Jump to content
mephisto

Pendapatan Dari Internet....

Recommended Posts

letak free download memang baik,..lagi orang minat..

macam2 ko leh buat untuk kekalkan tukang klick ni..

firstly..artikel, n secondly tu biasalah..remainder pakai newsletter..

oh ye kat siter ko "Web Portal And Search Engine Around The World " in blue background,..tak berapa sesuai combination colour tu... merah biru, ..kalau leh guna kombination lain la..

thanks....actually aku dah tukar dah...baru upload tadi ..maybe server lum refresh....aku tengah cari idea lagi nak tambah info....hehehe today aku dapat dalam 6 hinggit usd ...iklan guna adbrite...hope esok bertambah sikit hehehe

thanks....actually aku dah tukar dah...baru upload tadi ..maybe server lum refresh....aku tengah cari idea lagi nak tambah info....hehehe today aku dapat dalam 6 hinggit usd ...iklan guna adbrite...hope esok bertambah sikit hehehe

haha aku gak yang tak merasa adbrite lagi...ye la walaupun sampingan jer, income tetap income..

apa site kau putera...bagi la tengok mana leh tau kot2 kita leh kongsi

ada tapi aku suspend ngan server,..domain pun suspend gak..tunggu setle.. :lol:

hehehe ye ke...apasal kena suspend...apa kata kau tuker gune server baru je

pasal tak bayar, server baru?..apa paling best? Domain? kalau nak setup pun aku nak Below RM 50 jer..coz nak buat adbrite ni..

hehe..rasa cam nak try server dan domain free jer..adbrite leh approve tak ?..

pasal tak bayar, server baru?..apa paling best? Domain? kalau nak setup pun aku nak Below RM 50 jer..coz nak buat adbrite ni..

hehe..rasa cam nak try server dan domain free jer..adbrite leh approve tak ?..

dah sah sah aku punya ni freee hehehehe....adbrite terima.....kau cuba je...anyway so far ok....cuma ada limitation sikit je

dah sah sah aku punya ni freee hehehehe....adbrite terima.....kau cuba je...anyway so far ok....cuma ada limitation sikit je

kalao camni

insyallah aku nak try free la.. :lol:

kalao camni

insyallah aku nak try free la.. :lol:

ok ....kau try je....aku pun malas nak kuar duit ..tu sebab guna free..selagi boleh...esok kalau dah tak boleh baru aku pakai yang bayar punya

ok ....kau try je....aku pun malas nak kuar duit ..tu sebab guna free..selagi boleh...esok kalau dah tak boleh baru aku pakai yang bayar punya

Ye :) ..aku nak try pakai subdomain cam ko..hehe..power support la server tuh..

tapi malangnyer..semua manual..adeh..aku dah la taktau nak masukkan hosting ni.. :(

pastuh aku ada fail2 Http lama...nak upload pakau FrontPage aku salah upload pulak ..dah corrupt semua..hampeh tol...

nampaknya nak kene blaja pasal ni....

nak cari client lain la......try buat balik sehari dua ni..

Ye :) ..aku nak try pakai subdomain cam ko..hehe..power support la server tuh..

tapi malangnyer..semua manual..adeh..aku dah la taktau nak masukkan hosting ni.. :(

pastuh aku ada fail2 Http lama...nak upload pakau FrontPage aku salah upload pulak ..dah corrupt semua..hampeh tol...

nampaknya nak kene blaja pasal ni....

nak cari client lain la......try buat balik sehari dua ni..

semoga berjaya...nanti dah siap ..cakap aku...aku pegi klik banyak2 hahahaha....lepas tu aku advertise kat page aku gak...hehehe...

anyway dah tengok tak page aku...aku dah update dah....siap ada penambahan lagi....hahahaha...hardcore hahahaah

jom main ROBOTs! buat duit poket.. nie aku wat nie....setakat nie baru 50 orang tengah main....duit pun masuk RM10, RM20 paling tinggi pun RM50..

aku nak main..tapi tak tu cara...ajar sikit robot...dah masuk web kau...tapi stil tak paham...maklumlah...blajo tak pandai

aku cuba gak zip...tapi yang aku tahu ada satu site tu tak bayar ...sebab aku dah promote kat site aku...then kawan aku beli tapi haram tak dapat commision....anyway aku lupa site mana ..maklumlah...banyak sangat e-books...but kalau kau rasa kau site e-books yang kau jumpa tu bagus n confirm leh bayar..no hal aku leh join jadi affliates.....anyway site kau mana zipp ??

aku lum join lagik. dah banyak kali aku fikir nie. sebab dah banyak sangat aku jumpa kat internet nie. aku terfikir nak collect email and then send promotion memalui email. adakah ini menjadi satu kesalahan?

kalau ko berminat apa kata kita try moneypal07, work together and see what the outcome. Before that, can you just give me a website/site yg ko cakap tak bayar tue?takut gak terkena. nak beringat dari awal sebenarnyer.

aku lum join lagik. dah banyak kali aku fikir nie. sebab dah banyak sangat aku jumpa kat internet nie. aku terfikir nak collect email and then send promotion memalui email. adakah ini menjadi satu kesalahan?

kalau ko berminat apa kata kita try moneypal07, work together and see what the outcome. Before that, can you just give me a website/site yg ko cakap tak bayar tue?takut gak terkena. nak beringat dari awal sebenarnyer.

