Jump to content
Sign in to follow this  
matrix01

Hina Islam Dan Melayu

Recommended Posts

Dah lama dah website ni jadi macam ni... tapi sejak akhir-akhir ni makin melampau pulak jadinya.... asalnya untuk org-org silat berbincang dan berkongsi idea... tapi moderator tak ada... webmaster pulak hilang tak ada khabar berita... rasanya dari biar terus begini dan terus menerus biarkan org yg tak tau asal dari mana menghina agama kita dan bangsa kita... baik kita lupuskan saja laman web ni... rasanya owner dia pon dah tak nak amik tau dah...

E-silat

p/s: bila baca website ni rasa beruntung pulak putera ada mod yang rajin cantas post-post yang bukan2.

iskh...xpatut tol ar

ader ker wat camtuh..

nilah salah gune ..

patut ader moderator...

ade ker main tinggal2 camtuh jerk..

sape2 yg pakar pasal nk tutup website..

cepat2 ar wat..

aku x sangka ada jugk umat islam yang bodoh camtu.. heran heran.. apa naj jadi ngan melayu islam arini.. nie ahh susah kalau terlampau modem..

tu laa masalahnye dgn internet ni.. segala mende2 yg mengutuk/menghina/mengekploitasi islam senang je nak tersebar.. search je, konfem jumpe.. :angry:

dh bace dh td..hm..dari perbincangan silat kpd percakapan menghina Islam.. mmg dh nk akhir zaman dh nie..ramai dh yg murtad.. moga2 Allah melindungi kaum yg beriman..

p/s: dlu aku ade terbaca forum perbincangan atheist,islam dan kristian ..tp forum yg bg link tu dh down

tak ada ker yang berminat nak tolong close kan website tu? Pingusepai! dimanakah dikau?

Dah lama dah website ni jadi macam ni... tapi sejak akhir-akhir ni makin melampau pulak jadinya.... asalnya untuk org-org silat berbincang dan berkongsi idea... tapi moderator tak ada... webmaster pulak hilang tak ada khabar berita... rasanya dari biar terus begini dan terus menerus biarkan org yg tak tau asal dari mana menghina agama kita dan bangsa kita... baik kita lupuskan saja laman web ni... rasanya owner dia pon dah tak nak amik tau dah...

E-silat

p/s: bila baca website ni rasa beruntung pulak putera ada mod yang rajin cantas post-post yang bukan2.

apsal ko lebih senang untuk suruh orang buat dosa dengan [coklat ubat batuk] daripada suruh orang2 yang bertanggungjawab (MODERATORS DAN ADMIN) untuk pantau tempat mereka? bangang tol.

selesaikan masalah dengan lagi satu masalah. kenape otak tak merdeka lagi?

adakah ko dah cube untuk emel atau tanye admin site tu snirik?

Edited by C-Fu

apsal ko lebih senang untuk suruh orang buat dosa dengan [coklat ubat batuk] daripada suruh orang2 yang bertanggungjawab (MODERATORS DAN ADMIN) untuk pantau tempat mereka? bangang tol.

Kau la bangang... dah bangang tak tau adab... perangai macam org baru keluar dari hutan.... org kat hutan genting highland tu hari sebijik macam ko... tak tau adab... tak bertamadun...

aku dah emel dan dah hantar surat pon pada si fairuz webmaster tu... dah lama dah... dah setahun lebih... tu la pasal aku cakap admin tu pon dah tak amik pedulik.... baca dulu statement... jangan jadi bangang!

Aku bukan nak suruh org buat dosa.... aku nak kurangkan dosa Webmaster tu yg biarkan ajer org kutuk agama islam dalam website tu... bangang la ko ni...

Akhir kata dari saya "Bangang la ko ni tanak tanya elok2 dulu"

try la tegur ngan sopan.. akibatnye org yg dituju akan terasa dihina.. :huh:

amik ko kan dah kene bangang balik..

ni lah org kata..

LUDAH KEATAS PATUH KENE MUKA SENDIRI....

lain kali tanya dulu.. klo ko org lama kat sini pun jgn suka2 hati cakap.. respek la org lain sama..

apa punya bangang..

ada lagi manusia macam nih..

cehhh.... :angry:

Kau la bangang... dah bangang tak tau adab... perangai macam org baru keluar dari hutan.... org kat hutan genting highland tu hari sebijik macam ko... tak tau adab... tak bertamadun...

aku dah emel dan dah hantar surat pon pada si fairuz webmaster tu... dah lama dah... dah setahun lebih...

ade ko bagitau? ako bace 2 3 juta kali pon takde lak ko cakap yang ko dah emel die. yang ade hanyalah uwaa uwaa admin tak layan ako uwaa uwaa je.

ako kate ko bangang. ko pon kate ako bangang. so ape beze kite ah? ;)

sedih gak la ako. dengan 2 3 ayat bebudak terencat kat comments tu pon dah boleh buat orang kat sini gila sampai nak bunuh diri. agak2 kalo ako kate bangang lagi sekali kepale ko meletup tak?

die terlupa lak kot nk bgtau..ko yg start flame die.. :huh: ayat ko tu cam taknak henti gado je. be nice.. :huh:

Edited by boom_bread

byk lari topic ni.. tajuk topic ni punye la serius.. kat dlm topic ni plak bergadoh.. tak kene langsung..

dah2 la tu.. sambung laa topic balik.. ;)

jgn terlalu ego beb..

ko tuh manusia biasa gak..

sama ngan org lain dalam nih..

x da kelebihan..

pikir2 lah..

byk lari topic ni.. tajuk topic ni punye la serius.. kat dlm topic ni plak bergadoh.. tak kene langsung..

dah2 la tu.. sambung laa topic balik.. ;)

nih la kita semua kan... susah nak bersatu... mudah gaduh sama sendiri :ph34r:

aku da lame tggu...

x tutup2 lagik site tuh ek...

aper care laen lagik nk tutup site tuh....

moderator dye patut sedar...

iskh

iskh

iskh

ohkhokohkhokohkohk. bila ko melayan crap, ko akan jadi crap. percayalah kata kata aku.

korang dok sibuk bincang pasal website yang tak berjaga, lepastu jadi huru hara. korang dok sibuk marahkan satu topik sebab berlaku penghinaan. sebabtu benda benda yang sensitif melibatkan agama, kaum, budaya, malah politik sekalipun tak sepatutnya dibincangkan dalam forum. sebab dalam forum, budak tabika pun boleh maki kutuk dan caci korang balik. sudahnya sapa sakit hati? sebabtu perbincangan untuk kes macamni sepatutnya berlaku dalam kehidupan nyata, maksud aku mata bertemu mata. kalau korang bincang dalam forum, macamni la jadinya. sampai bila takkan habis.

oleh itu untuk menghabiskan topik ni, mari kita kunci. korang boleh usaha apa yang patut berkenaan perkara macamtu. tapi jangan bincangkan kat sini, tak kira la legal ke illegal.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...