Jump to content
OkEsh

Lepak @ Uitm Ver 2.001

Recommended Posts

huhu...kena bayor eh..
nape budak dip dpt free jer...?
soit la..ini tidak adil..
suruh ar diorg bayor gak...

info baru...
result xkuar lg ari nie... (bengong btol)

aku dah kol uitm, diorg kata kuar esok. sila check selepas pkl 2ptg..
adoi....entah btol ke x diorg cakap tu..
kecewa aku dibuatnye...

Emow Emow Emow...
aku dok Uitm cawangan dari diploma hingga ke degree...memacam dah aku rasa..dari system makan free smplah aku dah tak layak makan free..hahha..mutu makanan kekadang tak menentu...jujur aku kata..tapi tak pernah lagi aku dengar food poisoning dikalangan siswa...yang banyak dok wat aduan adalah siswi...

bab mutu makanan..dah nama pun makan free...banyak plak bebudak nie songeh nyer...rata2 yang banyak songeh bebudak yang kaya raya...hehehe...xda plak aku dengar bebudak yang dari keluarga yang kurang berada dok mengomel sana sini...makan sudah...banyak songeh jer...

kalo kaya sikit p lah cafe...cafe tak sedap p gerai mamak etc...tapi yang lawak nya...bila duit kureng skit...boleh plak makan kat dining...UiTM terlalu tolong Melayu dan Aku...pepandai lah korang nak hidup...la nie degree dah..so aku tau macam mana hidup tanpa subsidi semua...

lagi satu aku hot ngan MLM nie...terutama Luxor...sorry sesapa bebudak Luxor ya...abis duit ptptn bebudak fresh korang amik...nasihat aku takyah lah gatai2 join MLM...baik bli handset lagi bagus kalo nak membazir sangat...bagi loan perabis kat MLM...untung pun tak menentu...sorry ya abg2 MLM suma tongue.gif

QUOTE(Sonic @ Nov 24 2008, 02:34 PM) <{POST_SNAPBACK}>
rata2 yang banyak songeh bebudak yang kaya raya...hehehe...xda plak aku dengar bebudak yang dari keluarga yang kurang berada dok mengomel sana sini...makan sudah...banyak songeh jer...

see iffa smile.gif
aku x komplen pun pasal makanan biggrin.gif

fry, ada ka rumah 120 satu kepala api ngan air kat sana? kat jengka aritu rm 150 umah api air sendiri mau ingat. orang jengka semua tamak nak cepat kaya. dia ingat student cop duit ka?

Ades, hujan lebat tenet down lak kat umah aku nih .. Memang gila duit pun orang jengka(dalam hal rumah sewa;bukan semua XD ) dry.gif huhu. Kene tunggu esok la la kita budak malas nak tunggu result . huhu

huhu...aku sebagai budak malas, dah rasa malas nak tunggu...
semoga aku diberi kekuatan untuk meneruskan kehidupan ini... (tgh sedih...) mellow.gif

Apa benda ENSA tuh ? blink.gif Boleh la kitorang tumpang bagi galakan kat encik Fry kita nih ... biggrin.gif .. hehe

QUOTE(nocturnal @ Nov 24 2008, 03:43 PM) <{POST_SNAPBACK}>
see iffa smile.gif
aku x komplen pun pasal makanan biggrin.gif

erk..ada ke ak kata ko komplen psal makanan?.. blink.gif
haha ko kuat makan kot..
x kisah makanan cmne pun..asal dpt sumbat dlm perut tongue.gif

QUOTE(raidizh @ Nov 24 2008, 04:32 PM) <{POST_SNAPBACK}>
result exam lmbt lg ke kuar?
ak xanta esemen lg nih
kekekeke

biar betul x anta esemen lagi?..
ak rase result kuar minggu kedua bulan 12 la..

