Jump to content
BUDAK KECIK

Surat Rayuan Pertukaran Kampus

Recommended Posts

Merujuk kepada perkara di atas saya Amir bin Amirul telah berdaftar sebagai pelajar di institusi pihak tuan ingin membuat rayuan pertukaran kampus di atas sebab-sebab tertentu yang tidak dapat saya elakkan.

Sebab-sebab saya ingin menukar kampus adalah kerana saya mengalami masalah di mana ibu saya adalah ibu tunggal yang hanya menyara kehidupan kami sekeluarga dengan menjalani perniagaan sendiri,oleh itu ibu saya mengalami masalah kewangan bagi menampung pembelajaran saya sepanjang di institusi tuan.Saya dapati bahawa pihak pinjaman pelajaran MARA tidak menyediakan pinjaman pelajaran bagi pelajar yang berdaftar di MMU kampus melaka tetapi kampus Cyberjaya sebaliknya.jadi bagi memudahkan saya memohon bantuan pelajaran MARA, saya amat berharap agar saya dapat ditukarkan di kampus Cyberjaya.Saya amat berharap agar pihak tuan dapat mempertimbangkan alasan saya bagi meringankan beban ibu dan juga saya yang amat memerlukan bantuan pinjaman pelajaran bagi meneruskan pengajian saya.

Dengan ini saya sertakansegala lampiran sebagai sokongan surat rayuan saya dan juga sebagai rujukan pihak tuan.

kerjasama dari pihak tuan amatlah saya hargai.

ngko xde kamus ke?huhuhu ce rajin sket tgk kamus tuhh

sian lak tgk ko nihh..kan ke MMU mahal ongkosnye hehehhee.xtry IPTA ke?IPTS ke tp survey ar dlu yuran..aku dlu pon dpt gak offer MMU ni tp mls nk g mahal nak mam trus gua rejected.ehehhe

citcat.com

what a weird words~ there's an error when i add some verb.anwyy, its good 4 newbie 2 find it out. :blush:

*ops! my mistake! write in short form. :wacko: lol

Edited by shinshishio

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...