Jump to content
Phoenixwunin

Wealthy Affiliate

Recommended Posts

Hahaha... aku gumbira hari ni.. so aku nak main skali dengan jutawan muda, arlina dan juga warga ceramic yang lain. Let's go:

======================

Yaaa!!! Mari-mari join Wealthy Affiliate (tiada referral link sebab aku malas nak mampus nak carik..)

Hanya bermodalkan USD 30 sebulan!!!

Dan potensi pendapatan anda.. adalah INFINITI!!!

UNTUNG DIJAMIN (bagi yang berusaha)
MODAL DAPAT BALIK DIJAMIN (bagi yang berusaha)

Belajar perniagaan internet YANG PALING REALISTIK! YANG PALING MUDAH! DAN PALING MENGUNTUNGKAN!
Hanya di..

Wealthy Affiliate University

Kehadapan saudara saudari yang dah frust habis menunggu first dollar tak kunjung tiba..

Adakah anda:

-Frust kerana semua MLM yang anda sertai merugikan anda.
-Hutang PTPTN keliling pinggang.. kerja tak dapat-dapat lagi (itu lah.. belajar UUM siapa suruh.. tahu tak UUM tuh kadar pengangguran melebihi 90%)
-Hutang rumah tak berbayar.. kereta baru kena tarik.
-Nak kahwin dalam dua bulan tapi duit masih tak cukup.

Saya memperkenalkan.. Wealthy Affiliate University yang dijamin dapat menjadi penunjuk jalan paling ulung untuk saudara semua memperolehi sehingga USD 100,000 sebulan. JAMIN (kalau berusaha lah tongue.gif tapi mudah saja.. sebab itu saya JAMIN!!)

Bukan tipu.. semuanya benar belaka.

Cuba bayangkan apa anda boleh buat dengan USD 10,000 extra sebulan:

Beli Kereta Sport Idaman Anda
Langsaikan Hutang PTPTN Anda Dalam Dua Bulan Sahaja
Hadiahkan sebuah rumah yang cukup selesa untuk Keluarga Tersayang

Tahukah anda.. USD 10,000 sebulan kalau convert duit Malaysia jadi RM 35,200!!!

Semuanya boleh dicapai hanya dari rumah anda sahaja. Duduk diam-diam depan PC khusyuk sikit ikut arahan dan pendapatan USD 10,000 adalah sesuatu yang sangat-sangat mudah untuk dicapai!!

Apa yang anda perlukan.. hanyalah seseorang untuk menunjukkan jalannya.

Seseorang untuk memastikan anda di jalan yang betul untuk memperohi USD 1,000 sehari..

Seseorang yang sememangnya dapat menjamin kejayaan anda dan membebaskan anda dari belenggu kewangan anda dengan mudah.

Saya tidak boleh menjadi orang itu.. tetapi saya boleh menunjukkan tempat dimana anda boleh mendapatkan orang itu.

Jawapannya...

Wealthy Affiliate University!!

Sertai Wealthy Affiliate sekarang dan dapatkan tempat untuk EXCLUSIVE khusus untuk anda!

Dan mula memperolehi wang yang banyak dari internet dalam tempoh yang paling segera anda boleh bayangkan...

PM Phoenixwunin untuk maklumat lanjut!!!

Khusus untuk 5 orang peserta terawal.. saya menyediakan bonus istimewa untuk anda..

Bonus yang sudah pasti akan membuatkan orang lain iri hati dengan kehandalan anda memperolehi wang sebanyak USD 5,000 extra dari internet setiap bulan.

Bonus yang sangat rahsia.. sehingga kini hanya beberapa orang saja yang tahu.. dan mereka semua sudah kaya raya sekarang dan tak pernah berfikir soal wang lagi (banyak sangat duit nak handle tak larat).

Mengandungi teknik-teknik rahsia bagaimana saya sendiri memperolehi pendapatan yang amat lumayan dari internet!! Semuanya BOLEH TERJADI jika anda tahu caranya.

