Jump to content
eexecutivedatamail

Keja Baca Email Dan Hantar Email Je, Tapi Income Dapat Weekly Rm800 Da

Recommended Posts

syarikat berdaftar yang sah ke nii?

Maaflah yer tanyer...takut tertipu jer...nanti buat kerja letih2 je...

Bukan aper..tanyer sebab nak kepastian sebab ade member dah kena tipu tapi bukan syarikat ni nyer laa...yang member masuk tu kena bayar RM30.. harap tak sama lah yer...

Kalau boleh sebelum aku nak daftar,tolong terangkan sikit lah langkah3nyer..

Aku berminat gak ni sebab ni dapat INCOME setelah buat kerja..bukan dapt INCOME dgan tak buat kerja aperr...betul tak..?

Jika anda berminat dengan kerjaya ini, anda sendiri tentukan keputusannya..Jika anda seorang yang bijak IT tapi tak yakin dengan apa yang anda lakukan..Sudah pasti anda akan temui kegagalan..Kami akan berikan anda manual latihan setelah pendaftaran dibuat..Kami percaya dengan minat dan kredibiliti yang ada pada diri anda..

ntahye. IT tu = Teknologi Maklumat. Kalau kat UiTM ade 2 cos yg bertajukkan IT. Teknologi Maklumat - Pengurusan Rekod (utk librarian). Sains Komputer - IT. so bagi la details skit.

takpayah pertikaikan mesej dia. tengok perkataan "typer" tu je dah cukup. wujud ke perkataan tu? hohokohkohkohkohkohkohk.

iklan jenis macamni dah banyak dah kat internet sekarang. suruh ko bayar dulu RM20 kononnya akan dibekalkan dengan "modul". lepastu lesap macamtu je. modul tu pulak ntah mana dia cilok, lepastu cerita benda mengarut, camana nak buat itu ini. oleh itu kepada si pemula topik, dengan rasa rendah diri, saya ingin memohon, hentikanlah semua kegilaan ini.

ada posibilities jugak dia tak lesap...

tapi dia suruh korang ajak kawan2 korang pulak..

lepas tu kawan2 korang..ajak kawan2 dia pulak..

lepas tu kawan2 kepada kawan2 korang.. ajak kawan2 diaorg pulak..

so itulah kerja dia.. "data entry typer"..

masukkan "data" kawan2 korang...ataupun gunakan ilmu 'IT" korang untuk hantar e-mail ataupun post kat forum mana2...

tunggu diaorg bayar duit... then korang dapat la bahagian korang...lebih kurang 'rm 800' weekly...

mudah bukan.... hanya masukkan 'data' lepas tu dapat 'rm 800' sapa taknak?...

jadi..mari ramai-ramai register...

p/s: alamak..terhantar post dekat forum e-duit pulak... :D.. sorry ye kot2 ada yg terasa... :D

Edited by Name2Remembered

eexecutivedatamail ... sila bagi lebih penerangan c0z ramai pembaca thread tak faham... kal0 boleh, bagi manual sekali...

Haaaa...haaaa.haaa....macam dah KANTOI je ni....kenape SENYAP aje weiii eexecutivedatamail.....! Jawab laaa skiranya anda sangat betull...dah hampir seminggu ni...tak jawab2 lagii...issh2

nampak sangat nak menipu nak suruh org bayar dulu baru buat keja tu bodoh punya org kuda kayu .... macam la aku tak tau budak kecik boleh la hang kelentong :angry:

Kenape EEXECUTIVE sonyap begitu lama ni....masih hidup lagi kaaa.... :huh:

BERANI kerana BENAR...TAKUT kerana SALAH beb....

Sepatutnyer kalau anda rasa betul...anda sepatutnyer menjawab segala kemusykilan daripada member2..bukannyer buat sonyap sejuta bahasa....Lagilaaa buat orang tak PERCAYA kat anda :unsure:

Ker anda dah rasa FadeUP dengan soalan2 yang diberii haaa...???

Maaflah kalau anda rasa begitu...Bukan niat kami nak sindir atau jatuhkan anda...HARAP anda jangan rasa begitu yerr...

Geng...kita mintak MODERATOR tutup jer lah tred ni...tak der guna simpan lama2 dah...kita yang bersungguh nak tahu pasal kerja ni...tapi yang promote buat tak tahu jerr...

KesimpulannYER...aku tertanye tanyerr...

ADEKER PATUT PEKERJA DIMINTAK BAYAR DULU DUIT KEPADA MAJIKAN UNTUK BUAT KERJA....

RM20 bukan sikit beb...kalau sorang dua tak per laa...kalau dak beratus orang yang daftar lepas tu tertipu... BAGAIMANAAAAAAA?????

Dua orang kawan aku dah kena tentang kerja menaip email ni...tapi bukan yang ni punyer laa..

Dia la sadis kena bayar RM30 tuuuu....KENA tipu beb... :angry:

Edited by nx105

tipu je tu....

aku dah penah join

bukan keja taip pon

nanti korang kena buat jugak iklan camtu

bila bayar RM20, dia kasik la ebook motivasi, apa kena buat dan lain2

ingat tadak dah orang buat keja ni... adeh! nasib aku dapat refund balik duit aku

kihkihkih

p/s; aku bukan join bawah mamat ni, join ngn orang lain

tgk la... hosting pon pakai fri nye

ni lah antara iklan yg paling aku benci +menyampah = meluat..pembohong betul2...program2 yg lain ok gak la at least kena dgn tajuk..yg ini nama aja data entry tapi apa data entah yg nak di entry kan...join pas tu bagi entah apa2 yg takde kena mengana dgn data entyr,typies lah apa lah...tapi entah yg bukan2 di berikannya...udah la tuuu hentikan benda yg mengarut mcm niiii....