Jump to content
MiTM

Suggesti0n Dari Saya. Investment Program.. Secure For Everyone

Recommended Posts

Assalamualaikum~

Saya zul, selaku penjual buku panduan forex pada tahun 2004 hingga 2006 . sekarang daa abes da.. computer p0n daa format, data habis hilang... tujuan utama saya open thread ni just nak offer satu investment yang kurang famous dimata investor disebabkan oleh return yang rendah tanpa mengenali lebih dekat details program ni.. Buat pengetahuan k0rang, saya dah p0n menjangkau lebih dari 5 tahun dalam dunia investment walaupun umur saya baru mencecah 18tahun pada october tahun ni. :) .

So, apa yang nak dik0ngsikan disini, saya mahu orang ramai join www.forexcapital2.us . bukan apa, just nak mengurangkan kadar risik0 kerugian duit. Seperti isu sekarang, EAindex yang dibanggakan dahulu, sekarang website pr0blem. bila website ok, butt0n withdraw tak ada.. huhu. bukan niat mahu kutuk, tapi hakikat manusia yg suka serbu high return tanpa memikirkan risik0 wang mereka besar kepada kerugian. hurmm... cam sh0rt str0ty la plak.. oklah, kalau ada apa2 pertanyaan, sila postkan di tread ni.. saya pasti menjawabnya sehingga anda memahami. Akhir kata dari saya, tiada pelaburan yang 100% tiada risk. cuma bezanya ialah samada risk low atau high. :)

wassalam.

zul - (012) 487 2125

Berkaitan dengan bezanya forexcapital dengan program investment yang lain, sila lampirkan soalan anda disini.. :) . insyaallah saya akan terangkan details terperinci.

Edited by mohammad zulkifli

Dalam BANYAK2 investment ni, rasanya yang mana akan btahan lama skit.

skrg banyak yg baru2...

tgk eukgold tu.tinggi pulangannye, cume.........bele btahan ke?

what do u think?

skrg banyak yg baru2...

what do u think?

ya, sekarang ni memang terlampau banyak program2 investment sebegini..

bagi saya, first thing yang saya ambil penekanan adalah lama mana sesuatu investment tu

dapat kekal bertahan.. ia mirip dengan low risk la..saya sendiri pun ada j0in abfund,splitindex,profitswinger,eaindex,winli dan lelaen... tapi saya tak berani nak cari downline, sebab saya tahu program tu semua takkan sekukuh swisscash atau lelain... dan sekarang, kit0rang daa kaji dan resultnyer, maj0rity 90% going to scam dalam masa terdekat..

kalau br0 mahukan suggesti0n dari saya, memang saya syorkan forexcapital.. sebab?

*ada license(memang terbukti ada registerati0n. y0u can check on nevada.)

*ada team management(dimana gambar dipaparkan sekali. sudahpun dikenal pasti. program laen takder)

*berlatarbelakangkan foreign contract(betul-betul wujud contract)

*low return(ini menunjukkan risk itu rendah dan ada potensi untuk kekalkan investment plan dan payment)

tapi maaf la yer, program ni tak bayar weekend bc0z di0rang contract foreign, market close pada hujung minggu... s0, di0rang tak dapat bayar... plan di0rang plak, bukan 100 hari tapi 9 bulan. sila rujuk di official website www.forexcapital2.us .

Invest in www.forexcapital2.us.

Easy, Safe, low risk, high return .

skrg banyak yg baru2...

what do u think?

aku rasa yg paling lama bertahan is SwissCash...launch since April 2005 and till today still paying the return without fail..

aku rasa yg paling lama bertahan is SwissCash...launch since April 2005 and till today still paying the return without fail..

ya, betul apa yg br0 cakapkan tu... buat masa ni, yang kita tahu hanyalah swisscash yang paling lama kekal... tapi masih ada banyak program yg kekal bertahan... salah satu yang akan kekal bertahan ialah forex capital . kalau saudara mahu j0in, saya berani bagi jaminan yang modal saudara selamat dikembalikan... we talk about secure and risk.. kebanyakan luar sana, mmg tak perlu diungkap la... risk tinggi kemuncak... huhu.. kalau rajin tu, search la dalam internet pasal tips2 mengenal program yang lebih secure dan low risk.. :-)

macam mane nak tahu samada web tu security tinggi ke tak. ade org kata leh kena [coklat ubat batuk] acc kite.

takut lak nak main invest2 ni

pertama skali, kena la pastikan web tu ada SSL. salah satu pencegahan kepada coklat ubat batuk... url plak kena la tgk baek2... c0z zaman sekarang, website slumber jer di0rang cetak kembali... huhu.

