Jump to content
Sign in to follow this  
hamlaww

[report ] Putera Teh Tarik Sesion Kat Shah Alam ...

Recommended Posts

Alhamdulilah .. hasrat aku nak jumpa member putera dari area Shah Alam tercapai walaupun ade yg terpaksa menarik diri pada saat akhir .. namun begitu it's a good beginning unutk TT kali ini ..munkin ramai yg belum biasa dengan konsep TT ni .. tapi diforum yg lain aktiviti sebegini bagai rutin .. dlm merapatkan silaratul rahim sesama ahli ...

aku sampai di khulafa lebih kurang 10 minit awal dari waktu yg ditetapkan ... well aku balun roti canai dulu sementara menuggu member yg lain sampai ..

well setelah puas membalun roti canai ... tak lama lepas tuh Pendeta sampai ... well kita orang borak - borak macam2 hinggalah pasal kat putera .. posting2 bodoh ... klau mengikut planning ade lagi dua nak datang .. tapi entah tak nampak batang hidung ... so aku layan borak dengan Pendita .. best borak dengan mamat nih ... tak boring ...

lokasi meja kami dekat dengan screen besar .. memang best port nih ... boleh intai kejap .. kat screen ... well aku bagi Pendita try camera aku .. susah gak aku tengok dia nak shoot gambar ...munkin tak biasa ... well tak pe pelahan - lahan ..

well ni salah satu dari hasil pendita .... tekan separuh untuk focus pastuh tekan terus ... kata kau padanya yg masih kekok lagi dengan camera ... anyway angle dah cantik ....

Pendita in action ..

aku ....

sehingga posting nih dibuat aku baru tahu yg member kita azhar terpaksa tarik diri kerana adehal yg tidak dapat di elakkan well no problem bro take your time do what you have to do first .. this TT just a beginning ..

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...