Jump to content
Sign in to follow this  
C-Fu

Perkembangan Terbaru (dan Lama) Pgc

Recommended Posts

less questions, more answers.

di sini ako harap orang2 kuat PGC boleh mengupdatekan kita semua terhadap apa yang dah (dan akan) jadi terhadap PGC ni. ape status ajk, ape status plan2 yang korang nak buat dulu2, atau apa2 update berkenaan PGC.

since, cam anarchy cakap, ako dan ramai orang pandai mengkondem je, why not kita biar anarchy tampil ke hadapan untuk set things straight dan bagitau kite ape yang telah (dan akan) berlaku kat PGC ni yang sebenar-benarnya.

kalo takde bukti, cakap pon cukup la. because masa akan tentukan samada apa yang ko cakap itu betul atau hanya tipu je.

ps. kepada orang2 lain, jangan flame diorang. biar ni jadi medan diorang terus terang kat kita. kalau nak tanya, tanya je. takyah marah2, because kita semua dah mempunyai pendapat tentang PGC ni dah, so ape2 diorang cakap adalah agak useless (at least, untuk ako). tapi maybe ade baiknya jika kita dengar sendiri dari mulut diorang.

ada berani?

Edited by C-Fu

seriously, aku x nampak signifikan thread ni [aku tak cadangkan tutup ye], sebab aku rasa, yang lama biar "mati". Bukan nak rampas kuasa ke hape, tapi aku rasa, memandangkan ramai yang tolak bila kene tunjuk, so ape kata, instead kita drag isu2 lama, kita bincang baru. semua conversation kita bincang kat sini, sape ada idea, kita bincang kat sini.

jangan bawak naik isu lama sebab aku rasa nanti kita end up in circles. No point in proving who's right since either way, things won't move unless we make it sama2.

ape kate...

Aku lebih suka cadangan tak perlu Ajk yang ko cadangkan dulu tu C-Fu..jadik nak cerita watpe pasal ajk lagi nih?..

Cerita pasal orang kuat PGC..hahaha..mana ada lagi wei..kalau ada mamat perasan lagi.. aku tak tahu la..mungkin yang lama...Terbaru is takder..macam yang ko cakap...pembubaran PGC tu adalah baik untuk permulaan PGC semula..

Ada pulak yang aku nampak bersungguh untuk PGC...Sinful..usaha ko tu aku harap berhasil la ekkk..mungkin lama dah...bak kata ahmades dia semacam dah fedup!....maka nak teruskan gak...?terpulang..

Cadangan C-fu supaya bubar..best..tapi orang yang boleh bubar taknak bubar pulak..aku nak kata apa?...biar jer la.. :ph34r:

I do not come for what you've hoped to do. I've come for what you did. -- V, V for Vendetta.

kalo aku pulak [huhu]:

I do not come for what you did. I've come for what you've hoped to do. -- Sinful to Putera Gamers.

lololol.

wahahahha!! mcm politk dan yg pasti nyer ia ader lah kelab kecik dlm forum..

wahahahha!! mcm politk dan yg pasti nyer ia ader lah kelab kecik dlm forum..

memang dah ada kelab kecik tu PGC lah...! pasti comfirm, pasni kita reramai tengok la hasil...adakah aku berharap? jawapannya ..Ya!
:ph34r:

Aku cadangkan supaya Anarchy99 buat gathering.. kalau leh ntuk semua ahli yang slalu masuk forum nih.. kalau nk ahli kelab baper orang jerk..

n lebih bagus lagi kalau benda2 yang tak puas hati nih kita cakap face to face.. berbincang elok - elok.. lagipun aku rasa kalau AJK - AJk nih kenal real life mungkin lebih senang nak berurusan kut..

mungkin time gathering tuh kita leh lantik kepimpinan baru.. aku rasa ramai kut yang dah tawar hati dan mungkin nak tarik diri kut..

lagi satu.. time gathering nih ler kita boleh tgk kualiti kepimpinan seseorang nih.. bukan senang nk jadi pemimpin.. walaupun hanya untuk kelab yang kecil.. kalau setakat nak tulis panjang - panjang.. post banyak - banyak.. semua orang leh jadi pemimpin.. hehehe..

so.. cadangan aku buatlah gathering.. kalau aku ader masa insyaAllah aku gi walaupun jauh..

selesaikan masalah yang timbul secara matang dan professional.. takyah gaduh2.. peace

kenapa masih harapkan pada Anarchy99, hmm never mind memenag bernas cadangan ko ni frog stone tapi dia masih terbuka lagi ker...Anarchy99....hati kering kot...tak tawar hati..gut luck.. :ph34r:

dia tengah "bercuti" -_-

Edited by ne7za