Jump to content
biasa-normal

Kepada Guru Sekolah Di Penang-murah-

Recommended Posts

Salam,

Alhamdulillah skrg aku ada ilmu sikit mengenai blog dan cara buat duit melalui internet. Aku juga tahu sedikit sebanyak mengenai marketing Blog, iaitu bagaimana nak dapatkan kunjungan orang ramai yang melayari internet.

Ini Blog utama aku: http://amplemoney.blogspot.com Google PageRank 3

So, aku ingat nak ajar korang buat blog dan cara buat duit di internet yg percuma punya. Percuma maksudnya, x perlu invest duit bila nak cari income melalui internet ni.

Rate pengajaran aku murah je, tapi korang kene sediakan kelas, komputer dan internet connection.

Rate aku : RM2/orang

Time:9am-4pm (Jumaat atau Sabtu atau Ahad)

Minimum: 5 orang

Aku alu-alukan Guru penolong kanan, pengetua atau guru besar untuk approach aku bagi mengajar student sekolah diorang.

Bagi student sekolah, insyaAllah aku akan ajar kebanyakan mengenai Blog dan HTML. Duit internet x sgt, sebab kebanyakan nak buat duit dalam internet ni, umur diorang mesti cecah 18 tahun.

Untuk sekolah:

Rate aku : RM1/student

Time: 9am-4pm (Jumaat atau Sabtu atau Ahad)

Minimum: 10 student

Waktu rehat akan diambil sedikit dari masa tersebut utk solat dan sebagainya. Aku tinggal di Penang skrg, jadi utk nak buat kelas kat area Penang insyaAllah aku boleh travel pi sana.

Ni Profile Blog aku(Klik): http://www.blogger.com/profile/ksoleh

Dgn pembelajaran dalam kumpulan, insyaAllah lagi banyak ilmu dapat ditimba sekiranya banyak soalan ditanya oleh pelajar sambil aku boleh dapat idea yg lebih bnyk, insyaAllah..-smile-

Harap Dapat Maklum Balas dari Warga Putera

Wassalam. Kad Aku:

Edited by ample_05