Jump to content
-=yakuza=-

Duitt Teruss Masukk Katt Acount Korang9 Free

Recommended Posts

Program duitsenang.net adalah merupakan program reseller yang

bakal hangat dan pastinya anda tidak akan duduk diam

untuk menyertai duitsenang.net ini.

Duitsenang.net menawarkan kepada anda satu perniagaan online.

Hanya bermodalkan RM50 akan layak untuk menjadi reseller e-book

Duitsenang.net dan menjana pendapatan sehingga RMXX.XXX

Anda berhak untuk menjual semula ebook, seberapa

banyak kali yang anda suka.

KELEBIHAN DUITSENANG:

1. KONSEP ''New babies''. Bisnes ini TIDAK akan menjadi TEPU!!!!

Program ini membantu agar semua org mendapat keuntungan, bukan

hanya kepada orang yg terawal join sahaja.

2. Sistem Forced Matrix 6x4 Spillover - tidak perlu menunggu lama untuk

mendapat pulangan.

3. Masih baru , permintaan pasaran amat tinggi.

4. Daftar percuma-anda di beri tempoh selama 5 hari utk aktif keahlian.

5. Senarai downline dan ''downline tree'' adalah sistematik dan mudah

dilihat, boleh lihat keseluruhan downline tree walaupun selepas level

ke 4...

6. Bayaran terus ke akaun penerima (top-position) bukan kepada admin.

DAFTARR SEKARANGG

Edited by scorps
Referral link di dalam posting akan dipadamkan dan jika masih berdegil, sila calonkan diri untuk kena banned.

hahaha..satu g bentuk penipuan

perigi duit tu penipu gak :rolleyes:

ntah2 ni ank syarikat die,maklumla perigi duit dah nak tutop

ye ke perigi duit dah nak tutup?

nape? cam ne awak tahu?

hahaha..satu g bentuk penipuan

perigi duit tu penipu gak :rolleyes:

ntah2 ni ank syarikat die,maklumla perigi duit dah nak tutop

ade bukti ka ?

to be honest.. semua program yg seumpama ini nampak macam scam.. kepada mereka yang boleh berfikir secara mendalam laa.. tp tidak mustahil ianya benar..

Ingat lagi pada SwissCash? Kena banned sebab scam kan? Aku antara mereka yg terawal join program tu dan actually program tu memang betul sehingga satu tahap orang atas aku tiba2 lenyap.. lepas tu jd scam..

Pastu aku teringat yg main saham 3 bulan tu.. ntah apa namanya ntah aku dh lupa.. tapi seingat aku dalam 3 bulan kita akan dapat pulangan 200% dari modal... kalo kita melabur USD1000, dalam 90 hari kita akan dapat balik USD2000.. Yang tu pun pada peringkat awalnya memang benar.. sebabnya, kawan aku sendiri join dan aku tengok dengan mata kepala aku sendiri dia memang dapat pulangan sebanyak itu dalam 3 bulan.. Tp lepas 6 bulan program tu dikatakan haram dan terus hilang..

Ada lagi 5-6 contoh yang serupa.. cuma aku tak ingat namanya selepas terkena dengan swisscash sebelum dia dibanned.. tu pun nasib aku dapat modal balik (ada ler untung sket)..

Pada aku, MLM tu lebih baik dari program macam nih (tp aku tak suka MLM.. kena taja orang la.. carik downline laa..) at least MLM memang jual barang dan perniagaan tu memang sah dan halal di sisi Islam...

Pada aku, program "Easy Money" macam nih, pengakhirannya akan jadi scam... pada aku, cara terbaik dan paling afdal nak carik rezeki ialah secara "Hard-earned Money".. MLM pun pada aku tergolong dalam "Hard-earned Money" sebab kita terpaksa mencari pelanggan untuk product dan downline untuk kembangkan sayap kita...

Program duit dari internet? Itu seumpama scam.. kalau ada yg jenis sewa iklan kat internet, pada aku tu pun jenis "hard-earned" gak sbb korang kene buat laman web yg betul2 bagus sebelum leh dapat approval utk dapat duit dari iklan click atau banner kat lawan web korang.. aku tak ingat caranya tp pernah terbaca tentangnya..

Sebab itu Rasulullah SAW pernah berkata 9/10 dari rezeki adalah dari perniagaan.. maka cuba kita fikir... program "easy-money" nih terdiri dari konsep "perniagaan" ke? boleh ke ia tergolong dalam 90% dari rezeki yang di sebut oleh Baginda?

Edited by baok

errr.nak tanya skit boleh tak?

tapi nak tanya kat member yang dah masuk n dapat duit la.

kalau join tu, bayar kene transfer ke sape?kene bayar kesape dulu masa mule2 masuK?

akaun bank kat malaysia ke atau ke akaun paypal?

sebab setahu aku automatik withdrawal tak boleh dilakukan lagi dimalaysia.semua kene verify ngan manual dulu..

pastu korangnyer duit masuk ke akaun sape plak?akaunbank malaysia ke atau akaun paypal?

errr boleh tak member yang dah masuk cuba post kan image dari login panel masing-masing untuk tgk auto payment ke pakai manual payment.

pastu baru aku percaya n join nak masuk.

errr.nak tanya skit boleh tak?

tapi nak tanya kat member yang dah masuk n dapat duit la.

kalau join tu, bayar kene transfer ke sape?kene bayar kesape dulu masa mule2 masuK?

akaun bank kat malaysia ke atau ke akaun paypal?

sebab setahu aku automatik withdrawal tak boleh dilakukan lagi dimalaysia.semua kene verify ngan manual dulu..

pastu korangnyer duit masuk ke akaun sape plak?akaunbank malaysia ke atau akaun paypal?

errr boleh tak member yang dah masuk cuba post kan image dari login panel masing-masing untuk tgk auto payment ke pakai manual payment.

pastu baru aku percaya n join nak masuk.

aikk takde ke ahli2 perigi duit yang sudi paste member screen?hohoho..macam mana nak percaya automatik payment ni wujud.

aikk takde ke ahli2 perigi duit yang sudi paste member screen?hohoho..macam mana nak percaya automatik payment ni wujud.

:lol: jawapan dia.....maybe diorang bz sket kot.

bg la masa kat diorang sket..