Jump to content
Sign in to follow this  
cadman

Autocad Tips Dan Tutorial Ebook

Recommended Posts

boleh muat turun autocad ebook dalam bahasa melayu

335m/s

www.adam-ian.com

cara announce tu mcm utk free download je,

buat pe tu sume??? dah melambak kat pasar2 gelap...

ada ker ebook³ dlm pasaran gelap yang berbahasa melayu

mengenai autocad nie :ph34r:

bleh kasi tau kat ner nak dapat :lol:

buat pe tu sume??? dah melambak kat pasar2 gelap...

bro kasi tau ler kat ner nak cari

kt pasaran mane senang dapat autocad tutorial dalam b.melayu nye?dalam btk buku ke....

ko cube download sample ebook kat web site yg dibagi tu

negok sesuai dgn ko ker tak ebbok tu

mamat aper lak..ni makcik ler..hehehe saya ni ketua jurupelan ngan sykt australia...benda2 ni mmg "pakar" budak2 syalah mencarinyerr..kalau nak ikutkan kat dlm opis kebanyakkan staff yg lukis plan guna autocad ada bnda ni (tak faham buat pe benda ni)...cuba cari kat area sri petaling pasar malam sana..tiap hari selasa..cari kat sebelah public bank area nun...hahahha jumpa lah tanya kat jurujual software kat sana salah sorang mesti ada simpan nak jual...reganyaaa pandai2 lah yer pakcikk oiiii

LAgi satu nape perlu dlm bahasa melayu??? apa penting nak benda ni dlm bahasa melayu??? cuba pakat mai cite skit??? takde kena mengena pun autocad ni belajar dlm b.melayu/inggeris..alih2 benda lain gak yg kita akan lukis..tuturial tu cuma untuk penggunaan basic pada software jer bukan boleh bantu untuk siapkan satu2 pelan...takde kena-mengena...yg penting pengalaman dlm bidang ni...

mamat aper lak..ni makcik ler..hehehe saya ni ketua jurupelan ngan sykt australia...benda2 ni mmg "pakar" budak2 syalah mencarinyerr..kalau nak ikutkan kat dlm opis kebanyakkan staff yg lukis plan guna autocad ada bnda ni (tak faham buat pe benda ni)...cuba cari kat area sri petaling pasar malam sana..tiap hari selasa..cari kat sebelah public bank area nun...hahahha jumpa lah tanya kat jurujual software kat sana salah sorang mesti ada simpan nak jual...reganyaaa pandai2 lah yer pakcikk oiiii

kat sinun ada jual ebook ker? atau buku, setau aku kat sana SW jer belambak lor

LAgi satu nape perlu dlm bahasa melayu??? apa penting nak benda ni dlm bahasa melayu??? cuba pakat mai cite skit??? takde kena mengena pun autocad ni belajar dlm b.melayu/inggeris..alih2 benda lain gak yg kita akan lukis..tuturial tu cuma untuk penggunaan basic pada software jer bukan boleh bantu untuk siapkan satu2 pelan...takde kena-mengena...yg penting pengalaman dlm bidang ni...

org yg dah "pakar" akan cakap macam nie, tapi org yg nak baru belajo takan cakap mcm nie,

depa akan carik sumber³ utk belajo, sapa cakap tak leh bantu korang siapkan plan³ yg nak dibuat,

kalu dah tak tahu apa tu autocad commandnya cene nak siapkan dengan cepat, kalu stakat

tau guna command "Line" "Circle" "Erase" "Trim" itu bukan seseorang yg sangat bagus dlm bidang lukis melukis plan, too basis,

pandangan aku jer :lol:

...cuba cari kat area sri petaling pasar malam sana..tiap hari selasa..cari kat sebelah public bank area nun...hahahha jumpa lah tanya kat jurujual software kat sana salah sorang mesti ada simpan nak jual...reganyaaa pandai2 lah yer pakcikk oiiii

aku pegi takde jual ebook pong? :angry:

laaa autocad dlm bahasa melayu ke?aku adalaa...cd lagi...takyah ebook2...

La.. aiwat tak habaq awai2... pas la sini! Boleh kita kongsi2.. geng!