Dan saya menawarkan caranya untuk anda sekarang!!

Istimewa.. khusus untuk 5 orang peserta Wealthy Affiliate yang terawal.

Cepat sementara stok masih ada!!!

Kalau berminat... hubungi Phoenixwunin.. dan dapatkan affiliate link dari dia. Dan mulakan langkah anda untuk menjana wang SEKARANG JUGA!

======================

Ambik ko... asyik-asyik Ceramic.. boring aku.

Amacam.. copywriting aku dgn copywriting bebudak ceramic.. mana power lagi??

Tapi sebenarnya aku takde guna skill copywriting apa pun.. just cincai jer..

oh.. whatever..

Cool OK cool.gif No Offense cool.gif

salam utk semua,
aku org baru kt cni
bru aku ter.. jmp thread ni & niche marketing
kne ambil masa utk baca n fahamkan
Tks utk CS,Phoenixwunin n otai-otai
Mmg btl2 bukak mata,bnyk lg aku x faham
aku kne khatam thread niche tur baru leh join ker?

Salam..adakah aku sudah terlambat?Kelambatan masuk internet dirumah aku (salah Infoage) telah menutup peluang keemasan seumur hidup ini?Semoga hati encik phoenix masih terbuka..amin smile.gif

QUOTE (edlinyy @ Nov 25 2008, 04:53 PM) <{POST_SNAPBACK}>
salam utk semua,
aku org baru kt cni
bru aku ter.. jmp thread ni & niche marketing
kne ambil masa utk baca n fahamkan
Tks utk CS,Phoenixwunin n otai-otai
Mmg btl2 bukak mata,bnyk lg aku x faham
aku kne khatam thread niche tur baru leh join ker?

Huhulala... malam ni patik happy sampai mamai..

So patik jawabkan..

Tuan hamba tak perlu baca perabis semua dah boleh join dah. Sebab WA tuh tujuan dia nak bagi tuan hamba faham la. Mudah belajar dan mudah buat benda tuh.

kohkohkoh...

QUOTE (cyberfly @ Nov 25 2008, 06:03 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Salam..adakah aku sudah terlambat?Kelambatan masuk internet dirumah aku (salah Infoage) telah menutup peluang keemasan seumur hidup ini?Semoga hati encik phoenix masih terbuka..amin smile.gif

Cyberfly punya pasal.. boleh ajer. Kalo taknak join bawah referral phoenix.. nak join bawah referral aku pun boleh. Orang lain aku tak kasi.. karang susah nak kontrol. But ko senang jer aku nak kontrol. Ko malas skit aku smack engko.

Amacam.. kohkohkohkoh

But better bwh Phoenix la sebenarnya. Pasal dia banyak buat bonus untuk bebudak / kanak-kanak ribena / orang dewasa / opportunity seeker dan sebagainya yang join dia. Enthusiastic sungguh.. so ko PM la dia. Sebab ko ngan dia dah lama gak kenal.. mesti lagi mudah nak dapat bonus kaw-kaw.

huhuhu.. lalalala..

Camnie boleh tak??

Aku kasi korang join guna referral link aku.. but apart from USD 39 (or is it USD 29?? tak ingat) yg korang kena bayar masa nak join WA.. bayar kat aku sekali RM100.

Baru aku kasi referral link...

Hahahahahahahahahaha laugh.gif

Tapi sapa dapat referral link aku tuh.. memang dewa la lepas tuh.. cool.gif

Buat masa sekarang... aku close dulu penyertaan ke dalam Wealthy Affiliate
through my link.

Which means every single bonus and so on aku dah tak offer.

Except.. kepada mereka yang pernah PM aku cakap nak join tapi debit card
Public Bank, AmBank (NexG) atau Tunemoney tak siap lagi. Untuk korang tak
ada masalah.. just PM jer aku.. and aku akan provide referral link.