aliseymen zippo aku dah lupa website tu la...sebab aku rasa ada dekat 3 ke 4 bulan lepas ...lepas tu terus aku tak letak affliates dah kat pages aku...sebab macam tak percaya pulak...actually benda ni bergantung pada the other site..kalau kita affliates pun tapi they all tak bayar kita tak tau...kalau ada orang beli pun kita tak tau gak...tu yang aku buat testing ngan kawan aku.....akhirnya mengecawakan....apapun...tak salah kalau kita nak cuba.....leh aku no hal zipp....aku join je....apa strategi kao

aliseymen zippo aku dah lupa website tu la...sebab aku rasa ada dekat 3 ke 4 bulan lepas ...lepas tu terus aku tak letak affliates dah kat pages aku...sebab macam tak percaya pulak...actually benda ni bergantung pada the other site..kalau kita affliates pun tapi they all tak bayar kita tak tau...kalau ada orang beli pun kita tak tau gak...tu yang aku buat testing ngan kawan aku.....akhirnya mengecawakan....apapun...tak salah kalau kita nak cuba.....leh aku no hal zipp....aku join je....apa strategi kao

cam yg aku postkan sebelum nie, aku nak collect email address and send kat diaorang. Itu jer la, kalau nak buat promotion besar besaran aku tak nak la kuarkan modal, bukan sebab aper, nie first time aku join benda benda internet nie, so aku tak berani nak berabis untuk program nie. untuk affliates kat ko nyer web, ada charges ker?

cam yg aku postkan sebelum nie, aku nak collect email address and send kat diaorang. Itu jer la, kalau nak buat promotion besar besaran aku tak nak la kuarkan modal, bukan sebab aper, nie first time aku join benda benda internet nie, so aku tak berani nak berabis untuk program nie. untuk affliates kat ko nyer web, ada charges ker?

apa kata send je kat yahoo.blogs...aku ada banyak jugak register yahoo blog....kira aku promo kat situ la.....pasal affliates..maksud kau....ada charges macam mana tu ?? explain sikit zipp

apa kata send je kat yahoo.blogs...aku ada banyak jugak register yahoo blog....kira aku promo kat situ la.....pasal affliates..maksud kau....ada charges macam mana tu ?? explain sikit zipp

cam yg ader sesetengah orang buat, diaorang akan letakkan affliates kat blog or web diaorang and then charge for certain amount. contohnyer rm15 or rm 20. adakah untuk letak kat ko nyer blog or web, ko akan charge juga?

cam yg ader sesetengah orang buat, diaorang akan letakkan affliates kat blog or web diaorang and then charge for certain amount. contohnyer rm15 or rm 20. adakah untuk letak kat ko nyer blog or web, ko akan charge juga?

sorry aku blur ni...zipp....affliates tu kira ..aku kena bayar orang yang letak banner aku kat page dia kan.....itu yang aku tahu

kalau orang letak banner kat page aku itu kira advertising..so dia orang kena bayar kat aku .......hehehehe

soklan kau ni lebih kepada advertising ?? betul ke atau aku yang salah ekkk

aku nak main..tapi tak tu cara...ajar sikit robot...dah masuk web kau...tapi stil tak paham...maklumlah...blajo tak pandai

kekekke...sama la, aku pun tak clear

hehehe kau pun sama gak macam aku ke putera......hehehe

biasalah...skill guna internet untuk optimize pendapatan, aku memang tak berapa tahu tentang trick ni..

Multimedia, 3D programming tu tahu la skit2.....

online bisnes2 sendiri baru jer nak blaja,tu pun aku blur dan bengap sangat.. :lol:

kalau affiliate tu aku dah lama la..setakat promote kat site yang ramai orang group directly dapat income contribute ..tu senang jer..

kalau lain....memang nak kene blaja ngan kengkawan la..hehehe

biasalah...skill guna internet untuk optimize pendapatan, aku memang tak berapa tahu tentang trick ni..

Multimedia, 3D programming tu tahu la skit2.....

online bisnes2 sendiri baru jer nak blaja,tu pun aku blur dan bengap sangat.. :lol:

kalau affiliate tu aku dah lama la..setakat promote kat site yang ramai orang group directly dapat income contribute ..tu senang jer..

kalau lain....memang nak kene blaja ngan kengkawan la..hehehe

sama la kita bro....aku tadi baru update site aku...tambah iklan lagi hehehe

sama la kita bro....aku tadi baru update site aku...tambah iklan lagi hehehe

kalau cam tue tak per, kita lupakan dulu topic tue. korang ader apa apa cadangan untuk buat promotion dengan business e-book yg bakal aku ceburi nie tak? aku pikir nak try buat gak, apa comment korang pasal jual e-book nie?

kalau cam tue tak per, kita lupakan dulu topic tue. korang ader apa apa cadangan untuk buat promotion dengan business e-book yg bakal aku ceburi nie tak? aku pikir nak try buat gak, apa comment korang pasal jual e-book nie?

aku ok je zippo...aku leh tolong promote and join kau..tapi satu je ...make sure yang e-book kau tu..betul2 bagus...sebab nanti kita promote yang tak bagus dah dikira tipu oraang huhuhu...apapun aku leh promote kat page aku free and send kat listing mail aku...