Jump to content
Sign in to follow this  
DukunX

Drama Korea & Jepun Yg Paling Best Korang Pernah Tgk.

Recommended Posts

aku layan, aku masih igt, aku menghayati sampai sekarang

japan

GTO

Beach Boy

Oshin

Shogun

Korean

Stairway to heaven :( ..dah laa lagu best siap aku strumm lagi..tapi sayang OST dia aku tak dapat cari sampai ari ni

gila kau oshin tu aku baru kekanak...x tahu ape langsung... aku dengar dari cite oshin laa mak aku kasi nickname Yue... melekat sampai skang... sesape yang tahu story wei!!! aku x tahu sebab mak aku sampai skang malas nak story kat aku....

penin... dipikirkan mengapa mak aku kasi nickname jepun kat aku... kan aku dah fanatik japan... ahahaha

gila kau oshin tu aku baru kekanak...x tahu ape langsung... aku dengar dari cite oshin laa mak aku kasi nickname Yue... melekat sampai skang...

huhuhuh... "Yue" la ni nickname ko. Aku pong masih kekanak riang rebina masa cite tu mula2 kuar kat TV... Aku tak minat sangat layan cite tu... tapi aku ingat gak la skit2. Oshin ni cite pasal kisah hidup pompuan dan industri tekstil di Jepun. Pastu lepas perang WWII... diorg miskin... diaorg ada cipta seluar pendek kaler putih yg kononnya lebih selesa... pastu kaya la balik... lama2 ada la kilang lain tiru produk diaorg... ala mcm jean Levi's... dan... aku dah--- lupa.

Favourite...

GTO

Power Office Girl

Anchor Women

You're Under Arrest

old skoll - Moero Attack!

Apa nama cite drama pasal ninja... cite tu kuar kat TV Malaysia

dlm tahun 80'an mcm tu kot. Apa tajuk?

Drama cintan-cintun... *ahem* maaf... tak berkenan... tapi kalo ada awek Jepun tertentu yg menambat hati aku... SUreeeeeeeeeee... aku layan...!!

Edited by Iruga Nii-San

The Queen of a lunchtime

Sengoku Jeitai

Battle Royale 1&2

Zatoichi

banyak filem...drama malas sket nak tgk...

lanie aku layan kdrama citer Goong...kelakar ada...sedih pn ada...kisah dr sorang gadis biasa kawin ngan anak raja...

jdrama lak...attack no 1...pasal volleyball...

aku nak tanye skit...citer jdrama lelame dlu...ada tak sesapa yg ingat tajuk citer pasal volleyball...time dlu2 yg kluar kat rtm dlu tu...yg sorang tu ada memacam skill smash bola tampar tu...dah lame dah aku cari...tapi tak ingat tajuk dier...

ni aku tgh layan Gachibaka! plak... hmm citer mcm GTO... besh gak lew

huhuhu... GTO memang best, tp baca komik lg best...

n aku dah cari kat kedai, takder ler GTO yg volume 2, yg ader skali ngan volume 1 pun, just 2 episod jer..

saper tau nak cari kat mana..citer die yg dia kena tukar ke sekolah baru..

lanie aku layan kdrama citer Goong...kelakar ada...sedih pn ada...kisah dr sorang gadis biasa kawin ngan anak raja...

jdrama lak...attack no 1...pasal volleyball...

aku nak tanye skit...citer jdrama lelame dlu...ada tak sesapa yg ingat tajuk citer pasal volleyball...time dlu2 yg kluar kat rtm dlu tu...yg sorang tu ada memacam skill smash bola tampar tu...dah lame dah aku cari...tapi tak ingat tajuk dier...

Moero Attack kots...apsal kecik2 dulu aku taknah terserempak pon citer nie??Maybe asyik tgk kartun je kot... :ph34r:

aku layan, aku masih igt, aku menghayati sampai sekarang

japan

GTO

Beach Boy

Oshin

Shogun

Korean

Stairway to heaven :( ..dah laa lagu best siap aku strumm lagi..tapi sayang OST dia aku tak dapat cari sampai ari ni

cuba ko carik kat cni..

OST aku carik kat cni la..

macam² ada.. Korea.. Cina.. Jepun..

http://asianosts.cjb.net/

Aja² Faiting!

Hohohoho :lol:

cuba ko carik kat cni..

OST aku carik kat cni la..

macam² ada.. Korea.. Cina.. Jepun..

http://asianosts.cjb.net/

Aja² Faiting!

