Jump to content
inlook

Pelaburan Adsense - Tiap Bulan Payout Insyaallah

Recommended Posts

sory tak reply lak msg2 korang... tersibuk sikit... aku ada nak bukak kelas "Adsense Edisi Khas Black & White Hat" .. sapa yang berminat nak tau leh PM aku.. Aku akan guide step by step sampai payout... ada modal sikit la.. Nie limited coaching.. support sampai berjaya.. InsyaAllah....jangan lupa.. minat nak tau PM aku...

Untuk pelaburan nie... aku nak selesaikan yang ada dulu dalam tempoh dua - tiga minggu nie insyaAllah selesai.. Mungkin tak ambik lagi pas nie.. tak larat lak rasanya..... :)

P/S : Promosi Last :) .. Nie lain topic sikit.. sapa nak income tambahan dari jiran ke sedara ke yang nak register streamyx boleh register kat aku.. aku kasi komisen 100 - 120 % .. takyah apa-apa dokumen.. sms maklumat pendaftar sahaja...

AKU BERMINAT NGAN KELAS KO PLZ PM AKU..

ok bro.. cek PM..aku dah PM

teringin gak nak belajar adsense.... Please PM me.... :P

Edited by BudakKomputer

Salam...

Aku ada satu projek beta... nak test market...

Projek nie berkenaan adsense... Projek nya begini :-

1. Korang bayar modal dalam beberapa RM. Aku creatkan beberapa blog & aku marketkan.

2. Aku akan promote blog tersebut sampai ko dapat hasil sehari US5 - US10 Sehari.

3. Pastu tiap bulan ko kutip hasil sendiri.

KALAU TAK BERJAYA...

Sebab tak berjaya?kena ban @ market tak menjadi, maka aku :-

1. Aku pulangkan 40 % dari jumlah pelaburan.

2. Tapi kalau jumlah earning dah berjaya dicairkan lepas tu baru gagal, aku tak pulangkan modal.

3. Kalau dah balik modal.. akaun kena tutup.. aku tak pulang modal

SIAPA AKU

1. Aku memang tiap bulan pergi western union cashkan duit adsense.

2. Berpengetahuan tentang adsense blackhat & whitehat

3. Dah lama berkecimpung dengan adsense

4. Dah berjaya melahirkan beberapa orang dalam penggiat adsense mendapat hasil seperti aku.

5. Akaun tak pernah di ban

6. Nak tau lanjut PM aku.

KENAPA TAWARAN NI DIADAKAN?

1. Sebagai pendapatan tambahan bulanan sebelum duit adsense keluar.

2. Orang kadang cakap, "kalau dah teror buat apa jual?" aku tak jual... aku just tolong orang..aku nak create pendapatan harian, mingguan dan bulanan untuk sku.

KENAPA TAK JUAL EBOOK Berkaitan Teknik?

1. Aku memang jual ebook.. tapi malas dah nak menjawap pertanyaan orang

2. Sebagai jalan mudah... aku buatkan terus... ko bagi modal jerk..

KONSEP

1. Caya mempercayai..

2. Kita leh jumpa face to face...

3. Jujur dalam berursan.

Ok sampai sini dulu.. Nak tahu lanjut PM aku...

agak berminat...

mcm2 dah try b4 x penah pun dapat income...

:wacko:

agak berminat...

mcm2 dah try b4 x penah pun dapat income...

:wacko:

Yang pelaburan tu aku dah tak buat bro... tak larat... aku tak sempat... aku sempat untuk mengajar jerk.. :) apa-apahal cek PM

Callen Brothers ada buat produk gila lagi... $27 untuk 160 complete website plus Private Label Rights articles yg special.. istimewa and highly optimized for Adsense..

maybe you guys wanna check it out??

Callen Brothers ada buat produk gila lagi... $27 untuk 160 complete website plus Private Label Rights articles yg special.. istimewa and highly optimized for Adsense..

maybe you guys wanna check it out??

Banyak nya website. sampai 160..Aku buat 4 -5 website jerk... Nie semacam HyperVRE kot.. entah.. aku pun tak tau... Aku guna teknik mat saleh yang simple2 jerk . yang penting bagi aku HPK jerk... kenapa HPK.. jom tengok bawah nie..

Walaupun trafik tak lebat masuk.. tapi bagi aku yang malas.. ok jerk.. :) sebab nie dah jadi autopilot.. tinggal cek jerk hari2.. hujung bulan gi RHB.. Nikmat Tuhan... Cuma blogspot yang bawah tu teknik blackhat sikit... dah tak bagi aku duit lak.. ces... Dulu tulah sumber yang maut bagi aku.. klik boleh dapat banyak.. tapi dah kena smart price gaknya... nak buat yang lain sibuk.. adjust client aku punya... (tapi ada gak orang tak caya aku ada client, tak penting kot... yang penting masing2 bahagia)...

Edited by inlook

bro...mahal gak gak tu...RM365...dok mane bro...boleh kita jumpe,nk discus dulu

Harga tu memang sebegitu rupa... sebab benda boleh pakai lama... hehehe... Pelaburan pun sebelum nie harga cam tu.. cuma lagi murah sikit... yang niee mahal sikit coz memang leh buat duit :)

Aku duduk area JB.. boleh jek..

Banyak nya website. sampai 160..Aku buat 4 -5 website jerk... Nie semacam HyperVRE kot.. entah.. aku pun tak tau... Aku guna teknik mat saleh yang simple2 jerk . yang penting bagi aku HPK jerk... kenapa HPK.. jom tengok bawah nie..

Walaupun trafik tak lebat masuk.. tapi bagi aku yang malas.. ok jerk.. :) sebab nie dah jadi autopilot.. tinggal cek jerk hari2.. hujung bulan gi RHB.. Nikmat Tuhan... Cuma blogspot yang bawah tu teknik blackhat sikit... dah tak bagi aku duit lak.. ces... Dulu tulah sumber yang maut bagi aku.. klik boleh dapat banyak.. tapi dah kena smart price gaknya... nak buat yang lain sibuk.. adjust client aku punya... (tapi ada gak orang tak caya aku ada client, tak penting kot... yang penting masing2 bahagia)...

aku client inlook dan aku sahkan beliau layak dipercayai...thanx inlook for all the hardwork....

aku client inlook dan aku sahkan beliau layak dipercayai...thanx inlook for all the hardwork....

Tenkiu... tenkiu...

ada tawaran istimewa untuk 5 peserta terawal... maklumat lanjut terus YM aku.. tenki

aku selalu gak tanya memacam dengan inlook nih, takda kedekut ilmu punya.