah wajibkan bawak IC, utk pastikan org2 Malaysia ngan PATI.

bila sorg lagi kawan aku dpt tau....dia bawak la geng2 dia pergi cari sebab minggu sebelumnya, salah sorang geng dia pun gado gak ngan PATI nih.

last-last...gaduh laa. teruk gak PATI tuh kene blast - dan kene tangkap ( kwn aku yg sorang nih anak polis - ramai la org2 polis yg dia tau ).

so, aku rasa PATI kalau kita sorang jer diorg berani...kalau kita reramai, mana laa brani.

anyway, kat internet ramai org Indon kondem Malaysia....siap ajak perang lagi. baca komen2 diorang buat menyirap shaja.

QUOTE(tok_bomoh @ Oct 25 2008, 09:12 PM) <{POST_SNAPBACK}>
skang ni 1998 la bro...korang jgn igt PATI jer kurang ajauu kat msia,tapi korang pk la,yang india'msia pon dah naek tocang..!! dah berani kuarkan parang dekat kawasan tok aku,dekat seberang jaya sebab taknak dengar orang azan... ni dah mkin karut dah ni diorg ni kurang ajar pasai diorang nyer toknenek tak terlibat ms peristiwa 13mei.....diorang tak rasa melayu pnyer rahsia.....

humph...kita balas balik lerr............ mad.gif Edited by Syden

QUOTE(Syden @ Oct 25 2008, 10:41 PM) <{POST_SNAPBACK}>
hari tuh tym kawan aku kene pukul ( tgk previous posts aku ), aku dgr tym tuh ada rusuhan dr kaum2 PATI Filipina ni..tak puas hati kempen besar2an kerajaan banteras PATI nih...cam DBKK, skrg nih dah wajibkan bawak IC, utk pastikan org2 Malaysia ngan PATI.

bila sorg lagi kawan aku dpt tau....dia bawak la geng2 dia pergi cari sebab minggu sebelumnya, salah sorang geng dia pun gado gak ngan PATI nih.

last-last...gaduh laa. teruk gak PATI tuh kene blast - dan kene tangkap ( kwn aku yg sorang nih anak polis - ramai la org2 polis yg dia tau ).

so, aku rasa PATI kalau kita sorang jer diorg berani...kalau kita reramai, mana laa brani.

anyway, kat internet ramai org Indon kondem Malaysia....siap ajak perang lagi. baca komen2 diorang buat menyirap shaja.

humph...kita balas balik lerr............ mad.gif

nak balas balik macam na,diorang kalu terjadi apa2 jenayah,diorang main loyar,orang atasan,polis2 melayu pon banyak back up diorang..
last2,kita yang kena terok.....ermmmm apa la masa depan orang melayu. . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . .. . . . . . . . .