Forexcapital2.us users come from these countries:

Malaysia71.0%

Thailand19.4%

Brunei6.5%

Singapore3.2%

Malaysia71.0%

Thailand19.4%

Brunei6.5%

Singapore3.2%

Less...

apsal jadik lagu tu ekkk?????

Malaysia71.0%

Thailand19.4%

Brunei6.5%

Singapore3.2%

Malaysia71.0%

Thailand19.4%

Brunei6.5%

Singapore3.2%

Less...

:-) . kit0rang ada leader yang giat cari netw0rk di negara-negara luar, salah s0rangnyer adalah nazri omar selaku Financial Consultant Team DreamKaya(swisscash)... selain negara yang saudara senarai diatas, masih ada user dari negara laen join...huhu. kelmarin dulu p0n leader ada buat presentati0n di penang(hotel vistana bukit jambul) dan semalam di sungai petani kedah... :-) . Sebarang info tentang website, saya akan inform pada saudara semua di forum.. :-) . saya salah se0rang leader di malaysia.. perlukan support, boleh la contact saya. :-)

:-) . kit0rang ada leader yang giat cari netw0rk di negara-negara luar, salah s0rangnyer adalah nazri omar selaku Financial Consultant Team DreamKaya(swisscash)... selain negara yang saudara senarai diatas, masih ada user dari negara laen join...huhu. kelmarin dulu p0n leader ada buat presentati0n di penang(hotel vistana bukit jambul) dan semalam di sungai petani kedah... :-) . Sebarang info tentang website, saya akan inform pada saudara semua di forum.. :-) . saya salah se0rang leader di malaysia.. perlukan support, boleh la contact saya. :-)

forex capital ni cam main forex ke?aku ni kire paling awal join abfund.invest lebih RM20K..nasib baik dah pulang modal dgn untung skali.kesian gak kat downlines aku..harap2 still bertahan lg la.at least diorg pulang modal pun kire baik.so,zul,bole ajar aku camne nak main forex capital ni?actually,forex pun aku baru nak blaja.hehehe!!!even ko mude dr aku,tp dlm investment ni,aku salute la kt ko.so,tunjuk ajar ku sifu!

Zack 012-384958

join ler...best woooaku pun dapat hehari....

siap ader lesen dari nevada...

sesapa nak join...meh la ym aku..aku team ipoh...masih baru lagi kat ipoh...

aku sedia menolong korang

Edited by mayoryusa

forex capital ni cam main forex ke?aku ni kire paling awal join abfund.invest lebih RM20K..nasib baik dah pulang modal dgn untung skali.kesian gak kat downlines aku..harap2 still bertahan lg la.at least diorg pulang modal pun kire baik.so,zul,bole ajar aku camne nak main forex capital ni?actually,forex pun aku baru nak blaja.hehehe!!!even ko mude dr aku,tp dlm investment ni,aku salute la kt ko.so,tunjuk ajar ku sifu!

Zack 012-384958

xde la.. forex capital ni investment program... just invest duit dan daily return... cuma yang bezanya, risk tu teramat rendah jika dibandingkan dengan yang lain... saya takkan invite orang mas0k sekiranya sesuatu program itu bakal menyusahkan orang yang saya invite... :) . harap saudara faham.. haa.. lagi satu, forex capital tak bayar weekend.. sebab di0rang contract foreign.. market close weekend, s0 camner di0rang m0 bayar sedangkan di0rang takleh trading foreign weekend... huhu.. apa2 sekalipun, info tetap saya inform disini... supaya orang2 kita senang hati dengan perkhabaran semasa... :)

join ler...best woooaku pun dapat hehari....

siap ader lesen dari nevada...

sesapa nak join...meh la ym aku..aku team ipoh...masih baru lagi kat ipoh...