Hohohoho :lol:

mcm mane nak download pakai megaupload tu?payoh benor nok petek.kene register dulu ke? <_<

Stairway to Heaven ost <- member aku donload kat d-addicts...

Moero Attacks tu ka...???yg dier ada skills spike pusing2 tu ka...???n citer nie ada kitab dier sendiri tuk blaja skill blaja main volleyballl...lebih2 tang spike tu...yang tu ka...???time zaman 90an dlu..??

Moero Attack youtube clip...

drama yg sya dah habis tengok dan rasa ok

densha otoko

friends

engine

summer snow

good luck

smile left from face (tak ingat nama btul)

kalau movie banyak

Woh! mana ko menghilang DRS lama dah tak nampak, SMS pun tak ada? dah tuka nomo ke? btw

dorama yg besh Beautiful Life, Kamisama Mou Sukoshi Dake, dan banyak lagi, ko ada dorama meh la

trade DRS!

hi adel

hp tak ubah nombor

sibuk study

hantar pm le, saya dah tak masuk irc

sms saya susah nak jawab, sayang duit kredit.

duit untuk setengah tahun jun-dec tak dapat lagi

itupun masih dapat kumpul sdikit anime dgn dorama, ntah bila nak sedar

boleh jgak trade dorama. saya ada lagi dorama j lain tapi tak selera nak tengok

beach boys, my little chef, beautiful life (dah tengok berenti lepas pompuan kerusi roda buat hal), lagi satu tak ingat nama jepun, nanti tengok kat bilek

um... ada lagi ke tertinggal?

oh ya yg hari tu smile has left your eyes. cerita si takuya kimura jgak jadi penjahat

tak tahu japanese punya nama atau pun munkin mmg title mcm tu

Tengok sampai habis. kat ending mesti nangis giler. dorama lain mmg ada yg sedih tapi tak setanding ending yg ini.

kalau filem, saya ada beli dvd korea 3 in 1 uh cetak rompak rm15 (patut murah lagi dvdr cikai)

semua cerita best2.

Arahan, Choi Baedal, dgn Volcano High. nak saya cetak lagi? :blink:

Antara Koleksi Drama Bersiri yang dah perhabiskan duit aku beli :lol: :-

Drama Jepun

~GTO

~Nobuta No Produce :D Horikita Maki kawai de sune~

~Densha Otoko

~Beautiful Life

~Good Luck

~Pride

~Engine

~Shotgun Marriage

~Power Office Girl

~Beach Boys

~WaterBoys 2

Drama Korea

~Full House

~Winter Sonata

emm.. tak ingat tapi ada la lagi satu dua drama korea dan beberapa drama taiwan macam meteor garden 1 dan 2, legendary of speed dan macam lagi.. huhuhu koyak poket beli original punyer T~T

Edited by yuririka_rikku

yg original punya tu cd ke dvd?

subtitle bm chinese tu ker?

lagi suka sub bi yg fansub buat

faktor buat cerita best jadi tak best tengok ialah subtitle tak best

paling tak suka citer korea yg di dubkan cakap cina.... mcm hampas-gas bunyiknya... tapi oleh kerana citer tu best terpaksa tengok jugak kat tv walaupon kedengaran bunyik mcm hampas-gas... nasib baik citer jepon dia tak buat mcm tuh.. kalau tak lagi mcm tong gas lak bunyiknya... citer febret GTO... ade jer aksi poyo si onizuka sensei tuh buat...

paling tak suka citer korea yg di dubkan cakap cina.... mcm hampas-gas bunyiknya... tapi oleh kerana citer tu best terpaksa tengok jugak kat tv walaupon kedengaran bunyik mcm hampas-gas... nasib baik citer jepon dia tak buat mcm tuh.. kalau tak lagi mcm tong gas lak bunyiknya... citer febret GTO... ade jer aksi poyo si onizuka sensei tuh buat...

huhu. banyak juga citer drama korea n japan yg korang tgk. lagi2 pulak yg tak pernah langsung aku dgr tajuk citer dia. oklah tuh. anyway banyak juga citer drama dari korea n jepun yg korang pernah tgk. oklah kengkawan rasanya musim citer drama korea n japan nie pun dah kurang hangatnya. so kalo ade citer lagi hangat(topik2 yg lainlah kita buka topik yg baru). ok masa untuk penutup.

dan tima kasih kepada yg memberikan pandangan dan juga pengalaman korang menonton drama2 korea n jepun nie. adios.!!! B)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...