Jump to content
Sign in to follow this  
aina_sara

-delete-

Recommended Posts

Sumber yang diragui kesahihannya. Jangan percaya benda2 macam nie... nama jer Taqwa, untuk menarik orang melayu masuk dan supaya yang masuk nie confident. By the way, mana nama pendaftaran syarikat atau badan yang menguruskannya. Selain tu, kena check dulu sama ada koperasi nie benar2 wujud atau tidak.... website, alamat koperasi, no telefon, no pendaftaran? Kalau semua tu sahih, baru ler boleh selidik lebih lanjut sebelum joint....

Edited by LanoG

Sumber masih tak sahih sebenarnya. Sistem tu bukan sistem koperasi pun, tu sistem share malah lebih untung dari share hartanah.

Apa perniagaan yang beroperasi dengan pemberian modal dari para pelabur?

Alamat koperasi?

No pendaftaran syarikat?

semua tu tak dijelaskan..tak sahih, maka jangan berani2 nak try..kang rugi jer.

owg dah join tau tapi sebelum owg join laman ni lah...

dowg belum lagi bagi dividen yang di janjikan tu..

dah over week r ni...

walaupun masok xberapa banyak tapi janganlah aggap kami ni xtau ape2...

sijil ade, no ahli ade..

so ape gune jadi ahli koperasi taqwa ni...

kenapa owg tanyer yang lain2 dowg dah dapat duit dowg???

bile kami kol tanye bape banyak pelaburan kami???

dahlah operator telefon x p kursus budi bahasa budaya kita...

kate konsep islam tapi await care cam owg sakai????

owg masok bawah skim smart tax...

hai cepatlah bagi dividen kami spt yang dijanjikan..

bdose am,ik hak owg lain tau..

klu owg tu xberkat, sok2 nak mati mmg payah...

sesiape je yang terlibat klu ade konspirasi...

so klu de staff2 koperasi taqwa yang jengok2 laman ni, jengok r sekali luahan rase ni...

sapa tengok buletin utama 8/4/2008 .. pejabat pan pheonix dina dah kena serbu oleh bank negara.. membuat pungutan wang tanpa kebenaran.. aku minggu lepas pergi pejabat kotakwa kat raub.. bajet nak masuk rm10 ribu.. bila masuk sana aku tgk pejabat (nampak lain macam je tak eklusif langsung).. aku selidik apa benda dia meniaga (takde sangat setakat sabun, jam, apa benda lagi aku tak pasti).. pastu yg buatkan aku tak yakin.. ade satu skim tuh selepas 2 tahun kalau nak sambung ke 10 tahun hanya perlu YAKIN sahaja takde perjanjian.. bila aku baca benda tuh terus aku nampak dah benda ni tak kemana-mana.. banyak kelemahan dan kelulusan bank negara pon takde..

nampaknya apa kata hati aku memang tepat... kalau aku join jugak minggu lepas jawabnya hangus free jer duit aku..alhamdulillah .. nasihat aku... apa benda yg kita nak buat, jgn tamak sangat.. ikut kata hati insyallah allah akan bantu...