aku sedia menolong korang

:) . huhu... br0, kamu dekat tak dengan tambun? kalau dekat, zul nak suruh pegi jumpa dengan makcik zul... explain kat dia. zul kat penang sekarang.. tengah busy dengan pr0ject.. banyak sangat yang nak kene handle.. huhu.

saya setuju.. sc mmg masih bertahan hingga kehari ini..

tapi saya nak kenalkan satu lgi peluang yg boleh dkata sekukuh sc..

bila saya dok kaji.. saya tengok profit leh dpt lagi banyak dari sc..

dlm masa dua tahun calcalation profitnya dpt tiga kali ganda lebih banyak dari swisscash..

peluang yg bagi saya, lebih memenuhi kehendak hati saya..

maksud saya.. saya yakin halal.. saya yakin dpt pulangan..

keyakinan status halal..

setiap sen yg kita keluarkan ada akad.. berkonsepkan jual beli.. produk yg diniagakan halal..

keyakinan pulangan..

setiap sen yg kita keluarkan ada lawyer aggrement.. bisnes mantap..

syarikat ni kat malaysia dan ada bisnes yg market produk satu asia(sebagai pengedar tunggal)..

so syarikat offer kita jadi pemodal utk dia beli produk berkenaan dan memasarkannya di negara2 asia.. (ada dlm metro 12 feb 2007 ruang bisnes)

bagi saya ini satu lgi pilihan lain utk sesiapa yg nak yakin dgn pelaburan yg di buat..

ada bangunannya.. ada pendaftaran syarikatnya kat malaysia.. kita leh kenal dan bersalaman salaman dgn pengarah2nya..

kalau ada yg berminat leh pm atau email saya .. :)

saya setuju.. sc mmg masih bertahan hingga kehari ini..

tapi saya nak kenalkan satu lgi peluang yg boleh dkata sekukuh sc..

bila saya dok kaji.. saya tengok profit leh dpt lagi banyak dari sc..

dlm masa dua tahun calcalation profitnya dpt tiga kali ganda lebih banyak dari swisscash..

peluang yg bagi saya, lebih memenuhi kehendak hati saya..

maksud saya.. saya yakin halal.. saya yakin dpt pulangan..

keyakinan status halal..

setiap sen yg kita keluarkan ada akad.. berkonsepkan jual beli.. produk yg diniagakan halal..

keyakinan pulangan..

setiap sen yg kita keluarkan ada lawyer aggrement.. bisnes mantap..

syarikat ni kat malaysia dan ada bisnes yg market produk satu asia(sebagai pengedar tunggal)..

so syarikat offer kita jadi pemodal utk dia beli produk berkenaan dan memasarkannya di negara2 asia.. (ada dlm metro 12 feb 2007 ruang bisnes)

bagi saya ini satu lgi pilihan lain utk sesiapa yg nak yakin dgn pelaburan yg di buat..

ada bangunannya.. ada pendaftaran syarikatnya kat malaysia.. kita leh kenal dan bersalaman salaman dgn pengarah2nya..

kalau ada yg berminat leh pm atau email saya .. :)

kalau business yang berkaitan ngan beri modal, saya kurang minat skit... sekarang ni pun, saya hanya bagi modal dalam company sunshine empire jerk... jadi partner.. :) saya jangkakan forex capital dapat bertahan selama 2 tahun.. kalau lebih, alhamdulillah... lagipun, background forex capital sudah terang terangan kita tahu... contract foreign.. companynya sudah kami jelajahi.. huhu.

kalau business yang berkaitan ngan beri modal, saya kurang minat skit... sekarang ni pun, saya hanya bagi modal dalam company sunshine empire jerk... jadi partner.. :) saya jangkakan forex capital dapat bertahan selama 2 tahun.. kalau lebih, alhamdulillah... lagipun, background forex capital sudah terang terangan kita tahu... contract foreign.. companynya sudah kami jelajahi.. huhu.

ramai gak member saya buat forexcapital dan nampak gayanya sekukuh sc.. kita leh yakin lebih sikit nak banding ngan yg lain2..

tapi bagi saya mcm yg mohammad zulkifli kata beri modal pada sunshine empire mahupun forex capital saya rasa sama gak dua2 kita keluar duit melabur.. betul tak, ke tak sama.. mungkin pulangan la tak sama.. forex capital mungkin dpt lagi banyak.. :)

yg saya cerita aritu pun leh kata banyak gak pulangan malah leh dpt lebih dr sc..

terlanjur dah ter sebut tu leh tak crita cikit pasal sunshine empire.. best ke..

