Jump to content
Sign in to follow this  
zolapaloza

Buat Duit Dengan Awsurvey!

Recommended Posts

Ya betul..sekarang di internet dah banyak website yang membayar ahlinya untuk memberi pandangan tentang sesuatu produk atau website pelanggan mereka. Kebanyakkannya memerlukan bayaran untuk kalau nak sertai tapi yang ni memang best sebab semuanya free. Korang takkan rugi apapun dapat untung lagi ada..

Ini salah satu Program Survey Online di Internet yang bayar ahlinya untuk jawab soalan survey. Ramai yang tak percaya kan? Tapi aku percaya. Kenapa? Sebab ramai kawan2 aku yang dah join DAN dapat bayaran. Aku pun mula-mula tak percaya. Tapi, kalau kita CUBA, tak mustahil kan? So, mari kita menCUBA hari ini.

Macam mana nak Join Program Survey Online ni? Tak susah. Ikut je arahan di bawah ini :

1. Mesti ada akaun Paypal. Tak ada. Boleh register guna referral link kat signature aku kat bawah.

2. Pergi ke laman web AWSurvey. Referral link pun dah aku sediakan kat bawah tu.

3. Register dan isi apa-apa yang berkaitan.

4. So, lepas itu. Anda boleh jawab soalan survey yang sangat mudah.

5. Tak sampai 1 jam, anda dah boleh dapat $27 usd. (Terutamanya untuk bulan ini )

6. Promosi pada kawan-kawan. 1 orang = $1.25 dollar.

7. Minimum payout adalah $75.

8. Tapi $25 untuk processing fee. So, bila kita withdraw. Kita cuma dapat $50 sahaja.

Mudah kan? Aku tak berani jamin boleh jadi kaya tapi ramai yg dah dapat payout dari program survey ini. So, tepuk dada. Tanya seleralah..

Ya betul..sekarang di internet dah banyak website yang membayar ahlinya untuk memberi pandangan tentang sesuatu produk atau website pelanggan mereka. Kebanyakkannya memerlukan bayaran untuk kalau nak sertai tapi yang ni memang best sebab semuanya free. Korang takkan rugi apapun dapat untung lagi ada..

Ini salah satu Program Survey Online di Internet yang bayar ahlinya untuk jawab soalan survey. Ramai yang tak percaya kan? Tapi aku percaya. Kenapa? Sebab ramai kawan2 aku yang dah join DAN dapat bayaran. Aku pun mula-mula tak percaya. Tapi, kalau kita CUBA, tak mustahil kan? So, mari kita menCUBA hari ini.

Macam mana nak Join Program Survey Online ni? Tak susah. Ikut je arahan di bawah ini :

1. Mesti ada akaun Paypal. Tak ada. Boleh register guna referral link kat signature aku kat bawah.

2. Pergi ke laman web AWSurvey. Referral link pun dah aku sediakan kat bawah tu.

3. Register dan isi apa-apa yang berkaitan.

4. So, lepas itu. Anda boleh jawab soalan survey yang sangat mudah.

5. Tak sampai 1 jam, anda dah boleh dapat $27 usd. (Terutamanya untuk bulan ini )

6. Promosi pada kawan-kawan. 1 orang = $1.25 dollar.

7. Minimum payout adalah $75.

8. Tapi $25 untuk processing fee. So, bila kita withdraw. Kita cuma dapat $50 sahaja.

Mudah kan? Aku tak berani jamin boleh jadi kaya tapi ramai yg dah dapat payout dari program survey ini. So, tepuk dada. Tanya seleralah..

bukti payment?

yup benda ni kurang pasti coz 50% scam dan 50% paying!

kalau korang nak yang 100% sure berbayar korang bleh layari ni PTC <- Click sini!

Tak pun register kat link yang ada dekat signature saya, ada banyak link yang 100% sure bayar pada anda untuk click ads diorang!

aku belum dapat payment lagi setakat ni sebab belum capai minimum $75. Tapi dalam carian aku kat blog tertentu memang diorang dah dapat payment dari syarikat Aclarn Inc iaitu syarikat pemilik website tersebut. Kat bawah ni adalah bukti payment yang aku pinjam dari diorang :

Matlamat aku sekarang adalah untuk mengukuhkan lagi bukti yang adakah Aclarn Inc. ni membayar semua ahlinya. So inilah yang sedang aku buat. Kiranya aku berjaya mencapai minimum payout aku akan cuba redeem duit tu dan kiranya berjaya, aku akan postkan buktinya kat forum ni.

