Jump to content
Sign in to follow this  
killercode

Bil Multimedia Terbaru Dari Tmnet

Recommended Posts

Giliran aku laks!!!!!! Dalam bil ada info usage...

Ni aku nak download banyak2 ni seronak lak rasanye....

Untuk itu aku dah beli DVD burner....

Hardisk penuh?????

Tak perlu risau lagik!!!!!!

DVD writer kan ada....

Muahahha 88Gb je bulan januari aku nak target 100GB...

Itu azam aku tahun ni!!!!

Bayar mahal2 nak sekat....

Local torrent dah on...

Apa lagi 24/7 download..... Yahhhh !!!

aku nak tanya skit ..ko pkai vpn ke proxy ke tuk torrent ? ..aku nyer mmg tak jalan terus ,tgh malam ke , pagi buta ke .. memang mati terus :( padahal aku bukan slalu pun donlod .. mungkin 3-4 gig je sebulan ..sedih tul

aku nak tanya skit ..ko pkai vpn ke proxy ke tuk torrent ? ..aku nyer mmg tak jalan terus ,tgh malam ke , pagi buta ke .. memang mati terus :( padahal aku bukan slalu pun donlod .. mungkin 3-4 gig je sebulan ..sedih tul

Dua2 tak pakai... VPN atau Proxy....

Tapi dua2 tu kalau pakai memang laju...Di bypass torrent shaping..

Macam biasa pc 24/7 on pastu download local torrent macam Torrent Malaya.. Torrent Jiwang..

Siang malam download upload...pagi ke petang ke...redah je..

Pastu bagi jadi seeder.. aku rasa upload lebih laa...

Data torrent dari luar Malaysia sahaja yg low piority tidak pada local...

Local punya full speed...

Bulan ni target usage 100Gb...

Guna client Utorrent unablekan Protocol Encrytion...Outgoing set Forced tick Allow incoming legacy connection....

Macam azureus aku pakai tracker semua merah...sangkut terus tak leh jalan....

Utorrent senang sikit nak setting...

Sekian terima kasih...

Edited by killercode

Macam biasa pc 24/7 on pastu download local torrent macam Torrent Malaya.. Torrent Jiwang..

aiseh dua2 takleh nak register lak .. :(

huahuahu....ni hantu donlod la...kalau tak selalu..under 1gig jer... :D

huahuahu....ni hantu donlod la...kalau tak selalu..under 1gig jer... :D

tu kira campur sume tuh .. aku tengok orang lain sampai 40-100+ gig .. giler tul ..

lagi pun aku dok donlod anime ngan client game jek.

Apa yg ko merepek ni....

Nak buat list isp... iskk mendeni..

list isp=list internet service protocol (macam TMNET, Jaring,)

Yg betulnya nak list website..Ko salah masuk thread ni...

ISP = Internet Service Provider

Kalau nak selamat, guna proxy....

EOF

salam,

kat ner nak cari local nyer torrent? atau local seeding? lembab la torrent oversea skrg.

kalau dia nak kira byte korang ni..dia x kira korang vpn ka ..proxy ka atau mcm2 lagi.. kuar masuk jek trafik lepas login terus la dia counter. mmg la boleh kata data dlm tu x nampak..tapi aliran data tu ada kapasiti..

jadi broadband bersyarat la plak.... tak de unlimited

sumber : http://www.tm.net.my/tmnet2006/contents/co....cfm?types=News

Pelanggan yang dihargai,

Novasi Dokumen-dokumen Perjanjian Perkhidmatan Internet TM Net Sdn. Bhd. (termasuk tetapi tidak terhad kepada tmnet 1515/dial-up, tmnet 1525, tmnet Direct, tmnet streamyx) ke Telekom Malaysia Berhad.

Kami, TM Net Sdn. Bhd. (“TM Netâ€), sebuah anak syarikat milik penuh Telekom Malaysia Berhad (“TMâ€) yang menguruskan perniagaan berkaitan Internet Kumpulan TM, ingin memaklumkan bahawa dengan penyusunan semula struktur korporat Kumpulan TM, TM akan mengambil alih sepenuhnya perniagaan dan perkhidmatan berkaitan Internet termasuk tapi tidak terhad kepada tmnet 1515/dial-up, tmnet 1525, tmnet Direct, tmnet streamyx dan lain-lain perniagaan berkaitan Internet bermula 1 Januari 2007.

Sehubungan dengan proses Novasi tersebut, semua kontrak perjanjian berkaitan perkhidmatan Internet yang telah ditandatangani di antara anda dan TM Net mengikut undang-undang perlulah dinovasikan dari TM Net ke TM tanpa sebarang perubahan ke atas terma dan syarat-syarat yang sedia ada dan/atau proses-proses di antara kedua-dua pihak. Oleh yang demikian, semua perjanjian, hak, kepentingan, faedah, tanggungjawab dan liabiliti TM Net, secara automatik akan dipindahkan ke TM bermula 1 Januari 2007.

Untuk makluman anda, novasi ini dilakukan sebagai persiapan Kumpulan TM untuk bergerak seiring dengan arus pasaran dan memastikan perkhidmatan yang lebih berkualiti dapat disalurkan kepada para pelanggan disamping mengekalkan kedudukan sebagai salah sebuah syarikat terulung dalam industri komunikasi dan multimedia di rantau ini.

Sebagai salah sebuah syarikat terulung dalam industri komunikasi dan multimedia, TM sentiasa komited untuk memberikan kepuasan menyeluruh kepada pelanggan disamping terus berusaha untuk menjadi sebuah syarikat pembekal perkhidmatan komunikasi dan multimedia bertaraf dunia. TM sentiasa komited untuk menyediakan produk dan perkhidmatan yang berkualiti bagi memenuhi keperluan pelanggan, dan akan berusaha sebaik mungkin untuk memastikan perkhidmatan yang diberikan kepada anda tidak akan tergendala atau mengalami sebarang gangguan yang disengajakan ketika proses migrasi perniagaan Internet ke TM.

Terima kasih di atas sokongan dan kesetiaan anda sebagai pelanggan setia TM Net.

Yang benar,

ZAMZAMZAIRANI MOHD ISA

Pengerusi

TM Net Sdn. Bhd.

so... pengurusan baru.. tak lama lagi ada la pakej2 baru.. dan pakej berdasarkan volume penggunaan maybe akan muncul tak lama lagi :blink:

Ok latest news untuk kawan sekalian...

Aku cuba mencapai target 100GB tetapi cable putus....

Kat Taiwan...

Share banyak ke Jiwang Torrent....

kita ada 3 bulan lagi untuk package unlimited sblom usage package di implimentkan...

maka dgn itu gunakanlah sebaik mungkin.......

harap maklum..