But untuk orang lain.. please PM orang lain kalau nak join.. do it using their
referral link.

Sesiapa pun boleh.. ada Crimson Star, Dominant Star, Kai Kiske, BrainDeadAngel
dan ramai lagi.

Or.. korang boleh pergi ke wealthyaffiliate.com sendiri and join tanpa gunakan
sesiapa punya link. Tak ada masalah..

Have a good day guys smile.gif

QUOTE(Dominant Star @ Nov 30 2008, 02:05 PM) <{POST_SNAPBACK}>
huhuhu.. lalalala..

Camnie boleh tak??

Aku kasi korang join guna referral link aku.. but apart from USD 39 (or is it USD 29?? tak ingat) yg korang kena bayar masa nak join WA.. bayar kat aku sekali RM100.

Baru aku kasi referral link...

Hahahahahahahahahaha laugh.gif

Tapi sapa dapat referral link aku tuh.. memang dewa la lepas tuh.. cool.gif

Salam bro Dominant Star..

Aku nak join bleh? blush.gif

Erm kalau ada member2 yg dah join WA jgn lupe buddy ngan aku..hahahahah..erm even aku tak kerap online..tp kalau dpt online mmg terjun ke WA dulu...Dan putera.. biggrin.gif

Memandangkan Kad debit PB aku x smpi2 lg..(iskhh..bengangnya aku! ape punye janji daa...dah kat sbln dah ni..uhu)

aku nk tanye kengkawan sekalian..ade solution x mcm mane nk verify paypal ni dulu?
coz aku x mahu tggulah..
kan lame2 kan duit smpanan abis lak..huhu...

so nk join cpt WA ni..
ni dah nak masuk tgh bulan lak ni..
huhu...rugi woo... unsure.gif

QUOTE(Zex @ Dec 7 2008, 06:41 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Memandangkan Kad debit PB aku x smpi2 lg..(iskhh..bengangnya aku! ape punye janji daa...dah kat sbln dah ni..uhu)

aku nk tanye kengkawan sekalian..ade solution x mcm mane nk verify paypal ni dulu?
coz aku x mahu tggulah..

so nk join cpt WA ni..

Takyah verify paypal dulu pun bleh....cuma kena pastikan ader duit jer dlm paypal tue...

QUOTE(Zex @ Dec 7 2008, 08:24 PM) <{POST_SNAPBACK}>
so, camne nk msukkn duit kat paypal..beli dr org ke?

Yup...try carik org dlm LOWYAT punya forum..dlm bahagian garage sale..carik seller yg reputable sket..beli dr dia dan dia akan pindah amaun yg nak beli ke akaun ko..

beli lbh sket..ader charges oleh paypal..cnth ko nak 40 dollar utk sebulan payment WA.. beli dlm 42 dollar ker ...paypal akan charge sket..dlm sedolar ker..aku tak tau formula dia kitra..

aku punya akaun paypal tak verified gak lagik...debit card baru siap semalam..tp before this masih bleh beli barang dr play-asia etc..dia limit 1k..kalu nak lebih kena verify dulu..

Ok? laugh.gif

Hi,

Apply saving acct kat Al-Rajhi bank..dapat debit visa kad sekali..on the spot dapat dan terus boleh guna register WA.

Tq

QUOTE(Zex @ Dec 7 2008, 06:41 PM) <{POST_SNAPBACK}>

coz aku x mahu tggulah..

so nk join cpt WA ni..

QUOTE(eezwant @ Dec 7 2008, 08:33 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Yup...try carik org dlm LOWYAT punya forum..dlm bahagian garage sale..carik seller yg reputable sket..beli dr dia dan dia akan pindah amaun yg nak beli ke akaun ko..

beli lbh sket..ader charges oleh paypal..cnth ko nak 40 dollar utk sebulan payment WA.. beli dlm 42 dollar ker ...paypal akan charge sket..dlm sedolar ker..aku tak tau formula dia kitra..

aku punya akaun paypal tak verified gak lagik...debit card baru siap semalam..tp before this masih bleh beli barang dr play-asia etc..dia limit 1k..kalu nak lebih kena verify dulu..