So marilah semua kita register.

Kalo mcm tu, aku tggu ko tunjukkan bukti ko punye lak...

AKu x maun caye sgt bukti dari luar negara ni...

Kdg2 diorg edit....

owh, ok..cmne klau aku cakap ni aku pinjam dari orang kite gak?

aku belum dapat payment lagi setakat ni sebab belum capai minimum $75. Tapi dalam carian aku kat blog tertentu memang diorang dah dapat payment dari syarikat Aclarn Inc iaitu syarikat pemilik website tersebut. Kat bawah ni adalah bukti payment yang aku pinjam dari diorang :

Matlamat aku sekarang adalah untuk mengukuhkan lagi bukti yang adakah Aclarn Inc. ni membayar semua ahlinya. So inilah yang sedang aku buat. Kiranya aku berjaya mencapai minimum payout aku akan cuba redeem duit tu dan kiranya berjaya, aku akan postkan buktinya kat forum ni.

So marilah semua kita register.

untuk pengetahuan korang. Itu adalah bukti bayaran aku. Aku dah letak kat banyak forum rasanya.

Kalo mcm tu, aku tggu ko tunjukkan bukti ko punye lak...

AKu x maun caye sgt bukti dari luar negara ni...

Kdg2 diorg edit....

Itu bukti aku la. Orang Malaysia gak. Aku takde masa nak edit-edit ni. Benda ni memang bayar jika kita ikut peraturan diorang.

owh, ok..cmne klau aku cakap ni aku pinjam dari orang kite gak?

hehe..

aku da masuk da.. tapi sekali je dapat buat survey pastu hampeh..

tak taula mana silapnye

memang hampeh kalau tak tau camana nak wat duit dari program ni. Bende ni, korang kene promote. Lagi ramai downline korang. Lagi cepat korang dapat capai minimum payout.

aku dah dapat 3 kali bayaran dari program ini. Ini bukti terlatest dari aku : Bayaran ke 3 dari AWsurvey

bro titaniumhijau.. :lol:

ko tlg cakap kat thread biz plak...

apa ek..dapatkan rm21 percuma sekarang ke tajuk dier..

aku da taktau nak cakap apa da..

tak percaya2 jugak...aku da cakap ko da dapat payment tapi nak gak tgk yg aku..

tensen ah <_<

bro titaniumhijau.. :lol:

ko tlg cakap kat thread biz plak...

apa ek..dapatkan rm21 percuma sekarang ke tajuk dier..

aku da taktau nak cakap apa da..

tak percaya2 jugak...aku da cakap ko da dapat payment tapi nak gak tgk yg aku..

tensen ah <_<

haa..berapa banyak topik kat putera nih haa? aku dah try jawab kat semua thread yang aku jumpa..korang ni memang suka wat banyak2 thread ka??

takpe. usaha je lagi. aku rasa ada dah orang kita selain aku dah setat dapat income dari awsurvey ni. :)

ntah ar...

aku rasa diorang ni pakai hentam jer kot..

ramai bebudak dalam ni.. :lol:

dalam thread biz pun ader e-income ni...

tak plak kene ban ek..

ish...pelik aku...

ari tu aku bukak thread kat sana...

terus kene warning...

takleh masuk putera ni seminggu...

aku baru blaja waktu tu...takpe2...

mod tanak check? :lol:

ntah ar...

aku rasa diorang ni pakai hentam jer kot..

ramai bebudak dalam ni.. :lol:

dalam thread biz pun ader e-income ni...

tak plak kene ban ek..

ish...pelik aku...

ari tu aku bukak thread kat sana...

terus kene warning...

takleh masuk putera ni seminggu...

aku baru blaja waktu tu...takpe2...

mod tanak check? :lol:

mod sibuk kot. apa kata ko apply untuk jadi mod. senang ko nak wat thread sendiri nanti. Hehe :blush:

nanti aku usha section sana plak..

sekarang kan da ader pelantikan utk mod2 baru..

huhu...

kat e-income ni tanak ke?

aku rasa baik takyah wat pelantikan baru kat sini...

nanti haru-biru...

aku da nampak WW2 ari tu...

huahuahua..

nway gud luck utk sume yg nak wat duit k...