Edited by han77

Malaysia71.0%

Thailand19.4%

Brunei6.5%

Singapore3.2%

Malaysia71.0%

Thailand19.4%

Brunei6.5%

Singapore3.2%

Less...

nampaknya hanya famous di malaysia.. so better korang berhati2.. jgn tertipu lagi.. :rolleyes:

ya, betul apa yg br0 cakapkan tu... buat masa ni, yang kita tahu hanyalah swisscash yang paling lama kekal... tapi masih ada banyak program yg kekal bertahan... salah satu yang akan kekal bertahan ialah forex capital . kalau saudara mahu j0in, saya berani bagi jaminan yang modal saudara selamat dikembalikan... we talk about secure and risk.. kebanyakan luar sana, mmg tak perlu diungkap la... risk tinggi kemuncak... huhu.. kalau rajin tu, search la dalam internet pasal tips2 mengenal program yang lebih secure dan low risk.. :-)

pertama skali, kena la pastikan web tu ada SSL. salah satu pencegahan kepada coklat ubat batuk... url plak kena la tgk baek2... c0z zaman sekarang, website slumber jer di0rang cetak kembali... huhu.

bro.. http://www.forexcapital2.us.. tidak menggunakan SSL certificate ....agak meragukan.. diorng xcukup duet ke..haha :lol:

and tentang pic Executive Management... bkn susah ngt..ambik je gmbr spe2.. bkn ade orang kenal pon.. :rolleyes:

so paling meragukan aku adalah..ayat ko time mula2 tu..yg aku quote..

So, apa yang nak dik0ngsikan disini, saya mahu orang ramai join www.forexcapital2.us . bukan apa, just nak mengurangkan kadar risik0 kerugian duit.
betul ke buleh krengkan risiko kerugian duet.. siap mahu orng ramai join lagi 2 haha.. brpa percent bro dpt promote bende ne.. :rolleyes:

maaf.. bkan sy nk ganggu thread bro.. tp xnak tgk bangsa melayu tertipu lg.. arap thread starter sudi menjawab..

TQ..

Edited by vampire

Sekiranya saya masuk... bolehkah anda menjamin keuntungan dimasukkan dalam akaun bank saya setiap minggu tanpa henti. Jika ada jaminan ini, saya akan masuk dengan hati terbuka. :)

nko masuk ngan member aku dia ade bagi jaminan pasla abb fund..hehheheh...dia siap bagi jaminan kalo duit burn dia gantikan.hehhe

nko masuk ngan member aku dia ade bagi jaminan pasla abb fund..hehheheh...dia siap bagi jaminan kalo duit burn dia gantikan.hehhe

Kalau dia sanggup beri jaminan bertulis dengan tandatangan/cap jari/cop akuan/kad pengenalan... aku sanggup bagi $$$. Salinan kad pengenalan yang sah perlu juga ada... hehehehe. :ph34r:

er, berapa ribu dah ko dpat dengan mende nih??

Edited by PinguSpy

ramai gak member saya buat forexcapital dan nampak gayanya sekukuh sc.. kita leh yakin lebih sikit nak banding ngan yg lain2..

tapi bagi saya mcm yg mohammad zulkifli kata beri modal pada sunshine empire mahupun forex capital saya rasa sama gak dua2 kita keluar duit melabur.. betul tak, ke tak sama.. mungkin pulangan la tak sama.. forex capital mungkin dpt lagi banyak.. :)

yg saya cerita aritu pun leh kata banyak gak pulangan malah leh dpt lebih dr sc..

terlanjur dah ter sebut tu leh tak crita cikit pasal sunshine empire.. best ke..

sunshine empire? sekarang ni harga untuk gold partner adalah 6600usd... pulangan dia 72,000usd dalam masa 3 tahun lebih... monthly payment.. secure. :)

Edited by mohammad zulkifli

hello..zul..

apesal ko xjawab soalan aku 2... :lol:

u takut or xtahu nak jawab ape... haha :rolleyes:

p/s: ko dok penang kt mne?

Edited by vampire