Ok? laugh.gif

owh..yake..ok gak tu...nanti aku cari..neway..thanks alot.. laugh.gif

QUOTE(yuzafi @ Dec 7 2008, 09:50 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Hi,

Apply saving acct kat Al-Rajhi bank..dapat debit visa kad sekali..on the spot dapat dan terus boleh guna register WA.

Tq

tulah...kalu lmbt gak PB ni trpaksalah kna apply kat al-rajhi lak..huhu...
bukan ape..takut bnyk2 debit kad ni..xpsl2..stiap kad kena charge rm24 stahun..uhuhu...
pepun thanks.. laugh.gif

QUOTE(Dominant Star @ Dec 8 2008, 02:57 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Dah kasi clear dah laugh.gif

Tapi better PM finix jer..

aku malas nak carik affiliate link tuh.. lempar mana entah.. laugh.gif

Tapi skang dia tgh raya mood kot.. so tunggu lepas esok la..

Ada chance pergi Vegas...

QUOTE(eezwant @ Dec 7 2008, 08:00 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Takyah verify paypal dulu pun bleh....cuma kena pastikan ader duit jer dlm paypal tue...

kene verify gak la bro..aku pakai paypal gak.. mule2 try la register tnpa verify, pstu takley.. wa tu kene verified paypal baru leyh register..
nah aku tlg, g ym titaniumhijau.
aku amek service die, buat vcc.. virtaul car credit.. kejap je da verify paypal tuh..

*public bank tuh. haih, janji 2minggu boleh dpt card.. nih da 2 bulan lebih da.. tk dpt2 lagi.. aku dah abes 8 week plan dah pun.. skng pun tk dpt lg.. baru jek diluluskan.. tnggu surat sampai..
ko kene selalu kol customer service die tuh.. then, tnye2.. kol tiap2 hari pun tkpe..
aku sampai naik tingkat 10 g anta sendiri application yg die srh verify tuh.. kat hq.. kate seminggu da siap, tp ni da seminggu lebih da.. bile kol kelmarin, baru diluluskan.. alhamdulillah..

ow ya, service si titanium tuh rm40.. ade website die. aku lupe.. mntk kat die sndiri lah ek..

QUOTE(ubuntu90 @ Dec 8 2008, 01:08 PM) <{POST_SNAPBACK}>
kene verify gak la bro..aku pakai paypal gak.. mule2 try la register tnpa verify, pstu takley.. wa tu kene verified paypal baru leyh register..
nah aku tlg, g ym titaniumhijau.
aku amek service die, buat vcc.. virtaul car credit.. kejap je da verify paypal tuh..

*public bank tuh. haih, janji 2minggu boleh dpt card.. nih da 2 bulan lebih da.. tk dpt2 lagi.. aku dah abes 8 week plan dah pun.. skng pun tk dpt lg.. baru jek diluluskan.. tnggu surat sampai..
ko kene selalu kol customer service die tuh.. then, tnye2.. kol tiap2 hari pun tkpe..
aku sampai naik tingkat 10 g anta sendiri application yg die srh verify tuh.. kat hq.. kate seminggu da siap, tp ni da seminggu lebih da.. bile kol kelmarin, baru diluluskan.. alhamdulillah..

ow ya, service si titanium tuh rm40.. ade website die. aku lupe.. mntk kat die sndiri lah ek..

Tak yah verified paypal pun boleh register...jgn terus klik ke join now..cuba klik ker FAQ dan pilih "join now using alternative payment method".
InsyaAllah boleh...

Tq

waaaa..
gua dah join WA!!... laugh.gif

so, kalu ade ape2 mintak tunjuk ajar dari kawan2 n sifoo sekalian..
hehe... laugh.gif

so, what the 1st step should i do?