QUOTE(Sonic @ Nov 24 2008, 02:34 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Emow Emow Emow...
aku dok Uitm cawangan dari diploma hingga ke degree...memacam dah aku rasa..dari system makan free smplah aku dah tak layak makan free..hahha..mutu makanan kekadang tak menentu...jujur aku kata..tapi tak pernah lagi aku dengar food poisoning dikalangan siswa...yang banyak dok wat aduan adalah siswi...

bab mutu makanan..dah nama pun makan free...banyak plak bebudak nie songeh nyer...rata2 yang banyak songeh bebudak yang kaya raya...hehehe...xda plak aku dengar bebudak yang dari keluarga yang kurang berada dok mengomel sana sini...makan sudah...banyak songeh jer...

kalo kaya sikit p lah cafe...cafe tak sedap p gerai mamak etc...tapi yang lawak nya...bila duit kureng skit...boleh plak makan kat dining...UiTM terlalu tolong Melayu dan Aku...pepandai lah korang nak hidup...la nie degree dah..so aku tau macam mana hidup tanpa subsidi semua...

lagi satu aku hot ngan MLM nie...terutama Luxor...sorry sesapa bebudak Luxor ya...abis duit ptptn bebudak fresh korang amik...nasihat aku takyah lah gatai2 join MLM...baik bli handset lagi bagus kalo nak membazir sangat...bagi loan perabis kat MLM...untung pun tak menentu...sorry ya abg2 MLM suma tongue.gif

hehe, kat uitm jengka milik mat taha dan anak2, satu bas SISWA food poisoning, di hari yang sama beramai2 masuk hospital, tapi pengusaha dining itu tak kene ape2 pun. they are so invisible~! mad.gif

Mak aih , makin gengster lak mat taha nih , Susah betul ...Patut sesape repot terus directly ke shah alam. Tapi aku dengar mat taha ni kira ada kabel kuat gak kat sne .. huhu..

laaahai, awatnye? diorang kasi makan cicak basi ke? haha laugh.gif
ko kan wira, mane bleh kena poison2 nih

selamat berkonvo utk yg konvo yeah!

adakah rosak system mereka itu. dah satu batch aku check, sorang pun tak de lepas ke degree. dia kuar...

No KP Anda :

Harap Maaf,
Permohonan anda ke Universiti Teknologi MARA adalah tidak berjaya.

Calon-calon yang gagal mendapat tawaran di UiTM boleh mengemukakan rayuan secara online.

Klik disini untuk membuat eRayuan

* Pastikan No KP anda betul dan anda membuat permohonan, klik di sini untuk semak semula

QUOTE(nocturnal @ Nov 25 2008, 01:43 PM) <{POST_SNAPBACK}>
takde la rosak wira.
ko budak tahun akhir kan?
dia kata budak tahun akhir lepas final exam result kuar.

aduss..awat xhabaq awai2..lambat lagi la aku kena tunggu..huhu..penat tul tunggu result degree... Edited by zul_pfs

ados ... pasal aku main letak je kos2 nak masuk ....aku dapat netcentrik...Sedut nota2 kawan aku la . wkaakakka.

PENTING
1. Anda dikehendaki mematuhi syarat-syarat tawaran seperti berikut.
2. Sila bawa sijil-sijil asal seperti surat beranak, kad pengenalan, SPM, STPM, Transkrip Diploma, Transkrip Ijazah dan lain-lain SEMASA MENDAFTAR.
3. Anda dikehendaki membuat pengesahan penerimaan / penolakan tawaran dengan segera dalam tempoh yang ditetapkan melalui laman web di http://www.uitm.edu.my/intake .
4. Calon hanya diterima sebagai pelajar UiTM setelah datang mendaftar, membayar yuran pengajian serta memenuhi syarat kemasukan yang ditetapkan oleh UiTM.

yang aku bold tu kena bawak ek ?

Ados , ingat kalau yang habis diploma dari uitm datang daftar jek laugh.gif , rupanya kena bawak benda2 tu + gi medical checkup la jugak ..