Jump to content
redze

Tentang Ketagih Perempuan

Recommended Posts

ok ker tak? apa pendapat bro scorps tentang pempun rokok? hee..camne nak hapuskan rokok ? susah gak rasanya kan?
:lol:

ko tanya aku pasal pompuan merokok??

pendapat aku satu je..

balik kepada ketentuan agama dlm hal merokok ni...

fikir-fikirkan laaa

pada pandangan aku, pompuan yg merokok ni ada sifat negatif,

err..

tu jer laa kot.

bagi aku ada macam2 sebab yang buatkan pompuan merokok sama juga la ngan alasan napa laki merokok..So, x ada la bezanya laki dan perempuan yang merokok cuma dari segi persekitaran kat negara kita nie kalo perempuan yang merokok nie nampak janggal ckit la coz kebiasaannya laki yang merokok..walaupun semua orang tahu merokok membahayakan kesihatan tapi kalo dah tegar payah nak berhenti...

mmbr aku ckp....die suke merokok sbb best tgk ASAP2 berkepul2 tue...btul ker kaki rokok? :unsure:

erm kalo nak tgok asap berkepul2 baik kerja kat tempat pembakaran sampah jer..haha..bg aku yg merokok..ntah la kalo x merokok rasa lain plak jer...haha..x tau nak gambarkan cam ne..

aku ckp jgn mrh ea..aku xsuke perokok..aku xsuke bau asap rokok n aku jijik tgk puntung rokok tue..xkesahla laki@gal..

but if mber2 aku merokok,aku try utk jauhkn diri...xthn...

bagi aku ada macam2 sebab yang buatkan pompuan merokok sama juga la ngan alasan napa laki merokok..So, x ada la bezanya laki dan perempuan yang merokok cuma dari segi persekitaran kat negara kita nie kalo perempuan yang merokok nie nampak janggal ckit la coz kebiasaannya laki yang merokok..walaupun semua orang tahu merokok membahayakan kesihatan tapi kalo dah tegar payah nak berhenti...

ku sokong ko! :rolleyes:

lelaki merokok sbb nk macho nmpak,nmpk megah bile kuar asap kepul2 dari mulut..kalau perempuan merokok sbb ape?mmmmmmmmmm :wacko:

rokok kn tabiat yg x molek dpandang walau llaki. kdg2 kat ofis kwn2 laki dtegur mrokok spt org yg hina sgt... sian pn ada tp tu la cari penyakit.. hehe..

apath lg ppuan, mmg x manis kalu hisap rokok ni.. kbykkn sbb bkawan kot..

kalo da pmpn yang isap rokok...abeh la..haha...nak jadi jantan 30% lagi..diorng isap ni baget je, nak tunjuk kat orng ramai yang diorng ni pn leh wat ape yg lelaki leh...2 yang kekadang ade pmpn cr lelaki nak wat seks, ye la kan biase lelaki cr pmpn..ni tanda nye pmpn 2 nak jadi lelaki@jantan...

pendapat ak la kan, merokok ni memang negatif la, tp ak still xphm kenape time stady ak mesti isap rokok...time cuti xpulak...ak tol2 xphm...haha.habit kot...

kalo da pmpn yang isap rokok...abeh la..haha...nak jadi jantan 30% lagi..diorng isap ni baget je, nak tunjuk kat orng ramai yang diorng ni pn leh wat ape yg lelaki leh...2 yang kekadang ade pmpn cr lelaki nak wat seks, ye la kan biase lelaki cr pmpn..ni tanda nye pmpn 2 nak jadi lelaki@jantan...

pendapat ak la kan, merokok ni memang negatif la, tp ak still xphm kenape time stady ak mesti isap rokok...time cuti xpulak...ak tol2 xphm...haha.habit kot...

time study kau hisap rokok sbb kau stress waktu blaja...tak pun tension byk sgt huruf,perkataan,formula yg kene hafal :wacko: ..mcm aku jugak..hahahahah :lol: :lol:

Edited by mon678

perokok ni ada gak nk bhenti, tfikir apa la pekdahnye aku hisap rokok tp payah sbb ksan nikotin wat ktagih... otak dungu je sbb x kena nikotin..

:-)

Penyakit pun senang hinggap bila hisap rokok ni..

Bayangkan kalau korang dah hisap rokok dari umur 20 sampai lah umur 50 Tahun kira2 20 tahun hisap rokok macam mana agaknya rupa bentuk jantung tu kalau kita dapat tengok...agaknya mungkin hitam pekat dan likat pasal dah banyak tar yg melekat kat jantung tu..