Jump to content
Sign in to follow this  
PinguSpy

Iron Storm

Recommended Posts

[er korang pernah main games nih ak?

aku pening tul lah dkt lv 2_4 dia suruh aku masuk lubang... bawah tanah...

sebelum masuk lubang, kena buang senjata duluh...

yg aku heran.. lepas aku masuk lubang tuh dalam 2~3 saat terus badan aku berkecai...??

apa masalah nyer huh? penat aku round-round tempat tuh... dah lah susah giler...

sekarang games tuh aku tersangkut kat tempat tu la....

hrp korang yg pernah main game nih bantu aku... hehe...

IPB Image

[er korang pernah main games nih ak?

aku pening tul lah dkt lv 2_4 dia suruh aku masuk lubang... bawah tanah...

sebelum masuk lubang, kena buang senjata duluh...

yg aku heran.. lepas aku masuk lubang tuh dalam 2~3 saat terus badan aku berkecai...??

apa masalah nyer huh? penat aku round-round tempat tuh... dah lah susah giler...

sekarang games tuh aku tersangkut kat tempat tu la....

hrp korang yg pernah main game nih bantu aku... hehe...

aku main dah game ni tapi xabis.xpaham aku kadang tu, bkecai badan la. ni lawan dgn jerman ni, gas beracun la apa.cari jalan pun xjumpa, aku stop main lps smpi dkt kubu dia, lps tu cari menatang aper entah baru leh pintu tu buka.lama dh main xingat...

aku main dah game ni tapi xabis.xpaham aku kadang tu, bkecai badan la. ni lawan dgn jerman ni, gas beracun la apa.cari jalan pun xjumpa, aku stop main lps smpi dkt kubu dia, lps tu cari menatang aper entah baru leh pintu tu buka.lama dh main xingat...

[dkt pintu tuh senang jer ko tembak jer dia punya alarm baru pintu terbukak

tapi sekarang aku tengah pening giler... menyesal aku ambik hard...

susah nak mampus...

yg aku heran aku tembak org yg guna sejata bomb tuh tak mampus.... aku pakai bazuka tembak 10x pun tak mampust... dah lah asyik kejar aku... siol tul... tapi games dia best la... tuh buat aku tak mau berenty..

[dkt pintu tuh senang jer ko tembak jer dia punya alarm baru pintu terbukak

tapi sekarang aku tengah pening giler... menyesal aku ambik hard...

susah nak mampus...

yg aku heran aku tembak org yg guna sejata bomb tuh tak mampus.... aku pakai bazuka tembak 10x pun tak mampust... dah lah asyik kejar aku... siol tul... tapi games dia best la... tuh buat aku tak mau berenty..

game macam ni kadang2 aku jd pening, cari jalan keluar...aku minat main game suasana dlm hutan la, macam far cry.lps ni crysis kot.hadoi...kna tukar pc power yg baru.......ko tahu x kat mana diorang download game lanun nyer(gila beli ori baik beli grafik kad) ...pm aku bleh bg link dia...

aku dr dulu asyik game perang jer...dulu masa kat u, aku xpandai main sukan bola ker hapa,aku main game jer la, diorang tanya aku, aku jawab jer aku pegi perang, ha.ha,ha.....................

game macam ni kadang2 aku jd pening, cari jalan keluar...aku minat main game suasana dlm hutan la, macam far cry.lps ni crysis kot.hadoi...kna tukar pc power yg baru.......ko tahu x kat mana diorang download game lanun nyer(gila beli ori baik beli grafik kad) ...pm aku bleh bg link dia...

aku dr dulu asyik game perang jer...dulu masa kat u, aku xpandai main sukan bola ker hapa,aku main game jer la, diorang tanya aku, aku jawab jer aku pegi perang, ha.ha,ha.....................

game perang memang no 1 untuk aku hehe...

70% koleksi game aku perang jer... tapi tak best lah semua game perang tembak org islam jer...

-ok saper tau skill nak lepas lv nih please...

tapi tak best lah semua game perang tembak org islam jer...

-ok saper tau skill nak lepas lv nih please...

aku main game desert storm sebelum diorang serang saddam lagi, pastu game First Assault perang dgn syria kat masjid pun ada....diorang ni buat game dulu pastu serang betoi kot...itu yg buat aku pelik tul la..

ko main game ni xsusah ker...aku best bila guna sniper jer masa zoom german kat loteng...macam saving private ryan...xpun band of brothers....ko layan ker citer ni....adoi aku ketagih dgn perang jer.rasa mcm kita la hero.