Jump to content
tHE_ultImAteZ_NajMAn

Rapidshare Premium Account Untok Korang Semua..[update]

Recommended Posts

salam..

arinih aku tetibe lak baik hati nak bgi kat korang acc rapidshare..ader byk tpi x pkai..

klau nak jual pon dah x leh..

dri terus expired baik aku bgi korang..

jualan rs acc aku pon agak berjaya..Alhamdulillah..

klau korang rase x puas yg nih korang leh beli kat sini

http://forum.putera.com/tanya/t65664.html

murah2 jer aku jual..

ok semua amik nih..jgn tukar pass..

========================================

Username: 6791273
Password: mXb5hpERL8
Expires: Wed, 15. Oct 2008
Downloaded: 
Error: 

========================================

klau acc nih sume x kne tukar aku akan bukak acc yg april 09 tuh...:D

p/s : aku mohon korang doakan aku supaya menjawab soalan dengan mudah dan doakan aku supaya mendapat keputusan cermerlang dalam PMR :D

Edited by tHE_ultImAteZ_NajMAn

salam..

arinih aku tetibe lak baik hati nak bgi kat korang acc rapidshare..ader byk tpi x pkai..

klau nak jual pon dah x leh..

dri terus expired baik aku bgi korang..

jualan rs acc aku pon agak berjaya..Alhamdulillah..

klau korang rase x puas yg nih korang leh beli kat sini

http://forum.putera.com/tanya/t65664.html

murah2 jer aku jual..

ok semua amik nih..jgn tukar pass..

acc nih sume abis esk..ehehe:D

klau acc nih sume x kne tukar aku akan bukak acc yg april 09 tuh...:D

p/s : aku mohon korang doakan aku supaya menjawab soalan dengan mudah dan doakan aku supaya mendapat keputusan cermerlang dalam PMR :D

Buat gitu kang adelah "hantu" (tetamu)/user yang tak di undang menukar passwordnye.... :(:angry:

Edited by BudakKomputer

Buat gitu kang adelah "hantu" (tetamu)/user yang tak di undang menukar passwordnye.... :(:angry:

relax r dik..hehe...ada tue mst ada...manusia mana bleh lari dr nafsu...hehe :blush:

P/S:aku xterlibat dlm tuka2 pass ne yek..hehe :unsure:

samo ar den ngan pendapek ekau...tp anyway tq bro kerano sggp bg share wlpn seari jo...semoga lulus cemorlang dlm pmr...jemput dtg ke rumah..........

cian mat2 salleh yg malang tu :P ... hehe. anyway... thanks...

to adik najman..

kenapa hide/cencoredkan nama program tu? nama program tu rapidshare***c**r rite? klo ada list2 phising akaun leh cek pakai program tu yang mana available kan..

thecore.net adalah web yang ajar cara2 untuk menggodam.. cheating in games, godam game sebagainya.. dan skang pasal rs...

dan program kt atas tu macam program untuk cek phising akaun.. betul atau tak TS ?

tak baik buat keja camni klo betul akaun2 kt atas tu akaun phish.

amik akaun orang, pastu yg ada point lagi.. klo betul generate point dari akaun orang create new akaun.. jual kt orang lain..

berkat ke duit tu... nk exam kan.. pikir betul2...

klo pendapat ni tak betul sila buktikan. Jika salah, im ready to apologize.

kalau boleh kita berforum dengan baik dekat Putera. Jangan ada perkara yang menyalahi undang2.

ada point ke? jelaskan..

kenyataan seperti meragukan. :mellow:

Edited by zer0Nehza

er... er... point? meragukan?

tu akaun phish kan? akaun orang... tu la sy ckp cian...

Buat ape nak kesian... Patat kate "{tak elok digunakan perkataan ini}".... Hahaha

Edited... ;)

Edited by BudakKomputer

^ orang putih pun pakai duit kerja/penat lelah dia jugak , kalau apa2 yang malang jadi kat ko , nak ke orang lain kata padan muka ?

^ orang putih pun pakai duit kerja/penat lelah dia jugak , kalau apa2 yang malang jadi kat ko , nak ke orang lain kata padan muka ?

Huh.... Diorang (inggeris yang bukan beragama islam) tu tindas orang ISLAM takpe plak.... :angry: Kite baru "phish".... -_-

Edited by BudakKomputer

to adik najman..

kenapa hide/cencoredkan nama program tu? nama program tu rapidshare***c**r rite? klo ada list2 phising akaun leh cek pakai program tu yang mana available kan..

thecore.net adalah web yang ajar cara2 untuk menggodam.. cheating in games, godam game sebagainya.. dan skang pasal rs...

dan program kt atas tu macam program untuk cek phising akaun.. betul atau tak TS ?

tak baik buat keja camni klo betul akaun2 kt atas tu akaun phish.

amik akaun orang, pastu yg ada point lagi.. klo betul generate point dari akaun orang create new akaun.. jual kt orang lain..

berkat ke duit tu... nk exam kan.. pikir betul2...

klo pendapat ni tak betul sila buktikan. Jika salah, im ready to apologize.

kalau boleh kita berforum dengan baik dekat Putera. Jangan ada perkara yang menyalahi undang2.

ada point ke? jelaskan..

kenyataan seperti meragukan. :mellow:

salam semua..

sebenar nyer program tuh bukan aku dpt dari web thecore.net..

aku x pernah tau pon pasal web tuh..aku try bukak pon x leh..aku jumpe program tuh kat [waran tangkap] forum..

bende tuh memang aku pkai untuk check semua acc aku..

pasal acc yg aku bgi tuh memang acc aku..

tpi bukan hasil dari PHISHING...

acc tuh aku dapat dari mat salleh yg baik hati bgi kat aku..

aku complete kan task diorang..so sebagai hadiah dier bgi acc tuh kat aku..

aku ader byk acc tuh..

ader yg aku jual..

Huh.... Diorang (inggeris yang bukan beragama islam) tu tindas orang ISLAM takpe plak.... :angry: Kite baru "phish".... -_-

betol tuh..

x salah aku bgi kat sini..untuk kegunaan korang gak..

Edited by tHE_ultImAteZ_NajMAn

..wow , ko cakap macam semua orang putih yang kafir tu tindas orang islam,so kena balas tak kira la sesiapa pun , janji orang putih yang kafir. :blink: . Ikut ko la , harap2 ko sedar " padan muka " tu tak sesuai untuk disampaikan kepada orang yang kena phish tu , bila benda malang kena kat diri sendiri mungkin ko nak orang lain cakap "padan muka" kat ko lak agaknya . :ph34r:

sori kalau ada user yang terbaca post aku tu nampak cam serang TS , sebenarnya aku tuju ke BudakKomputer post2 aku tu :) . Kalau account dump pemilik dia taknak dah takpe la TS share2 kat sini :)

emm...mmg ad pon akaun dump kan...kene la rajin berforum br la bekembang sket...akaun dump xpe la..user pon dh xnak...kte yg xtau pape ni amik la kesempatan...complete kan task die...n dpt la akaun...xyah beli2....bley donlod ape2 kan.... :lol: