Jump to content
songusa

Akaun Sudah Dilimpahi Denagn Dasyat Sekali Tanpa Henti

Recommended Posts

Percayalah. Sebulan yang lalu, saya sedang melayari news groups, iklanpercuma.com, freeiklan.com dan banyak lagi program yang menawarkan iklan-iklan perniagaan internet &saya menjumpai artikel seperti ini yang mengajak saya melabur RM50 untuk mendapatkan pulangan beribu ringgit!! Mula-mula saya tidak percaya. Ini tak lain tak bukan mesti bertujuan hendak mengenakan orang sahaja....!! :blush: Tetapi seperti kebanyakan orang, saya tertanya2, jadi saya terus membaca artikel itu. Artikel itu menyatakan bahawa dermakan RM10 kpd 5 nama yg disertakan di dalam artikel tersebut. :rolleyes:

Selepas saya meminta pandangan beberapa orang rakan & memikirkan semula risiko yg ada, :unsure: saya membuat keputusan untuk mencubanya. Tiada apa yg merugikan saya kecuali RM50 & 5 nombor akaun, kan? WELL GUESS WHAT!!! Dlm tempoh 7 hari, akaun saya mula dipenuhi WANG!!! Saya betul-betul terkejut. Saya ingat ia akan berhenti masuk pada bila2 masa sahaja tetapi wang itu tetap datang. Saya memperolehi RM740,226.00 dalam tempoh 35 hari shj!!! B) Sangat berbaloi! Dengan hanya pelaburan sebanyak RM50 !! WANG DATANG SENDIRI KE DALAM AKAUN BANK SAYA!!!

Saya akan terangkan macam mana ia berfungsi & yang lebih penting kenapa ia berfungsi sebegitu. . -_- tetapi klik link ini dulu semuanya ada di dalam ini http://www.freewebs.com/mybk2u/

ingat syaitan selalu menakut-nakutkan kita kepada kepapaan!!!

hahaha... copy n paste....

yes~baru aku nk post :P

camane kte leh tergerak ati nk klik link tu yeh? herm.. sbb post die cam promising je ak :)pastu ble dah bace smpi abis kt web tu....zzzz

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...