Jump to content
topeiRa

Jom Chat Kat Official Putera.com Channel

Recommended Posts

memacam. hokhokohkohkohkohk

anyway rads, ip address anda telah dibenarkan masuk. sekian harap maklum biggrin.gif

lahh kurun bila punya topic daa. Memang ler takda org sbb dah tukar ke server lain. Tak silap irc3.puteranet.org kot? aku pun dah lupa.

Edited by Eyan

adiputra

Ok. Aku anggap kau dah download and install mIRC kat pc kau. Buka mIRC.. kat mIRC options (press ALT+O) tu letak name,email adress, nicknames bla bla bla. Dah selesai.. click OK. Kat window status kau type /s irc3.puteranet.org 7000 -j #putera.com. Lepas tu kat dlm channel type "Yay, happynya dpt masuk" :lol:.

Edited by Eyan

aduhla,apa la guna mirc, wat la macam flash chat ke, gerenti ramai org masuk, sebab flash chat sesuai untuk forum chat, takpe la, aku sekadar mencadangkan..

adoi, wilek la oi,apa nkau ingat semua orang kat situ mengadap irc 24/7/365?

sebaik-baiknya masuklah lepas solat tawarikh sekarang ni, boleh la borak ramai ramai,kat situ ramai parking nick je.. borak memalam je..

k jumpa awok ssana..

tapi biasa la kat situ, bahasa yg digunakan tu macam kasar je, maklum la, kat dalam tu banyak loser,noobs,boobs,hekes (kunun2 je la ni) dan memacam jenis loser lagi..

tapi tak per, loser loser pom, derang ni baik,selalu tolong orang yg tanya soalan bebaik, aku pomm belajar dari sana gak, takat kena kutuk tu benda biasa je, tak terasa pom,nak terasa apa, kena kutuk dek loser, kalu dek awek cun ke ok la jugak..

oleh itu, beramai ramai la kita bertazkirah di cenel ini,yosh jumpa anda di sanaaaaaaaaaaaaaaaa....

ohkohkokohkohkho. nampaknya dia gagal ujian pertama. jiwa lembut sangat. ko kena belajar dengan pejuang pejuang dalam forum ni yang jiwa mereka kasar, suka memberontak, suka menegakkan benang yang basah, dan adakalanya nak menjadi samseng siber :lol:

keraskan hati tu sikit dik. alam siber tak sama macam alam nyata. bak kata petabite, kami ni baik orangnya.

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah ah ah ah ah ah ah ahahaha lariiiii (stail apek crap)

ako tulis hi pastu kne sound dok diam2 xleh??

hahaha lawak.. siapa la yg sound kau tu :lol:. Aku ada join tapi tgk semua diam je. Kalau kat server webchat dulu.. mak aih.. mcm kedai kopi.

hahaha lawak.. siapa la yg sound kau tu :lol:. Aku ada join tapi tgk semua diam je. Kalau kat server webchat dulu.. mak aih.. mcm kedai kopi.

aaa tula sapa yang sound? susah betul kalau hati lembik ni, sikit sikit terasa :P anyway eyan, takkan ko nak expect setiap kali ko masuk ada je orang menyembang. sama je macam webnet dulupun bukannya 24jam ada aktiviti. ko yang masuk lepastu bebuat senyap, ataupun ko masuk taim orang lain senyap. nasib la. takkan nak kitorang bubuh "robot" merepek macam kat jiwang tu yang merepek ntah apa apa kat channel 24jam? tak genuine la. microsoft marah kalau tak genuine ni.

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah ah ah ah ah ah ah ahahahah lariiii (stail apek crap)